Tutitippek.org

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jövő hónaptól inditjuk ezt az új weboldalt: http://www.tutitippek.org/
A neve "marketing" szempontok miatt lett tuti tippek :P :)

Vélemények, javaslatok?

Ez most csak a tippjáték új felülete vagy az egész oldal költözik? :laugh:

Látom működik a "marketing osztály"...
Szóval egy kis statisztikát a tippekhez jó ötlet lehet mellékelni. A meccs statot látom nem arra gondoltam, hanem biztos lesz olyan tipp amit 10-en fognak megfogadni és jó lenne látni az arányt (5 hazai, 3 under, 2 vendég, ilyesmi). Illetve a tippelők rangsorát is okosság lenne látni. Szóval nem csak a nevét, hanem azt hogy hol van a rangsorban...

Közben a tippelők rangsorát megleltem, úgyhogy azt visszaszívom. Bár lehetne jobban szem előtt...  ::)

Idézetet írta: szumos Dátum január 28, 2010, 15:05:41
Közben a tippelők rangsorát megleltem, úgyhogy azt visszaszívom. Bár lehetne jobban szem előtt...  ::)
Meglesz, a másik ötlet is, csak még gondolkozok a megoldáson és több tipp kellene hozzá.

A tippjáték nem költözik, itt marad, csak azon az oldalon is lehet nézni a tippeket azoknak akiket csak az érdekel.

Közben leirom miért is jött létre a tutitippek.org:

A tippjáték tippjeit szerettük volna egy kicsit másképp megjeleniteni, hogy könnyebben lehessen válogatni, összehasonlitani stb. a tippeket. Ezt a sportfogadas.org keretein belül is meg lehetett oldani, de még komplexebbé tette volna a weboldalt. Ennek ellenére a tippjáték itt fog maradni, itt kell tippelni s a fórum is itt marad, a másik csak egy megjelenitő oldal lesz.
Van akit csak a tippek érdekelnek, azok ott csak azt látják ami őket érdekli.

Egy másik ok, hogy az idéntől szinte minden iroda megszigoritotta a szponzorizációs feltételeket. Egyre nehezebben adnak ki ilyen célokra pénzt s azt is mindenféle feltételhez kötik (ez meglátszik sok másban is, pl. mennyire leesett az utóbbi időben a nagyobb összdijazású poker freerollok száma). Ez sajnos az ők döntésük, s túl sokat nem tudunk velük egyezkedni. Igy a tippjáték két szponzora is több reklámfelületet kap, mert ez is benne van a feltételeikben.

Ismét jó kezdeményezés,  ráadásul ahogy elnézem, ebben is nagyon sok munkátok van. Le a kalappal előtettek!  :ok:

Az elemzéseket is hozzá kéne csapni szerintem, legalábbis ahol úgy érzitek, hogy korrekt, helytálló elemzésről van szó. Egyébként itt egy hasonló oldal www.betshoot.com itt azért egy kicsit egyszerűbb az oldal, minden tippnél komoly elemzés van és a tipsterek közé is elég nehezen lehet bekerülni, szóval kicsit másabb, de  sztem nézzétek meg, hátha tudtok még valamilyen ötletet csipegetni.

Sziasztok! Egy kis segítséget kérek. Hiába keresem, nem találom, hogyan lehet pl. tippelni a tutitippek.org oldalon. Semmi leírást nem találok. Az megvan, hogy az itt regisztráltak tippelhetnek. De hogyan?

Idézetet írta: csabax Dátum december 06, 2011, 19:20:29
Sziasztok! Egy kis segítséget kérek. Hiába keresem, nem találom, hogyan lehet pl. tippelni a tutitippek.org oldalon. Semmi leírást nem találok. Az megvan, hogy az itt regisztráltak tippelhetnek. De hogyan?

A tutitippek-en nem lehet tippelni. Az csak egy összefoglaló oldal, amely tartalmazza a Sportfogadas.org tippjátékában szereplő tippeket.

Idézetet írta: Milan Dátum december 07, 2011, 12:06:19
A tutitippek-en nem lehet tippelni. Az csak egy összefoglaló oldal, amely tartalmazza a Sportfogadas.org tippjátékában szereplő tippeket.

Aha, oké. Köszi szépen!