NFL Fantasy 2014-I.SPF CUP

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: prigioni1 Dátum szeptember 11, 2014, 17:26:07
Megtettem az ajánlatot.
Ha jovo heten ilyenkor meg egeszseges akkor odaadom erte Anquan Boldint...
Mivel Bradshaw csak limitaltan edzett ma, ezert hetvegere ugysem tennem mar be.

Viszont aki szeretne A-Rod-ot a csapataba, az viheti egy above average tight end-ert cserebe.

BTW az en csapatom Concrete Jungle (obviously) de ezt a topikot ritkan olvasom, mert nincs cimlapon orokke, szoval aki tradelne kuldjon privit, vagy csak ajanljon fel vkit, az NFL-re azert belepek naponta tobbszor.


Peterson-t miért cseréled el Bernard-ra?

#33 szeptember 12, 2014, 12:55:42, junglefever
Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum szeptember 12, 2014, 03:16:28
Peterson-t miért cseréled el Bernard-ra?
A csillagokbol azt olvastam ki hogy ez nekem most igy lesz jo. Tudom psychocskat nem kellene tovabb erositeni, de ahogy a Cinci es a Minni offense jelenleg kinez, Giovani-ban nekem nagyobb potencial van per pillanat, de eddig szinte semmilyen huzasom nem jott be, most miert lenne maskepp.

Colonel tedd Crabtree-t Bennett melle es viheted Boldint meg A-Rod-ot.

Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 12, 2014, 11:57:50
A csillagokbol azt olvastam ki hogy ez nekem most igy lesz jo. Tudom psychocskat nem kellene tovabb erositeni, de ahogy a Cinci es a Minni offense jelenleg kinez, Giovani-ban nekem nagyobb potencial van per pillanat, de eddig szinte semmilyen huzasom nem jott be, most miert lenne maskepp.

Colonel tedd Crabtree-t Bennett melle es viheted Boldint meg A-Rod-ot.

Jelenleg a Vikings-nél Peterson mellett egyedül Patterson kap labdát és nincs értelmes QB-jük, Cincy-ben meg van egy jó QB meg elit WR és passz orientált a csapat. Ha McCoy-ra cseréled még megértem de így ennek semmi értelme... Ráadásul te is azt írod, hogy nem bízol benne akkor minek akarod cserélni, inkább gondold át mégegyszer.

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum szeptember 12, 2014, 13:26:10
Jelenleg a Vikings-nél Peterson mellett egyedül Patterson kap labdát és nincs értelmes QB-jük, Cincy-ben meg van egy jó QB meg elit WR és passz orientált a csapat. Ha McCoy-ra cseréled még megértem de így ennek semmi értelme... Ráadásul te is azt írod, hogy nem bízol benne akkor minek akarod cserélni, inkább gondold át mégegyszer.
Pont a passz orientált csapatoknal van fontos szerepe a jo RB-knek, felreertetted az ironiam ha azt gondolod nem bizom Bernard-ban, en ajanlottam fel a cseret es orulok hogy psychocska kaphato volt ra.

Minni-ben pedig Cassel pont megfelel annak amire igazoltak es messze nem Patterson hozza csak ossze az elkapo yardokat.
En mashogy latom, de sebaj.

Peterson-t én is elfogadtam volna :)

Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 12, 2014, 13:53:03
Pont a passz orientált csapatoknal van fontos szerepe a jo RB-knek, felreertetted az ironiam ha azt gondolod nem bizom Bernard-ban, en ajanlottam fel a cseret es orulok hogy psychocska kaphato volt ra.

Minni-ben pedig Cassel pont megfelel annak amire igazoltak es messze nem Patterson hozza csak ossze az elkapo yardokat.
En mashogy latom, de sebaj.

Akkor mondjuk adhatna mellé még játékost, hogy egál legyen a trade...

Trade veto-hoz hány voks kell?

Ezt az egal dolgot nem ertem - te ajanlottad fel A-rod & Boldin-ert egy Bennett & Jackson-t, az sem volt egal kozeli szvsz, de mivel nekem most nem kell egy ujabb RB ezert visszautasítottam.
Tolem vetozhatsz, de mi ertelme?
Most oszinten kinek artok evvel a cserevel, en maximalisan elegedett voltam vele, kulonben fel sem vetem psychocskanak.

Nem azzal van a baj,hogy a te elképzelésed szerint jó volt a csere.
A liga legjobb RB-jét akarod cserélni egy közepes? RB-re 1 az 1-ben.

IdézetMost oszinten kinek artok evvel a cserevel

A liga többi 8 tagjának,de akinek nem tetszik az nyomjon egy Trade veto gombot aztán csókolom.
Ha meg sikeres lesz a csere akkor psyhocska ellen fel kell kötni a gatyeszt,mert tovább erősödött :D

Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 12, 2014, 14:47:05
A liga legjobb RB-jét...
Ebben annyira nem lennek a helyetekben biztos. Ahogy abban sem mennyire kozepes tenylegesen Bernard.
Aki most pruszkol az nyomjon veto-t, de inkabb ne. Oruljon annak hogy ezentul papiron konnyebb lesz engem elverni.

Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 12, 2014, 14:24:19
Ezt az egal dolgot nem ertem - te ajanlottad fel A-rod & Boldin-ert egy Bennett & Jackson-t, az sem volt egal kozeli szvsz, de mivel nekem most nem kell egy ujabb RB ezert visszautasítottam.
Tolem vetozhatsz, de mi ertelme?
Most oszinten kinek artok evvel a cserevel, en maximalisan elegedett voltam vele, kulonben fel sem vetem psychocskanak.

Mondjuk a többi GM-el szemben nem fair akik majd játszanak psychocska ellen... Mojo-ért meg McFadden-ért is tradeltél aztán 3 nap múlva droppoltad mindkettőt, Bernard-ban is 3 napos potenciált látsz?

A hetvege utan lecsereltem oket - a Jets futas elleni vedelme zart tul jol vagy az Oakland tamado fala nem eleg acelos hogy reseket nyisson nekik nagyobb szamban azt dontsd el te - en innentol kezdve nem tartozom elszamolassal arrol mit miert teszem.
Ha kell a veto akkor nyomjatok ezerrel.

A vikingses Adrian Peterson ellen vádat emeltek Texasban, sérülést okozott egy gyereknek a vádak szerint. Kétséges, hogy a hétvégén játszhat, jelentkeznie kell a texasi hatóságoknál.
A hírek szerint egy 11 éves fiúnak okozott sérülést, állítólag egy fadarabbal, vagy pálcával fegyelmezte meg. Az eset még májusban történt, Peterson azóta vallomást is adott a hatóságoknak.


így kell tradelni  :)

A Vikings futóját, Adrian Petersont gyermekbántalmazással vádolják. A csapat hivatalosan bejelentette, hogy vasárnap nem fog a játékos pályára lépni a Patriots elleni találkozón.