Sportingbet - Nyerj naponta 125.000 HUF-ot

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: snooker Dátum június 08, 2011, 13:03:41
Ha bárkinek van ötlete,hogy mivel lehetne próbálkozni akkor írjátok meg. Amennyiben csoda történne és valamivel kiengesztelnének akkor a kivehető lové 10%-át mb-en átküldöm a jó tanácsadónak.

Ha jól vettem ki a történetből, bukni nem buktál 4-es gyűjtő fogadásoddal, vagyis valódi kár nem ért. Ebből kiindulva kevés rá az esély, hogy valamiféle kárpótlást kapj, a sportingbet amúgy sem híres erről. Valóban bosszantó, hogy ilyen elcseszett promókat csinálnak, de mivel ez minden résztvevőt hátrányosan érintett, biztos van jó néhány reklamáció. Ez talán meghatja őket, és kitalálnak valamiféle kárpótlást. De sok esélyt nem látok rá. Vedd úgy, hogy egyszerűen csak nyertél tőlük, hiszen valójában ez történt a 4-es gyűjtővel.  ;)

Vagy nem  értem a probléma lényegét vagy ti nem nézitek rendesen a kínálatot vagy kijavították a hibát. Most direkt megnéztem és mára 6 mai éjfél előtti mecset kínálnak..

Én nem értem a problémát.. :))

Amúgy ha lenne bármi ötletem hogy kapj valami jóvátételt,megírnám,de sajnos nem látok sok esélyt..Az irodák nem igazán erről az oldalukről híresek.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 08, 2011, 15:17:57
Vagy nem  értem a probléma lényegét vagy ti nem nézitek rendesen a kínálatot vagy kijavították a hibát. Most direkt megnéztem és mára 6 mai éjfél előtti mecset kínálnak..

Én nem értem a problémát.. :))

Amúgy ha lenne bármi ötletem hogy kapj valami jóvátételt,megírnám,de sajnos nem látok sok esélyt..Az irodák nem igazán erről az oldalukről híresek.

Gondolom azóta javították,bár azokat nem boldogítja,akik elején fogadtak,s be is jött nekik.

--
Mivel ezzel semmit se tudsz kezdeni,ezért:
fejleményeket meg úgy értettem,hogy ha ismét fogadsz,s bejön ,akkor mennyit írnak majd jóvá :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 08, 2011, 15:17:57
Vagy nem  értem a probléma lényegét vagy ti nem nézitek rendesen a kínálatot vagy kijavították a hibát. Most direkt megnéztem és mára 6 mai éjfél előtti mecset kínálnak..

Én nem értem a problémát.. :))

Amúgy ha lenne bármi ötletem hogy kapj valami jóvátételt,megírnám,de sajnos nem látok sok esélyt..Az irodák nem igazán erről az oldalukről híresek.

Június 6-ról printscreen
Azt hiszem ebből a választékból sem lehetett összehozni a nyerőt...
Kivétel nélkül minden meccset másnap játszottak.