Sportingbet be és kifizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv.
Szeretnék regisztrálni a sportingbetre.  Nekem 'normál alap' (nem visa vagy ilyesmi) k&h bankkártyám van.
Azzal lehet bankban átutalással befizetni, és nyerés esetén a kifizetésnél banki utalással a kártyára kérni?
Köszi.

#31 november 04, 2010, 14:58:50, benson
Idézetet írta: r_tamas Dátum november 04, 2010, 14:42:53
Üdv.
Szeretnék regisztrálni a sportingbetre.  Nekem 'normál alap' (nem visa vagy ilyesmi) k&h bankkártyám van.
Azzal lehet bankban átutalással befizetni, és nyerés esetén a kifizetésnél banki utalással a kártyára kérni?
Köszi.

Ha a kártyás fizetésre gondolsz, akkor szerintem nem fog menni.

https://www.kh.hu/publish/kh/hu/media/dokumentumok/hirdetmenyek/lakossag/lakossagi_bankkartya/k_h_beteti_bankkartya.erv-100816.pdf

34-36. oldal

Ha átutalásra gondolsz, az működhet.

Idézetet írta: benson Dátum november 04, 2010, 14:53:34
Ha a kártyás fizetésre gondolsz, akkor szerintem nem fog menni.

https://www.kh.hu/publish/kh/hu/media/dokumentumok/hirdetmenyek/lakossag/lakossagi_bankkartya/k_h_beteti_bankkartya.erv-100816.pdf

34-36. oldal

Ha átutalásra gondolsz, az működhet.

Köszönöm a választ.
Igen, átutalásra gondoltam, amit csak a bankban lehet személyesen.

Online is lehet, ha van netbankod.


Nyugodtan fizess be banki befizetéssel, K&H banknál van számlájuk, én tegnap raktam rá pénzt 1 nap alatt jóváírták. Nyerés esetén meg egyszerűen kikéred a számládra és 1-2 napon belül megkapod. Én éppen ezért a hatékony befizetés és kifizetési megoldások miatt fogadok csak a sportingbeten jó ideje.



Idézetet írta: r_tamas Dátum november 04, 2010, 14:42:53
Üdv.
Szeretnék regisztrálni a sportingbetre.  Nekem 'normál alap' (nem visa vagy ilyesmi) k&h bankkártyám van.
Azzal lehet bankban átutalással befizetni, és nyerés esetén a kifizetésnél banki utalással a kártyára kérni?
Köszi.

Idézetet írta: sniper elite Dátum november 05, 2010, 15:11:35
Nyugodtan fizess be banki befizetéssel, K&H banknál van számlájuk, én tegnap raktam rá pénzt 1 nap alatt jóváírták. Nyerés esetén meg egyszerűen kikéred a számládra és 1-2 napon belül megkapod. Én éppen ezért a hatékony befizetés és kifizetési megoldások miatt fogadok csak a sportingbeten jó ideje.

Köszi.

Az esetleges kifizetés is úgy működik, mint a befizetés, megadom a bankszámlaszámot/nevet/összeget és kész ?
Van-e esetleges ellenőrzés (pl. valamit be kell mutatni) kifizetés elött?

Idézetet írta: r_tamas Dátum november 07, 2010, 22:27:49
Köszi.

Az esetleges kifizetés is úgy működik, mint a befizetés, megadom a bankszámlaszámot/nevet/összeget és kész ?
Van-e esetleges ellenőrzés (pl. valamit be kell mutatni) kifizetés elött?


Több mint 1 éve volt az első kifizetésem náluk. úgy emlékszem hogy kértek személyi és bankkártya képet. Lehet hogy nálad is fognak kérni.

Nem kérnek semmilyen iratot, ha a regisztráció óta eltelt 1 hónap.

Hellosztok!
Segitséget szeretnék kérni.
Sportingbet számla feltöltéshez kell bankszámla? Vagy ugy is fellehet tölteni, hogy bemegyek az adott bankba és pénzt utalok a számlára?
És ha nem kell akkor a kifizetés hogy müködik?

Elöre is köszönöm a választ

Hello!

A befizetésnél lehetőség van kp-re is ide nem kell számlaszám ( a pontos metódust megtalálod a  Sp.B. oldalán a befizetés rovatnál), viszont a kifizetésnél szükség van rá!

hello sportingbetre meghívót küldenék valakinek a 3000ft bónuszért akit érdekel szóljon  ;)

Idézetet írta: kuney Dátum április 19, 2011, 19:09:57
hello sportingbetre meghívót küldenék valakinek a 3000ft bónuszért akit érdekel szóljon  ;)

Szia. Én most regisztrálnék erre az oldalra elöször . a célom nem az h jatszak itt sokaig hanem h a 10ezer ft-os bonuszt plusz még akkor ezt a 3ast ugymond ˝levehessem ˝ majd.

te játszol már itt gonodlom egy ideje. értelmeznéd ezt nekem légyszives?


6. Hogy a bónuszt kivehesse számlájáról, minimum 3x kell megforgatnia, legalább 1,5x, vagy magasabb nyereményszorzójú fogadásokon.
7. Miután egyszer megforgatta a befizetett összeget, igényelje bónuszát az alábbi gombra kattintva. Az Ön bónusz kódja "FDBónusz". Mielőtt a bónusz igénylő gombra kattint kérem jelentkezzen be oldalunkra.


Vagyis ha befizetnék 30ezer FT ot akkor ezt az összeget egy alkalommal kell megforgatnom vagy csinálhatom többször is, de a lényege hogy az össze feltett pénzem mondjuk 3hét alatt elérje ezt a 30 K-t??

Valamint a 10ezres bonuszra is érvényes ez?? egyszerre kell ˝ALL-IN - t ˝ menve feltennem a pénzt 1.5 ös odds ra vagy külön külön ?

Válaszodat elöre is köszönöm !!



Idézetet írta: nida1 Dátum április 19, 2011, 21:39:37
a célom nem az h jatszak itt sokaig hanem h a 10ezer ft-os bonuszt plusz még akkor ezt a 3ast ugymond ˝levehessem ˝ majd.

Csak az egyik bónuszra vagy jogosult, mivel mindkettő újonnan regisztrált felhasználóknak szól.

Idézetet írta: nida1 Dátum április 19, 2011, 21:39:37
6. Hogy a bónuszt kivehesse számlájáról, minimum 3x kell megforgatnia, legalább 1,5x, vagy magasabb nyereményszorzójú fogadásokon.
7. Miután egyszer megforgatta a befizetett összeget, igényelje bónuszát az alábbi gombra kattintva. Az Ön bónusz kódja "FDBónusz". Mielőtt a bónusz igénylő gombra kattint kérem jelentkezzen be oldalunkra.

6. pont
Tehát példaként: ha 10000 Ft-ot fizetsz be és erre kapsz még 10000 Ft bónuszt (lehet nem ennyi, nem ismerem a pontos bónuszösszeget), akkor 10000 Ft x 3 = 30000 Ft értékben kell fogadásokat kötnöd, minimum 1,5-ös oddson (azt viszont nem tudom, hogy kisebb oddsokból is össze lehet-e állítani egy 1,5-ös kombit). All int nem kell tenned, apránként, akár 250 Ft-onként is teljesítheted a forgatást.

7. pont
Az általad befizetett összeget pl 10000 Ft egyszer meg kell forgatnod (passz, hogy egy összegben vagy apránként is lehet), majd utána igényelheted a bónuszod a fent írt módon.

Egyébként, ha még nem egyértelmű valami van live chat ügyfélszolgálatuk és ott is segítenek neked.



Sziasztok!

Kifizetéssel kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi, mennyi időn belül érkezett meg a -től az összeg?  Én 10 napja utaltam ki, és még nem érkezett meg. Köszi