Sportingbet be és kifizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tőlem se kértek még soha, pedig egy jópár éve van számlám Náluk, és mentek is be elég vastag pénzkötegek, de hála a jó Égnek, jöttek is ki onnan. De olyat még nem is hallottam, h sportingbet kért volna vkitől személyi másolatokat ellenőrzés végett. Nem tudom h ez rossz, vagy sem, de sokat elmondó adat, h a cég az elmúlt 2 évben kiesett a 10 legjobb fogadóroda közül, és sokan már a vert mezőnyhöz, C-s v D-s minősitéssel könyvelik el.

Idézetet írta: jaaas Dátum október 02, 2009, 20:16:49
Tőlem se kértek még soha, pedig egy jópár éve van számlám Náluk, és mentek is be elég vastag pénzkötegek, de hála a jó Égnek, jöttek is ki onnan. De olyat még nem is hallottam, h sportingbet kért volna vkitől személyi másolatokat ellenőrzés végett. Nem tudom h ez rossz, vagy sem, de sokat elmondó adat, h a cég az elmúlt 2 évben kiesett a 10 legjobb fogadóroda közül, és sokan már a vert mezőnyhöz, C-s v D-s minősitéssel könyvelik el.

Az SB nálam sincs a topban, csak azért játszom náluk mert ők finanszírozzák az sftoto-t és az így nyert pénzt forgatom ott. Az elmúlt években nagyon visszaestek az oddsok, nagyon ritka, hogy az sb adja a top oddsot valamilyen meccsre. De van néhány pozitívuma is az irodának. Például sok fogadási lehetőség, az ügyfélszolgáltattal is elégedett vagyok, fizetnek rendesen. Ha jobb oddsokat adnának, vagy több ingyenfogadást vagy akármivel megújulnának, ami tényleg jó, akkor szívesebben játszanék ott, hiszen csak ott kezdtem a netes pályámat :)

Idézetet írta: Gery185 Dátum október 02, 2009, 20:56:13
Idézetet írta: jaaas Dátum október 02, 2009, 20:16:49
Tőlem se kértek még soha, pedig egy jópár éve van számlám Náluk, és mentek is be elég vastag pénzkötegek, de hála a jó Égnek, jöttek is ki onnan. De olyat még nem is hallottam, h sportingbet kért volna vkitől személyi másolatokat ellenőrzés végett. Nem tudom h ez rossz, vagy sem, de sokat elmondó adat, h a cég az elmúlt 2 évben kiesett a 10 legjobb fogadóroda közül, és sokan már a vert mezőnyhöz, C-s v D-s minősitéssel könyvelik el.

Az SB nálam sincs a topban, csak azért játszom náluk mert ők finanszírozzák az sftoto-t és az így nyert pénzt forgatom ott. Az elmúlt években nagyon visszaestek az oddsok, nagyon ritka, hogy az sb adja a top oddsot valamilyen meccsre. De van néhány pozitívuma is az irodának. Például sok fogadási lehetőség, az ügyfélszolgáltattal is elégedett vagyok, fizetnek rendesen. Ha jobb oddsokat adnának, vagy több ingyenfogadást vagy akármivel megújulnának, ami tényleg jó, akkor szívesebben játszanék ott, hiszen csak ott kezdtem a netes pályámat :)

Ha már netes pályafutás kezdése... Nekem a bwin volt (akkoriban még csak bet-and-win ;D ). Attól h ott kezdtem, nincs az a pénz, vagy bónusz h valaha is betegyem Hozzájuk a lábamat. Két hónapot vártam az első, és egyben utolsó kifizetési kérelmemre, plusz maximalizálták a tétemet 120 forintban ;D
Sportingbetről is hallottam csúnyaságokat, egyik barátom pl lassan 1 éve vár 8000 euro-ra. December elején ki akart venni Tőlük Karácsonyra 1000 eurot. Várt rá két hetet, és nagyon közelitett a Karácsony. Kölcsönt vett fel a srác, h elkezdhesse a nagybevásárlást amig megjön a pénz, igy kivett még 500at a sportingbettől h vissza tudja fizetni a kamatokkal együtt. Karácsonyra még mindig semmi...Felkapta a vizet, kikérte az összes bent lévő pénzét, majd azzal a lendülettel töröltette is a számláját. Azóta se történt semmi... Bár velem még nem történt ilyen, szóval nem is értem az ilyen csúnya leminősitést!

Nekem van egy kis gondom a Sportingbettel. Múlt héten kedden este utaltam kétszer is X összeget nekik e.bankon keresztül, de az egyiknél lemaradt a felhasználói azonosító. Utána írtam nekik vagy nyolc e-mailt pótoltam a hiányosságot, adatlapot küldtek, azt is kitöltöttem, aztán ez nem volt elég nekik kérték a tranzakció másolatát, azt is elkültem, de a pénz még mindig nincs az egyenlegemen.Ma hívtam őket mondták, hogy ma sem lesz rajta, majd továbbítják a pénzügyi osztálynak blablabla.Mondtam nekik, ha nem akarják jóváírni az összeget, akkor küldjék vissza a folyószámlámra és majd játszok más fogadóirodánál.Erre azt mondták, hogy az technikailag megoldhatalan, hogy visszautalják. Valahol elakadt a pénzem és úgy néz ki ha fejre állok, akkor sem lesz még napokig jóváírva.Pont azért mentem a Sportingbethez mert jókat hallottam az ügyfélszolgálatukról.Mert ugye  talán itt a legrosszabbak az oddszok.Úgy érzem kezdik eljátszani a bizalmamat és fogytán a türelmem.Csaknem egy hét alatt azért megoldható lett volna ez a probléma, főleg hogy végig együttműködtem velük és küldtem e-mailben amit akartak.

Idézetet írta: realmadrid70 Dátum november 09, 2009, 12:18:33
Nekem van egy kis gondom a Sportingbettel. Múlt héten kedden este utaltam kétszer is X összeget nekik e.bankon keresztül, de az egyiknél lemaradt a felhasználói azonosító. Utána írtam nekik vagy nyolc e-mailt pótoltam a hiányosságot, adatlapot küldtek, azt is kitöltöttem, aztán ez nem volt elég nekik kérték a tranzakció másolatát, azt is elkültem, de a pénz még mindig nincs az egyenlegemen.Ma hívtam őket mondták, hogy ma sem lesz rajta, majd továbbítják a pénzügyi osztálynak blablabla.Mondtam nekik, ha nem akarják jóváírni az összeget, akkor küldjék vissza a folyószámlámra és majd játszok más fogadóirodánál.Erre azt mondták, hogy az technikailag megoldhatalan, hogy visszautalják. Valahol elakadt a pénzem és úgy néz ki ha fejre állok, akkor sem lesz még napokig jóváírva.Pont azért mentem a Sportingbethez mert jókat hallottam az ügyfélszolgálatukról.Mert ugye  talán itt a legrosszabbak az oddszok.Úgy érzem kezdik eljátszani a bizalmamat és fogytán a türelmem.Csaknem egy hét alatt azért megoldható lett volna ez a probléma, főleg hogy végig együttműködtem velük és küldtem e-mailben amit akartak.

realmadrid70, légy benne biztos, hogy nem átverni akarnak. Lehetséges, hogy tényleg időigényes a dolog. Ilyen ügyben sajnos több véleményt nem tudok kifejteni, mivel nem tudom, hogy a háttérben merre barangol a pénzed, viszont gondolj bele, hogy naponta hány tranzakció van egy ilyen fogadóirodánál...s hányan felejtik el beirni az azonositószámukat.

Szóval, az én javaslatom, hogy légy türelmes, mert a pénzed nem fog elveszni.

Szerintem süllyedőbe a sportingbet :noway: Ez a történet is egy vicc a részükről. Máshol már megoldották volna. Expekt, unibet, bet365 :ok:

Nekem 2. munkanap megjött az utalás.Nem gondolom, hogy süllyedne:)

Az SB-nél kb. mennyit kell várni, ha Moneybookers-re kérem a nyereményem???

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 07, 2010, 11:52:27
Az SB-nél kb. mennyit kell várni, ha Moneybookers-re kérem a nyereményem???

Nekem általában saccperkábé 24 óra szokott lenni.


Idézetet írta: oakland23 Dátum február 07, 2010, 11:59:37
Hétvégén is???

Na ebben most nem vok biztos, de mb-nél talán nem számít, h hétvége van-e. Más majd cáfol v megerősít.

#26 május 03, 2010, 08:33:39, gery121888
Üdv!

Kifizetést kezdeményeztem kb egy hete, pár nappal az első befizetés után, de még mindig nem kaptam meg az összeget.
Elvileg mindent úgy csináltam ahogy kellett, a tranzankciónaplóban ott van. Mit tudok csinálni?

Idézetet írta: gery121888 Dátum május 03, 2010, 08:30:51
Üdv!

Kifizetést kezdeményeztem kb egy hete, pár nappal az első befizetés után, de még mindig nem kaptam meg az összeget.
Elvileg mindent úgy csináltam ahogy kellett, a tranzankciónaplóban ott van. Mit tudok csinálni?

Max. várni tudsz, de szerintem mostanra már megkaptad a pénzt.

Hello!

Én bankkártyára kértem vissza a kifizetést szombaton, azt mondták most péntek körül megjön. Hát kíváncsi leszek  ::)

Üdv!
Valaki meg tudná mondani, hogy ha banki átutalással igénylem a pénzem, akkor az OTP számol fel valamilyen költséget vagy teljesen ingyenes az átutalás?
Előre is köszi a segítséget!