NFL Fogadások 2011/12

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


New Orleans ha vigyázni tud a labdára, simán képes ilyen támadósorral verni a Bearst. Múlt héten a Chicago a Falcons hibáit kihasználva tudott nagyobb arányú győzelmet mérni ellenfelére, valamint a védelem nagyszerű teljesítménye miatt. A Saints idén szerintem előrébb jár az offense terén, mint a Falcons. Hazai győzelem mindenképpen jó lehet, de a 7-es hendibe is beleférhenek, de ahhoz kell egy jobban muzsikáló defense is.
New England óriási szenzáció volt az első körben. Hozzá kell tegyük, hogy a Miami defense nem állt a helyzet magaslatán. Ezek a gyorsan elindított no huddle playek félelmetesen szíven szúrták a Dolphins védelmét. Na azért a Chargers védelme előrébb rangsorolt, mint a Miami. Megmondom őszintén így egy forduló után nem hiszem, hogy meg lehet mondani, hogy ez mindenki ellen beválik-e. Tény hogy nagyon erős és látványos a Pats offense. Viszont ha Riversék el tudják húzni a playeket és a pályán egyhuzamban töltött idejük több lesz, mint az Miaminál volt, akkor simán lehet esélyük. Ha Bradyt lent tartják. Itt már lesz okosabb futás a meccsen, arra számítok, hogy Tolbert és Matthews jobban kihasználhatja majd a Pats hiányosságait, mint azt tette Reggie Bush. Pats gyilkos fegyvere a két TE, de a védelmük is érzékeny a TE-kre. Most az egyik legjobb látogat majd oda, Antonio Gates. Nagyon nehéz eldönteni számomra, hogy ezt a Chargerset is lesimázza-e a Patriots, én most a San Diegotol többet várok, aztán ha őket is simán beverik akkor meg is érdemli a Patriots. Rivers over-je vállalható.
Seattle under nagyon szimpatikus tipp. Itt ma keresnivalója sem lesz a Seahawksnak, egyetlen kérdés a Steelers offense. Már csak maguk miatt is rendezhetnek egy nagy verést a Seahawks számára. Simán 30 fölé mehetnek és az viszont már megölheti a tippet.
McNabb leáldozóban van, de én még akkor is adnék neki egy esélyt és az egész csapatnak. Tampa egyenrangú ellenfele ennek a Minesotának, akármilyen furcsa kimondani, még nem temetném a második fordulóban a Vikingset, persze ez csak az én véleményem.

Nagy következtetéseket nem igazán lehet még levonni a felkészülési meccsek meg az első forduló után, mindegyik csapat megmutatta egy oldalát, de még hány fajta lehet neki. Óva intenék mindenkit a több meccsből álló NFL fogadások tevésétől, mert még nagyon az elején vagyunk és nagyon sok összetevőtől függhet a tipp. Mindenesetre kíváncsian várom a Vikings, a San Diego és a Tampa teljesítményét.
Ha választani kéne a tippek közül, akkor a New Orleans, a Rivers over és még a Seattle under is tetszetős bár ott félek a Steelers bosszújától, hogy a Seahawkson csattan majd.
Remélem tudtam segíteni, és hogy helyénálló gondolatokat tudtam alkotni.

San Francisco 49ers - Dallas Cowboys.... 2......1,64
Szerintem ez lenne a heti tippem. Romo játéka aszt mondja nekem hogy itt a 49ers-eknek nem lessz mit keresni estére. Ha a Jets-ek ellen 342 yardot tudott passzolni, szerintem San Franciskonak is tudni fog. Mivel a mai ellenfelüknek a támadás nem az erösebb oldala na meg a védekezés sem, Romo , Whitten, Austin trio szétkapja 49eseket, ugyhogy nem tudják kóvetni majd őket. Na meg a tavaji szezon után nem hiszem hogy Dallas meg tudja magának engedni hogy 0-2-el induljonak.
Buffalo Bills - Oakland Raiders...........2..........2,75
Megpróbálható ez is szeritem, a szorzó szép. Bills védekezése rush ellen ami tavaly nagyon de nagyon pocsék volt D. Mcfadden ellen. Én erre a legényre tippelek, meg lehet prübálni még hogy több mint 102,5 yardot fog elérni.
Tetszik még a Rivers tipp overre.

Fú,ma jó kis meccsek lesznek :D

Nekem a mai két fő tippem... Ravens és Lions. a BAL bitang erős és nem hiszem, hogy Titans képes lesz őket megfékezni. A Chiefs csúnya pofonba szaladt bele a Bills ellen, ami azért biztos észhez térítette őket, de ez a csapat akkor sem olyan mint a tavalyi. A Lions szinte minden tekintetben felül fogja őket múlni. Jó mondjuk a Detroitot 1.25-ért nem épp ésszerű megjátszani, de nem tudom elképzelni, hogy kikapjanak.

Én személy szerint félek a maciktól...Piszok jól tolta a Saints, de ritka alattomos csapat a Bears és ha valakik akkor ők képesek meglepit okozni. Kíváncsi leszek rá, hogy most mit mutatnak majd... azért nem merek rájuk fogadni, de ellenük sem szívesen teszek.

Pats vs. Chargers ááá de beteg meccs lesz. Lehet a meccs végén pár madártetem lesz majd a pályán.... ;D

egy friss sérültlista ha valakit érdekel: http://bleacherreport.com/articles/854327-fantasy-football-week-2-injury-report-latest-updates-on-every-major-injury
én kezdő NFL-esként Dallas győzelmet érzek ma,esetleg egy Saints overt.

Bryant nekem nagyon hiányozna a Dallasból, nélküle nehezebben de hoznia kéne a Cowboysnak, sajnos nincs futásuk így Romora vannak hagyatkozva, mint a Jets ellen..

Idézetet írta: benikun Dátum szeptember 18, 2011, 18:20:34
Bryant nekem nagyon hiányozna a Dallasból, nélküle nehezebben de hoznia kéne a Cowboysnak, sajnos nincs futásuk így Romora vannak hagyatkozva, mint a Jets ellen..

Talán most nem balfaszoskodják el (pontosabban Romo), mint a Jets ellen... Bár idén azért nem lesz rossz a 49ers

#22 szeptember 18, 2011, 21:28:58, benikun
Tavaly mindenki várta őket az NFC West élére, aztán óriási csalódás, Mike Singletary szintúgy (mondjuk attól még hogy valaki jó játékos volt, nem biztos hogy ugyanolyan jó edző is lesz). Újév tájékán érkezett Jim Harbough új HC-nek és teljes edzői stábcsere vele együtt. Akkor ugye a 49-ers rég nem volt már játékban. Ez lesz a második éles meccsük az új stábbal és nyáron jó pár embertől megszabadultak, akiket rookiekkal próbálnak helyettesíteni. Alex Smith QB talán utolsó esélyét kapta meg idén a bizonyításra, mert már 3 éve nem tud felmutatni semmit az egykori 1/1-es. Inkább az összecsiszolódás és a keresgélés éve lesz ez szerintem San Fransiscoban, mint a nagyobb álmoké. Jövőre egy szezon leforgása után egy normális offseasont követően már talán lehet valahol a Frisco ebben az évben még szerintem nem, bár hozzá kell tennünk ez az NFC West még mindig nagyon gyenge.

Romo most nagyot nőtt a szememben, hogy sérülten is visszament játszani.

Az összefoglalókat megnézve szerintem a Buffalo-Oakland volt a hét meccse.

#24 szeptember 19, 2011, 16:40:51, Cesc18
Giants meccsen egy 5 sack felett 1.86-ért nem rossz. A támadófal egyik oldalon sem a legjobb, párszor biztosan a földre kerülnek majd az irányítók.

Szerk: Felnéztem a Giants oldalára és épp a sackekkel kapcsolatos közvélemény kutatást tartanak...

How many sacks will the Giants have on Monday against the Rams?

2 or less 15%
3 23%
4 30%
5+ 31%

2646 Total Votes

Pinnaclen a határ 4,5 sack és 1.83-ért adják.


Most olvastam, hogy a Ramsnél a futó Jackson, míg a Giantsnél az elkapó Nicks játéka kérdéses.
Érdekes lesz, ha ők nem játszhatnak.


Idézetet írta: Fortuna SC Dátum szeptember 19, 2011, 14:02:57
Romo most nagyot nőtt a szememben, hogy sérülten is visszament játszani.

Az összefoglalókat megnézve szerintem a Buffalo-Oakland volt a hét meccse.
Hol néztél összefoglalókat? NFL.com-on?

Idézetet írta: Cesc18 Dátum szeptember 19, 2011, 16:31:39
Giants meccsen egy 5 sack felett 1.86-ért nem rossz. A támadófal egyik oldalon sem a legjobb, párszor biztosan a földre kerülnek majd az irányítók.

Szerk: Felnéztem a Giants oldalára és épp a sackekkel kapcsolatos közvélemény kutatást tartanak...

How many sacks will the Giants have on Monday against the Rams?

2 or less 15%
3 23%
4 30%
5+ 31%

2646 Total Votes

Végül is 5 sack lett a meccsen, kicsit szerencsétlenül jártam, mert vagy 5-6 vagy még többször volt, hogy földre vitték az irányítót mindkét oldalon, de még épp megtudtak szabadulni a labdától... Jobb lett volna a Pinnacles 4.5-ös határ...így visszakaptam a tétet.

Amúgy a meccs nem volt valami nagy szám... félidőben be is aludtam, most néztem meg ismétlésben a 2. félidőt. 1-2 szép elkapás volt és ami még tetszett az a defense hívás amiből levadászták Eli passzát a meccs legelején. Engem továbbra sem győzött meg ez a Giants...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum szeptember 20, 2011, 16:29:27
Végül is 5 sack lett a meccsen, kicsit szerencsétlenül jártam, mert vagy 5-6 vagy még többször volt, hogy földre vitték az irányítót mindkét oldalon, de még épp megtudtak szabadulni a labdától... Jobb lett volna a Pinnacles 4.5-ös határ...így visszakaptam a tétet.

Amúgy a meccs nem volt valami nagy szám... félidőben be is aludtam, most néztem meg ismétlésben a 2. félidőt. 1-2 szép elkapás volt és ami még tetszett az a defense hívás amiből levadászták Eli passzát a meccs legelején. Engem továbbra sem győzött meg ez a Giants...

Azért jó tipp volt, én a 4.5 over tettem. :ok:

Idézetet írta: Vinny Dátum szeptember 20, 2011, 23:39:35
Azért jó tipp volt, én a 4.5 over tettem. :ok:

Igen, hát én is azt játszottam volna meg, ha sikerült volna regisztrálni Pinnaclera, de nem jött össze sajnos, pedig ahogy elnéztem vannak ott jó dolgok NFL-re, és hát az oddsok ott vannak a toppon.