NFL Fogadások 2015/2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 11, 2015, 13:36:57
Az eltiltast nem a csalasert kapta Tommy Boy hanem mert nem mukodott egyutt megfeleloen a nyomozassal.
Magara a csalasra konkret bizonyitekokat nem talaltak a lyukas lufi labdakon kivul, ahhoz hogy megfeleloen ratudjak kenni az ugyet Bellicheatre vagy Tommy Boyra kellettek volna azok az sms-ek amiket a szertaros gyerekkel valtott Brady az ugy kirobbanasa utan. Hogy hogynem Tommy Boy gyorsan telefont cserelt tavasszal.


Az összes sms rendelkezésére állt Wellsnek, csak nem a Brady telefonjából, hanem a szertárosokéból lett kigyűjtve.
Brady megkérdezte, hogy szükség van-e a telefonjára, és azt mondták, hogy nincs, ezután cserélte le.

Week#1 tippek

A Miamit csak én tartom ekkora tutinak? Véleményem szerint reálisan 1.30 körül kellene adniuk rá.

Idézetet írta: Lewis52 Dátum szeptember 13, 2015, 12:42:06
Week#1 tippek

A Miamit csak én tartom ekkora tutinak? Véleményem szerint reálisan 1.30 körül kellene adniuk rá.

Én se nagyon értem,ezért is félek a tipptől  :great:

Idézetet írta: Lewis52 Dátum szeptember 13, 2015, 12:42:06
Week#1 tippek

A Miamit csak én tartom ekkora tutinak? Véleményem szerint reálisan 1.30 körül kellene adniuk rá.
Pont ezert nem kellene rakni oket. A Redskinsrol ordit hogy iden is kutyautok lesznek, de a Miami a divizio meccseiken szokott elesebben jatszani altalaban.
A Green Bay meszarlashoz meg annyit, hogy nem vennem annyira fixre nemhogy a GB gyozelmet, de meg a sok pontot sem - egyreszt A-Rodnak nincs olyan jo tortenelme Vic Fangio edzette vedelmek ellen (a tavalyi ket pontzuhataghoz kellett egy Mel Tucker szintu defensive koordinator is Chicagoban), masreszt ez a csapat meg nem tiszta 3-4-et jatszik, hanem egyelore egy hybrid systemmel mennek neki a meccseknek - jovore miutan draftolnak es igazolnak par embert majd atallnak teljesen.
De ezt a 'meszarlast' azert kezeljuk helyen - a Bears nem fog egbekialtoan sok meccset nyerni iden, de nem is fognak allandoan 14 v. 21 pontos hatranyokbol kapaszkodni, mint tavaly.
Egyebkent ma nekem a Baltimore-Jacksonville-Oakland harmas tetszik SW szintjen.

Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 13, 2015, 14:19:21
Pont ezert nem kellene rakni oket. A Redskinsrol ordit hogy iden is kutyautok lesznek, de a Miami a divizio meccseiken szokott elesebben jatszani altalaban.

Szerintem azt kell tenni amiben value van, ebben egyértelműen volt. Minden csapat a divizio meccseiken játszik a legélesebben.

Egyelőre amúgy rejtély, hogy mit művel a WSH offense, remélem a második félidőre fordul a kocka.

A Bills kifilézi a Colts-ot úgy látszik nem véletlenül esett 2 pontot a hendi 1 órával a meccs előtt.

Ezt a Coltsot rossz ma nézni...

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum szeptember 13, 2015, 20:39:38
A Bills kifilézi a Colts-ot úgy látszik nem véletlenül esett 2 pontot a hendi 1 órával a meccs előtt.

Nem értettem, hogy favorit ott a Colts, nálam 50-50 volt, bánom, hogy nem tettem a Billst pluszos hendivel.

Browns 2004 óta nem nyert a nyitófordulóban, most sem fognak...

Jay Cutler elkezdte az idényt. :ok:

A mészárlások elmaradtak, a nyertes tippek viszont nem. Végül a Miami is kibrusztolta. :great:

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 13, 2015, 21:56:16
Jay Cutler elkezdte az idényt. :ok:
Tavaly ilyeneket mar a masodik negyedekben osztogatott, szoval azert o is javult egy picit a szezonra... ;D
Miutan az a negyedik kiserlet TD nelkul ment le, mar nem osztott v. szorzott hogy mi tortenik a palyan, a GB eleg szepen atvette a kezdemenyezest a masodik felidore. De ez a GB ilyen vedelemmel es evvel a sorsolassal vert fog izzadni iden.

Winston első passza az NFL-ben...Tampa 3 perc után 0-14 ;D

https://vine.co/v/eFI7YpYUiVz


Idézetet írta: Lewis52 Dátum szeptember 13, 2015, 22:45:49
Winston első passza az NFL-ben...Tampa 3 perc után 0-14 ;D

https://vine.co/v/eFI7YpYUiVz

Felejthetetlen lesz neki az biztos :D

Első passzokban Favre a menő, ő saját magának passzolt elsőre.

! No longer available

Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 13, 2015, 14:19:21
Egyebkent ma nekem a Baltimore-Jacksonville-Oakland harmas tetszik SW szintjen.
Ugy tunik a mojom a tavalyi szinten maradt (barmilyen tipp amit beirtam a topikba elszallt mint fing a tornadoban) szoval ezentul csinjan banok a tipp osztogatassal, hatha vki van olyan bolond hogy meg a vegen lekovet. :D

Én megjátszottam pár tipped tavaly, azért volt, ami jött :)

Ellentétes utat járnak be a rookie srácok.