Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szerinted ki nyeri idén a BL-t (a csapatok mellett a szorzók szerepelnek)?

Fc Barcelona - 2.50
6 (35.3%)
Liverpool - 3.60
6 (35.3%)
Tottenham - 5.20
0 (0%)
Ajax - 5.30
5 (29.4%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: április 28, 2019, 12:18:15


Idézetet írta: Greipel Dátum február 20, 2019, 22:43:23
Bonucci gyönyörűen lemásolta mesterét a gólnál.  ;D Érdemes visszanézni. Más kérdés, hogy semmit sem ért el vele.



https://www.m4sport.hu/bajnokokligaja/cikk/2019/02/21/bonucci-szineszkedes-kozben-sem-akart-lemaradni-az-atletico-goljatol/

Tehát nem csak nekem tűnt fel.  :D

Szerintetek nagy hülyeség a Juve továbbjutására tenni? Egyrészt az első meccs előtt is fogadtam már rá, másrészt a négyes odds igen csábító  :beerchug:

Idézetet írta: mate_debrecen Dátum február 25, 2019, 15:16:45
Szerintetek nagy hülyeség a Juve továbbjutására tenni? Egyrészt az első meccs előtt is fogadtam már rá, másrészt a négyes odds igen csábító  :beerchug:

Mondjuk én eleve a másik oldalnak szurkolok, én Atletico voltam a párharc előtt, de szerintem bátor lenne az a Juve továbbjutás... Elég masszív ez az Atleti, Juve-nak necces lesz meglőni azt a két gólt, amivel egyenlítenének, de könnyen lehet, hogy 4-re lesz szükségük... amint Griezman-ék betalálnak, ez lesz a szitu. De ki tudja, a labda gömbölyű...

Miért lenne hülyeség? Igazából simán benne van, hogy a Juve fordít. Eleve az Atleti idegenben azért nem acélos. Dortmundban például belenéztek egy 4-0-ba...
Godinék sem fognak minden meccsen gólt lőni, a középpálya nekem nem tetszik, Griziék sem igazán.
Másrészt én azért hiszek az összeesküvés elméletekben (pláne, ha én gyártom), de szerintem ahogy pl. az UEFA tolja a Real Madridot előre minden áron, meg biztos néha a Barcát is (habár nyílván ezt lehet cáfolni, épp egy Atleti elleni párharccal, de mindegy...), szóval szerintem az UEFA-nak is érdeke, hogy inkább a Juve menjen tovább. Tény, hogy eddig nem igazán vettem én észre, hogy a Juve lenne az UEFA kedvence, de az is tény, hogy eddig nem játszott CR7. Márpedig ha a Juve menne tovább, azért lehetne jó kis pikáns párharc, mondjuk összesorsolni a Real Madriddal (ha egyáltalán továbbmegy a Real)...
Simán el tudom képzelni, hogy a Juve megkapja a hazai pályát. Nemrég hazai pályán aderbin a Real Madridtól is kaptott hármat otthon, márpedig azért nem ez minden idők legjobb Madridja. Egy jó időben befújt hazai büntető, netán egy Atleti-piros, azért lehet ott még izgalom.

Ami biztos, nagy pénzt én sem tenné rá, de látom magam előtt azt a forgatókönyvet, amelyben a Juve megy tovább.

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 26, 2019, 10:43:48
Miért lenne hülyeség? Igazából simán benne van, hogy a Juve fordít. Eleve az Atleti idegenben azért nem acélos. Dortmundban például belenéztek egy 4-0-ba...
Godinék sem fognak minden meccsen gólt lőni, a középpálya nekem nem tetszik, Griziék sem igazán.
Másrészt én azért hiszek az összeesküvés elméletekben (pláne, ha én gyártom), de szerintem ahogy pl. az UEFA tolja a Real Madridot előre minden áron, meg biztos néha a Barcát is (habár nyílván ezt lehet cáfolni, épp egy Atleti elleni párharccal, de mindegy...), szóval szerintem az UEFA-nak is érdeke, hogy inkább a Juve menjen tovább. Tény, hogy eddig nem igazán vettem én észre, hogy a Juve lenne az UEFA kedvence, de az is tény, hogy eddig nem játszott CR7. Márpedig ha a Juve menne tovább, azért lehetne jó kis pikáns párharc, mondjuk összesorsolni a Real Madriddal (ha egyáltalán továbbmegy a Real)...
Simán el tudom képzelni, hogy a Juve megkapja a hazai pályát. Nemrég hazai pályán aderbin a Real Madridtól is kaptott hármat otthon, márpedig azért nem ez minden idők legjobb Madridja. Egy jó időben befújt hazai büntető, netán egy Atleti-piros, azért lehet ott még izgalom.

Ami biztos, nagy pénzt én sem tenné rá, de látom magam előtt azt a forgatókönyvet, amelyben a Juve megy tovább.

Igen, igazából én csak az oakland féle összeesküvés-elméletben látom a zebrák esélyét.. márpedig ezt a gondolatmenetet manapság sajnos nem hívhatjuk abszurdnak...  :)

Bajnokok Ligája: Csodára készülnek

Nehéz héten van túl a Real Madrid, de vajon meglesz az Ajax elleni továbbjutás? Olvasd tovább


Overes meccsek a keddi BL-játéknapon?

Két mérkőzés vár ránk kedden a Bajnokok Ligája rájátszásában, ahol a szorzók alapján gólokat várhatunk. Ha megjátszanánk ezt a szelvényt az Unibetnél, akkor egy dulpázót kapnánk.


Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 26, 2019, 09:47:52
Mondjuk én eleve a másik oldalnak szurkolok, én Atletico voltam a párharc előtt, de szerintem bátor lenne az a Juve továbbjutás... Elég masszív ez az Atleti, Juve-nak necces lesz meglőni azt a két gólt, amivel egyenlítenének, de könnyen lehet, hogy 4-re lesz szükségük... amint Griezman-ék betalálnak, ez lesz a szitu. De ki tudja, a labda gömbölyű...

A Dortmund 4, a Real 3 golt lott iden nekik, a feladat nem lenne lehetetlen. De nem erzem a Juveban az erot. Vannak ilyen hihetetlennek tuno pletykak hogy Allegri egyaltalan nem gyakoroltatja a tamadasokat, es csak a passzsavok levedeset nyomatja, hat amit mostanaban latok, talan nem alaptalanok. Pedig az osszel voltak kifejezetten tetszetos Juve meccsek, de az utobbi idoben teljesen kilatastalanok elorefele. 2006 ota ez a legerosebb keret, furcsa hogy Capello akkor is hasonlo defenziv felfogassal probalt sikereket elerni, ami Europaban nagyon keves volt. Bar nagyon jo szakember, de Allegrinek sztem lejart az ideje, uj felfogas kell Torinoba, ha mar a BL a cel. Elore latom hogy nagy jatekkal 2-0 -ra megy a Juve felidoben, de a mester visszafogja a paripakat, es a vege 2-1...
Persze a Spirito Juve mindig akkor bukkan fel amikor mindenki leirja az Oreg Holgyet (Spurs, Real visszavago, Barca), Allegri van akkora troll hogy eddig csak altatott ( ;D), de valahogy most nem erzem hogy megoldjak. A Tico a PSG-vel a legnagyobb eselyesek amugy is - nalam legalabbis.

Mai meccsekre meg no bet, illetve sok gol a Real-Ajaxra, amikor a Madrid idegenben nyerte az odavagot, eleg ritkan volt  izgalommentes a visszavago.

Főleg a második Ajax gól volt gyönyörű, még végigvisznek vagy két ilyen támadást, és maximálisan megérdemelve verik a Realt...

Idézetet írta: peshark Dátum március 05, 2019, 21:20:52
Főleg a második Ajax gól volt gyönyörű, még végigvisznek vagy két ilyen támadást, és maximálisan megérdemelve verik a Realt...

1 megvan belőle  :D :D :D :redchug:

ezzel eldőlt, ez az utolsó két (na közben 1-3, de ha már elkezdtem, leírom) hazai fellépés igazi Waterloo lett/lesz.

Lehettem volna picit batrabb a golokkal  :D
Jobb ez igy, legalabb Solari biztosan megy, es elkezdodik a nagytakaritas amit fel eve kellett volna megejteni. No es megnyugodhatnak a lelkibetegek is, nincs se 4 BL zsinorban, se birozas.

Amugy az Ajax ragos falat lesz mindenkinek, jo kis csapat. Mondjuk ezt az elso meccs elott is irtam, de most meg tobbet nottek a szememben, nem nagyon akartak megijedni  ;D

Az Ajax a tavalyi Liverpool  :)
(Az idei Liverpool pedig a jövő évi Getafe  ::) )