Sportingbet...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


fontos lenne h más se tud ma belépni sp és nevébe?

Idézetet írta: smithifiu Dátum június 20, 2008, 19:35:21
fontos lenne h más se tud ma belépni sp és nevébe?

Most is be tudok lépni.

én is be tudtam egész nap

MI ÉRT NEM LE HET VÍ ZI LAB DÁ RA FO GAD NI!!!!!!!!!???????????????????? :tickedoff: :tickedoff:

Hellosztok fiuk segitségre lenne szükségem megtettem a fogadásomat és kerestem a a meccset hogy nyertem e,meg hogy mikor kezdödik.De eltünt a sb-ről meg a bwin ről is,utána beirtam a keresőbe a meccset (Zenit Petersburg v Spartak Nalchik)
és kiadta a SB oldalát hogy felfüggesztve de viszont én fogadtam rá..a számlám menüve nyitott fogadáoknál se nyerést nem látok kiirva,se vesztést.Ilyenkor mivan? vissza kell hogy kapjam a pénzt nem? :'(

Hát én nem tudom a meccs megy és 28. perc 2-2 (  ;D )

#21 július 16, 2008, 14:58:52, hargitomi
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: Fogadtam a Sportingbeten most hogy a CSZKA szerzi az első gólt! Sikerült! Kb. mennyi idő még jóváírják a nyereményt és több lesz az egyenlegem! Nem vagyok türelmetlen, csak kérdezem!

Előre is köszi!

Jóváírtaák... ;) :D

Sziasztok.

Tudott-e valaki a Spoting Bettől visszahivni banki átutalással. Nekem a bank kódot 8 betü helyet csak 7 enged, illetve számlaszámot se lehet beirni rendesen csak 16 számot lehet. Ez nálam kevés 24 kellene.

Idézetet írta: Stamas Dátum október 02, 2008, 20:58:48
Sziasztok.

Tudott-e valaki a Spoting Bettől visszahivni banki átutalással. Nekem a bank kódot 8 betü helyet csak 7 enged, illetve számlaszámot se lehet beirni rendesen csak 16 számot lehet. Ez nálam kevés 24 kellene.

"Felhívjuk kedves játékosaink figyelmét, hogy technikai okok miatt jelenleg nem tudjuk teljesteni a kifizetéseket banki átutaláson keresztül. Kérjük, hogy amennyiben módjuk van rá, válasszanak egyéb kifizetési módot.
Az esetleges kellemetlenségekért elnézésüket kérjük."

Kérd kártyára ha engedi vagy mb-re.

Már itt is van videó. Most megy a Reggina-Inter!

A videóhoz kell valami különleges lejátszó??

Idézetet írta: robeg32 Dátum november 04, 2008, 00:32:14
A videóhoz kell valami különleges lejátszó??

Csak klikk a watchra. Szerintem nem kell semmi hozzá.

Új akció a sportingbeten!

Amennyiben november 25-én, kedden feltölti számláját (illetve a banki átutalását ezen a napon indítja el) legalább 25.000 Ft-tal (100 EUR, 120 USD), 12.500 Ft-ot (50 EUR, 60 USD) adunk hozzá, melyet sportfogadásaihoz használhat fel.


Azért a feltételeket mindenki olvassa el!

most akarok regelni a SP-re, látom van 2 faja bonusz is, az lenne a kérdésem, ha mb-ről töltöm fel a számlám, akkor is jogosult vagyok a bonusz-ra vagy nem?

Idézetet írta: daces Dátum december 26, 2008, 12:24:45
most akarok regelni a SP-re, látom van 2 faja bonusz is, az lenne a kérdésem, ha mb-ről töltöm fel a számlám, akkor is jogosult vagyok a bonusz-ra vagy nem?

Olvasd el a szabályzatot ha nem írja benne hogy moneybookersre nem érvényes akkor érvényes :D