Sportfogadas.org v3

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A hozzászólás módositását megoldom hamarosan. A betűméret növelést is, meg a betűk szinén is fogok dolgozni. A főmenűbe beteszek még egy menüpontot, ami visszavisza a főoldalra. Szóval ez még nem a végleges verzió :)

Ha valakinek kicsik a betűk méretei a Ctrl+ + (azaz Controll lenyomvatartva és hozzányomva a plusz jelet) t használva növelni tudja az oldal méretét. Amúgy tetszik a design, kell a változatosság. Külön tetszik, hogy van lent ez az online sáv. Szerintem nagy ötlet volt.

Csak így tovább sportfogadas.org csapata!

Üdv.: Lord

Sziasztok!

Megmondom őszintén a régi dizájn jobban tetszett. Konzervatívabb, letisztultabb, átláthatóbb volt. Ugyanakkor tudom, hogy időnként megújulásra is szükség van. Mivel nagyon kedvelem az oldalt, ezért úgy érzem, hogy hamarosan megszokom, megkedvelem az új dizájnt is. :)

A fórumos régi dizájnt sajnos problémás lett volna átültetni erre az új verzióra, de szerintem ha ezt is széthúzom, változó szélességre, akkor jobb lesz.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 09, 2011, 08:18:22
Nem nagy dolog, de a bejövő üzeneteim száma 300-ról felugrott 319-re pedig nem kaptam semmi újat.
Ez szerintem a régiben volt helytelenül számolva, most az egész adatbázis frissült, s talán ezért nőtt meg.

Hol lehet megnézni, hogy kik vannak az adott témában? Mert egyelőre nem találom.

Valamiért még nem jelenik meg, utánanézek. Megvan!


Én valamiért nem tudok a csatolmányokban képet küldeni.
Ezt írja ki --->
"Egy hiba történt!
A csatolmányok feltöltési könyvtára nem írható. A csatolmányod vagy avatarod nem menthető el."

Halihó! Én sem találom a hozzászólás módosítását, pedig az nagyok kellene. Amúgy nem lett rossz az új dizájn. Csak szokni kell.  ;)

#40 június 09, 2011, 13:19:39, vmlinuz
Növeltem a fórum betűméretét és a szélességet.
A Főoldal gomb visszavisz a valódi főoldalra, akárcsak a logo. Ott megtaláljátok a játékokat az ikonoknál középen.
A csatolmányok működnek most már.
A chaten a nevek most már a fórumos névvel megegyeznek (eddig a felhasználónév volt).

A hozzászólások szerkesztését most nézem.

#41 június 09, 2011, 13:30:16, nandor
Megint írok.
Ami nagyon zavaró tud lenni:
Olvasom a szöveget, néha megnézem ki mire mit válaszolt nekem lentebb chatbe vagy levélt, utána visszatérek a rendes írott szövegekhez, nekem a szürke és ez a sötétbordó nagyon összefolyik. Vannak szavak, amiket elsőre ki sem tudtam venni. Sötétbordó-Szürke bármelyik árnyalata, iszonyatos. :crazy:
esetleg rózsaszín? Vagy vmi világosabb?
Sok mindenkinek jön be pl a fekete-ezüst kombó oldalaknál, de így elnézve a szürkét oldalon, sehogy nem ezüst.
Még a kontraszt és a gamma állításom után is összefolyik az olvasott szöveg.
Betüméret vmivel jobb lett. Meg szabad tudnom ki a dizájner?

A hozzászólások szövegére gondolsz vagy valami másra?

Egybefolynak a hozzászólások, javaslom a hátterüket még különbözőbbé tenni.

Idézetet írta: almafa Dátum június 09, 2011, 13:44:37
Egybefolynak a hozzászólások, javaslom a hátterüket még különbözőbbé tenni.

Ezt támogatom :)