Nyeremény Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: január 02, 2020, 17:42:22

Jóváírták nekem is! Köszönöm!

Érdeklődnék, hogy a BL tippjátékos nyereményeket (5€ Bet365 számlafeltöltés) mikor szokták jóváírni?

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 02, 2013, 12:54:26
Érdeklődnék, hogy a BL tippjátékos nyereményeket (5€ Bet365 számlafeltöltés) mikor szokták jóváírni?
Rákövetkezendő hónap 15.-e körül szokta a Bet365 jóváírni a nyereményeket. Novemberben (októberi nyeremények) ha jól emlékszem, akkor 17.-e késő délután/este történt meg.

Ez így van. De Milan múltkor említette hogy mostantól hetente küldi a listát nekik. Feltételezem azért, mert hetente írogatják jóvá a bónuszokat. De ezt majd ő megerősíti vagy megcáfolja.

Köszönöm szépen! Szimpla kíváncsiságból kérdeztem csak.  :)

Az augusztusi nyeremény szeptember 17-18.
A szeptemberi október 15.
Az októberi nyereményem pedig 16-án érkezett meg.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 02, 2013, 12:54:26
Érdeklődnék, hogy a BL tippjátékos nyereményeket (5€ Bet365 számlafeltöltés) mikor szokták jóváírni?

Ezek rövid távú versenyek, ezért heti 1-szer van jóváírás.


Az létezhet, hogy a bet365 tegnap írta be a BL Tippjátékért az 5 euró... helyett az 5 USD-t?  :)

Mert 1113 ft-os bónusz jelent meg a "kínálatban".
Vagy látott valaki engem mostanában 5 USD-t nyerni valahol?
Nem emlékszem ilyenre...

Elvileg igen, Milan írta, hogy heti egyszer van jóváírás az ilyen rövidtávú versenyeknél. Az meg hogy Euro helyett dollárt kaptál meg sem lep.. :D

#55 december 06, 2013, 11:08:09, BvB_09
Idézetet írta: Knapp Dátum december 05, 2013, 23:04:01
Az létezhet, hogy a bet365 tegnap írta be a BL Tippjátékért az 5 euró... helyett az 5 USD-t?  :)

Mert 1113 ft-os bónusz jelent meg a "kínálatban".
Vagy látott valaki engem mostanában 5 USD-t nyerni valahol?
Nem emlékszem ilyenre...

Szintén. Valóban 5 dollárt adtak. Beszéltem velük, és azt mondták, hogy bónusz formájában jóváírják a maradék összeget is. 

László S Nem tudom megadni Önnek sajnos a külömbséget bónusz formájában, mivel egy nyomozást fognak elindítani ebben az ügyben.
László S Minden, ezzel az affiliate oldallal jóváírt bónuszokat felül fogják vizygálni.
László S Amennyiben a vizygálat befejeződött, a külömbözetet megkapja.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 06, 2013, 11:03:22
Szintén. Valóban 5 dollárt adtak. Beszéltem velük, és azt mondták, hogy bónusz formájában jóváírják a maradék összeget is. 

László S Nem tudom megadni Önnek sajnos a külömbséget bónusz formájában, mivel egy nyomozást fognak elindítani ebben az ügyben.
László S Minden, ezzel az affiliate oldallal jóváírt bónuszokat felül fogják vizygálni.
László S Amennyiben a vizygálat befejeződött, a külömbözetet megkapja.

Na, remélem Milanék nem rántanak magukkal valami sötét ügybe minket!  :D
Nyilván félreértés lehet, de ilyen pénznem csere nem először fordul elő náluk.
Volt, hogy olyan 40 euró helyett 40 ft-ot írtak be!  (de lehet, hogy 30 volt vagy 70, már nem emlékszem pontosan, csak azt tudom, hogy reklamáltam, mert fel sem tűnt, hogy "megjött a bónusz".)

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 06, 2013, 11:03:22
Szintén. Valóban 5 dollárt adtak. Beszéltem velük, és azt mondták, hogy bónusz formájában jóváírják a maradék összeget is. 

László S Nem tudom megadni Önnek sajnos a külömbséget bónusz formájában, mivel egy nyomozást fognak elindítani ebben az ügyben.
László S Minden, ezzel az affiliate oldallal jóváírt bónuszokat felül fogják vizygálni.
László S Amennyiben a vizygálat befejeződött, a külömbözetet megkapja.

Jézus és Mária, egy helyen...nyomozást? Van egy olyan érzésem, hogy ez a magyar ügyfélszolgálat egy kicsit "liba".
Poirot, Colombo és társai...lehet indítani a NYOMOZÁST!  ;D

Az unibet egyszer, nem is olyan rég megszívatott engem is. Egy oldalon nyertem 20 eurót, erre ők jóváírtak bónusznak 50 ron-t (hiába eurós a számlám) amit ha elfogadtam 11 euró aktiválódott. Hiába írtam nekik kb. 4 e-mailt egyikre sem válaszoltak, pedig máskor gyors az ügyfélszolgálatuk, ebben a kérdésben viszont úgy döntöttek, hogy válaszra sem méltatnak.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 07, 2013, 09:08:11
Az unibet egyszer, nem is olyan rég megszívatott engem is. Egy oldalon nyertem 20 eurót, erre ők jóváírtak bónusznak 50 ron-t (hiába eurós a számlám) amit ha elfogadtam 11 euró aktiválódott. Hiába írtam nekik kb. 4 e-mailt egyikre sem válaszoltak, pedig máskor gyors az ügyfélszolgálatuk, ebben a kérdésben viszont úgy döntöttek, hogy válaszra sem méltatnak.

Román, vagy magyar számlád van?