Döntő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki a Nagymenő a felsoroltak közül?

zsivany20
21 (27.3%)
Szigo
18 (23.4%)
oakland23
38 (49.4%)

Összes szavazó: 73

Szavazás lezárva: december 19, 2021, 09:24:25

SPF Nagymenő - döntő

Három elődöntő, három hétig tartó szavazás után, elérkeztünk a döntőhöz! Ki lesz a Nagymenő?

Döntő nyertese a cím mellé 10 000 forintot kap Skrillen!

Hétfőtől lehet voksolni, vasárnapig, de már most írhattok véleményt, linkelhettek hülyeséget, bármit lehet :)

Jelöltek:

@zsivany20 - komoly csapat áll mögötte, Főnökasszony, Szotyi Úr (kampányfőnök) és Fahéj Kisasszony (kampányfőnök-helyettes), egy igazi nagymenő szakértőkkel dolgozik. Győzelme esetén a nyert összeg egy SPF Pókerverseny nyereményalapjába kerül, amelyet az aktív fórumtagoknak tervez indítani.

@oakland23 - nem csak a sportfogadói oldalt képviseli, tökéletesen látja a másik oldalt, tehát a gonosz bukmékerek világát is, hiszen a MonkeyBet tulajdonosa. Egy igazi nagymenő minden oldalt ismer. Egész jól lőtték be a szorzókat az elődöntőkre, tévedni emberi dolog, nem majom dolog.

@Szigo - kampány nélkül hozta ez elődöntőt, mint egy igazi nagymenő. Írnám, hogy gurus írásait a guruban olvashatjátok, de úgyis olvassátok. Egykori mesterem, példaképem és fórumatyám a döntő harmadik tagjaként egy harmadik stílusirányt képvisel, csak hogy igazán színes legyen a döntő felhozatala!

Sok szerencsét a döntőre!

#2 december 12, 2021, 17:58:17, sunik29
Grat a 3 döntősnek , sajnos az én szimpatizánsaimnak esélyük sem volt  , győzött a kritikus tömeg . Ezért számomra tárgytalan a további szavazat ,  egy kicsit sem motivál az, hogy változtassuk meg a szabályokat by Szigo , vagy a beharangozott  poker turnétol sem leszek jobb SPORTFOGADÓ mint ahogy ennek az oldalnak a  neve is enyhén sugall by zsivko ,  vagy Oki aki kardoskodott a Guru évi nagy nyereményért és a topp közelében sincs 1 év után . Mindamellett tisztelem mint fogadok nem véletlen, hogy népszerűek, és itt vannak , talán Szigo teljesítménye értékelendő mint kiválóság (nemzetközi szinten is ) csak visszatetsző, hogy maga felé hajlítaná a szabályokat .  Ez most offense-ként is lehet értelmezni de valójában egy szubjektív vélemény. Go Go .

Nem az év sportfogadóját, nem az év legjobb tippadóját keressük, hanem direkt a Nagymenő megnevezést használtam, mert nem hinném, hogy a legnagyobb gengszter 160 centisen Joe Pesci, de mégis Nagymenő.

Csak lazán, nincs tétje senki számára :)

Hmm, póker vagy banán az itt kérdés.  ::)

Idézetet írta: LosGabos Dátum december 12, 2021, 14:21:20
Bronzérmes lettem, köszönöm a szavazatokat, jól esett.  :cya:

Ezt most áthozom ide, nagyjából minden ott van LosGabos hozzászólásában :) Jelölésnek is örült, aztán a harmadik helynek is, és megy tovább minden, mert a nap holnap is felkel. Nem ittam alkoholt ;D legalábbis ma.

Persze értem a bulvár beütést hogy "Nagymenő " szórakoztató, könnyed , és azonosulható személy kerestetik. Én sportfogadó szemmel követem ezt az oldat (akkor ez lehet az én hibám ),  meg akkor is ha politika , vírus , nagymenő , bónusz , napló , napi tippek stb fórum oldalt böngészek, ez van. Ha a "kampányban " a nem sportfogadó megnyilvánulás vagy kimondva annak hiánya a  szempont akkor, jobban megértem ezt a katyvaszt . A kutyás képek vs vicces majmokodás vs profi tipster  összemossa = Nagymenők

Idézetet írta: sunik29 Dátum december 12, 2021, 19:13:00
Persze értem a bulvár beütést hogy "Nagymenő " szórakoztató, könnyed , és azonosulható személy kerestetik. Én sportfogadó szemmel követem ezt az oldat (akkor ez lehet az én hibám ),  meg akkor is ha politika , vírus , nagymenő , bónusz , napló , napi tippek stb fórum oldalt böngészek, ez van. Ha a "kampányban " a nem sportfogadó megnyilvánulás vagy kimondva annak hiánya a  szempont akkor, jobban megértem ezt a katyvaszt . A kutyás képek vs vicces majmokodás vs profi tipster  összemossa = Nagymenők

Tulajdonképpen mi is böki a csőrödet? Hogy nem te nyerted az 5000ftot? Mindhárman teljesen azonosíthatóak az oldallal. Ha visszatérne az oldalra olyan valaki aki régen aktív volt, most meg mondjuk évek óta nem, ezt a 3 úriembert akkor is ismerné és elismerné. Teljesen jogos a részvételük a döntőben.

Nem böki az 5000 Ft a csörömet, és az sem hogy próbálsz az org vezetőihez dörgölözni az új accontoddal ami 3 éve él és régi tagok érdekeire hivatkozol , csak elmondtam , hogy nem tudok azonosulni és nem fogok szavazni , ebből nem kell semmi rosszra gondolni .  :great:

Olyan vagy most @sunik29, mint valami karikaturista; csak a gonoszabb fajtából :-X :)

Nem értem miért savazol le most mindenkit ???. Ja és ha akarsz engem is megrajzolhatsz, béke :cya:
(még szinte kíváncsi vagyok ;D)

Szerintem te még nálam is jobban tudod sunik, hogy a legjobb sportfogadót kiadják a számok, nem kell hozzá szavazni. Csak egy ilyen titulushoz bet accountok kellenének, tippjáték összesítők stb, amikre nincs lehetőség.

Szigo vezeti az idei éves SFGurut, elég mérvadónak érzem. De nyert már SfScore, SfTotó és egyéb tippjátékversenyt is, nem véletlenül volt a mesterem, anyaméhem és szülőbolygóm ;D Szóval ha eredményekre akarsz támaszkodni, lehet kire voksolni. :)

De még ez sem tükrözi a valóságot, mert mi van ha zsivany vagy oak többet keresett sportfogadással, mint mi együttvéve. Ez sosem fog kiderülni. Értem amúgy a véleményed, és írtad is szubjektív, csak ne ez legyen a döntő alaphangulata, mert nem érzem fairnek. Az élet amúgy sem fekete vagy fehér szerencsére, kell hozzá majomkodás zsivanykodás és szigorúság is.

Ez egy fórum ahol (néha ) az ember leírja azt ami gondol , rólad amolyan Tib  sziámi testvéreként gondolok , csak a rosszabb fajtából mert vállat  Poolos vagy :)   :cya: De ez is egy szubjektív vélemény.  :D

Idézetet írta: sunik29 Dátum december 12, 2021, 20:13:36
Ez egy fórum ahol (néha ) az ember leírja azt ami gondol , rólad amolyan Tib  sziámi testvéreként gondolok , csak a rosszabb fajtából mert vállat  Poolos vagy :)   :cya: De ez is egy szubjektív vélemény.  :D

Basszus ez tetszett :) :ok:

És, hogy visszakanyarodjunk a játékra; nem könnyű dönteni, egyet aludni kell rá. De mindenképpen gratulálok a három döntőbe jutottnak :beerchug:

Szigo a nevelőapám, Latzka a sziámitestvérem, az org pedig megszült, tehát az anyám. ;D Amikor szétválsztottak minket, neki több agyat kanyarítottak, mert nekem kisebb az IQ-m a tesztek alapján.

Fontos: lesz tippjáték is, de ezúttal lehet más jellegű lesz. Holnap kezdődik az is.

Szavazzuk meg a Nagymenőt!

Szigo, oakland23 és zsivany20 harca a címért. Olvasd tovább