TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum május 21, 2013, 13:30:39
Csak tableten működik egyelőre!!!

Meg telefonon!  ;D

Meg számítógépen!  ;D

Egyelőre!

Nekem semmi baj az elérhetőséggel, Chrome-ot javaslom. Egyszer se b*szakodott vele eddig.

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 21, 2013, 13:14:32
A kedvencem amikor arról sírt a csávó hogy a szemét külföldi irodák (többször is említve) engedély nélkül vannak jelen kis hazánkban és az a baj hogy ez itthon nagyon elterjedt. Erre a riportercsaj: De miért?  ;D ;D Hát ha ezen a kérdésen elgondolkodtak volna akkor nem egy ilyen gagyit raknak össze. Mert láthatóan nem arra törekedtek hogy akkor most felvegyék a versenyt a külföldi irodákkal. Itt az a fontos hogy ne más gazdagodjon meg a gönczi-félékből, hanem az ő helyzetüket megnehezítve a magyar állam.

Az őket nem érdekli, hogy mi miért. Csak az a lényeg hogy szépen tejeljen a nép. De én meg vok elégedve ezzel a tippmixproval,  jobb mint a régi tippmix. (pl egy Bet365-el nem hasonlítom össze inkább, próbálom a jót meglátni a dolgokban :D )

Egyelőre nem mernek berakni semmit élőbe ;D

Idézetet írta: Eisbär Dátum május 21, 2013, 13:43:01
Meg telefonon!  ;D

Meg számítógépen!  ;D

Egyelőre!

A szg az evidens szerintem.. Írták valahol hogy egyelőre csak tableten működik. Én nem próbáltam teloval,de szerintem ha onnan nem jó, akkor ezért. Persze nem lepődnék meg ha működne onnan is.

Mivel már megfordultam néhány fogadóirodában ezért próbáltam objektíven mérlegelni néhány olyan dolgot ami engem érdekel.Ezeket egytől ötig pontozom.Focira a kínálat(csak azt néztem)talán 3-as.Nincs pl. spanyol másodosztály,néhány meccsen a végeredményen és kétesélyen kívűl más lehetőséget nem kínál.Oddsok:ami engem érdekel az over/under az 2-es a többi talán 3-as.Befizetés/kifizetés egyenlőre 1-es.(Azt pl egyáltalán nem értem hogy miért két bankkal példázódik,mintha csak onnan lehetne befizetni.)Ami negatívum:a regisztrációnál rögtön kötelező megadni egy számlaszámot!Emlékezetem szerint még egy iroda sem kért a regisztrációnál már ilyen adatot,csak a befizetésnél.Nem tetszik.Kifizetésről meg teljes kuss van.
Összegezve:eddig felejtős.

valakinek már írtak jóvá meccseredményt a szelvényén?  ??? és ha igen mennyi időt várt rá?  ;D  mert ha itt is úgy fog történni mint az előző tippmixes online fogadáson akkor nem sok értelme lesz ennek, úgy hogy csak másnap kapod meg a nyereményed  :laugh:

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 21, 2013, 14:17:52
Mivel már megfordultam néhány fogadóirodában ezért próbáltam objektíven mérlegelni néhány olyan dolgot ami engem érdekel.Ezeket egytől ötig pontozom.Focira a kínálat(csak azt néztem)talán 3-as.Nincs pl. spanyol másodosztály,néhány meccsen a végeredményen és kétesélyen kívűl más lehetőséget nem kínál.Oddsok:ami engem érdekel az over/under az 2-es a többi talán 3-as.Befizetés/kifizetés egyenlőre 1-es.(Azt pl egyáltalán nem értem hogy miért két bankkal példázódik,mintha csak onnan lehetne befizetni.)Ami negatívum:a regisztrációnál rögtön kötelező megadni egy számlaszámot!Emlékezetem szerint még egy iroda sem kért a regisztrációnál már ilyen adatot,csak a befizetésnél.Nem tetszik.Kifizetésről meg teljes kuss van.
Összegezve:eddig felejtős.

Kifizetás csak átutalása. (Ezért kérik a regisztrácionál a számlaszámot)

Idézetet írta: pestigabo Dátum május 21, 2013, 14:27:08
valakinek már írtak jóvá meccseredményt a szelvényén?  ??? és ha igen mennyi időt várt rá?  ;D  mert ha itt is úgy fog történni mint az előző tippmixes online fogadáson akkor nem sok értelme lesz ennek, úgy hogy csak másnap kapod meg a nyereményed  :laugh:

Én 12.52-kor tettem élő teniszre (E. Korolev - I. Sijsling (élő) Ki nyeri a 2. játszmát?), ami szerencsére be is jött, 10 perc múlva véget ért a mérkőzés. De még mindig nyitott állapotban vannak a fogadások, már írtam is nekik egy emailt hogy ez így nem lesz jó, mert én ahhoz vagyok szokva, hogy a bwin/bet365 az esemény befejeztével egy percen belül elkönyveli az élő szelvényt.

En meg mindig a megnyitassal kinlodom....
A parom okosteloja sem nyitja meg,"nem biztonsagos a kapcsolat"-ez mar kèsz röhej :bash:

Ungur az előbb ért véget és már elkönyvelték.

na nekem is jóváírták már kb. fél óra alatt!  ;D

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 21, 2013, 14:17:52
Mivel már megfordultam néhány fogadóirodában ezért próbáltam objektíven mérlegelni néhány olyan dolgot ami engem érdekel.Ezeket egytől ötig pontozom.Focira a kínálat(csak azt néztem)talán 3-as.Nincs pl. spanyol másodosztály,néhány meccsen a végeredményen és kétesélyen kívűl más lehetőséget nem kínál.Oddsok:ami engem érdekel az over/under az 2-es a többi talán 3-as.Befizetés/kifizetés egyenlőre 1-es.(Azt pl egyáltalán nem értem hogy miért két bankkal példázódik,mintha csak onnan lehetne befizetni.)Ami negatívum:a regisztrációnál rögtön kötelező megadni egy számlaszámot!Emlékezetem szerint még egy iroda sem kért a regisztrációnál már ilyen adatot,csak a befizetésnél.Nem tetszik.Kifizetésről meg teljes kuss van.
Összegezve:eddig felejtős.

Nem példálózik, a két bank online felületén (mint webshop) keresztül lehet befizetni, ahogy eddig is.

Idézetet írta: kkslop Dátum május 21, 2013, 14:40:56
Kifizetás csak átutalása. (Ezért kérik a regisztrácionál a számlaszámot)

Ez nem igaz, áttöltés után a régi rendszerből kikérheted postással is.

Idézetet írta: artur33 Dátum május 21, 2013, 14:52:33
En meg mindig a megnyitassal kinlodom....
A parom okosteloja sem nyitja meg,"nem biztonsagos a kapcsolat"-ez mar kèsz röhej :bash:

Akkor leírom még egyszer. Valahol olvastam, talán az oldalukon, hogy jelenleg csak gépre és tabletre elérhető, okostelefonra nem..