Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Igen, kicsit sok a leállás.
A kaszinónál nekem is volt olyan érzésem, hogy le lettek butítva a játékok, rendszeresen előfordult, hogy 30% körül adott vissza a starburst is minimáltétes pörgetéssel.
Az egyik kedvencemet, az Aztec Goldot is kivették a kínálatból.
Ugyanakkor az egész hónapra visszaszámolva az összes játékomat nem adott rosszul, csak valamiért szokatlanul hektikusan...

Viszont a szorzók elég katasztrófálisak.
Élőben, az EB-selejtezőkön az 1X2 piacon adtak 87%-os payoutot, ami még egy tippmixpronál is gáz lenne.
Így azért nem akkora ajándék, ha egy fogadásos challenge-n összekaparsz 10,000 ft bónuszt, mert nagyon sokat kopik, mire megforgatod...

Az általam használt surebet oldalról is eltűntek, vagy egy hónapja egyáltalán nem adnak találatot erre az irodára.
Igaz, a nyár közepéig is főleg a baseballra és a WNBA-re voltak csak arbok vagy ahhoz közeli szorzópárok a kínálatban.

Kedves Ügyfelünk,

Köszönjük, hogy használja szolgáltatásunkat. Örömmel értesítjük, hogy számláját felminősítjük prémium márkánkhoz, ami a Premiumbull.com.
Most jött email.Hétfőtől indul a premiumbull állítólag több promóval,magasabb oddsokkal.Ezentúl csak azt használhatom majd.Érdekes.Knapp,szerinted az tényleg lehetséges hogy lebutítanak pl bizonyos slot-okat?Nem csak negatív szériát fogtál ki.Azért ha egy játéknál van pl 95,67 % player percentage back,akkor annak hosszú távon kb így is kéne kinéznie szerintem,de ki tudja.


Kizart hogy lebutitanak RTP-t.  Nyilvan Knapp is tudja hogy 500de meg 5000porgetes se minta hogy exact %ot lehessen kijelenteni.

Nekem múlt hónapban beadott egy 7200x wint az Extra Chilli, szoval kb egy eletre 100%fölé lokott a slot.


Egyedul a videoslots csinalta lebutitast, de elore bejelentette es csak 4orszagban nehany szolgaltatonal(szoval nem az osszes jateknal) a magasabb adók miatt.
De ez mind szabalyozott piaccal rendelkező orszagnal, mint uk, német, sved. Szal nekunk ilyentol nem kell tartani. A 96% az 96%.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 13, 2019, 13:26:47
Kizart hogy lebutitanak RTP-t.  Nyilvan Knapp is tudja hogy 500de meg 5000porgetes se minta hogy exact %ot lehessen kijelenteni.

Nekem múlt hónapban beadott egy 7200x wint az Extra Chilli, szoval kb egy eletre 100%fölé lokott a slot.


Egyedul a videoslots csinalta lebutitast, de elore bejelentette es csak 4orszagban nehany szolgaltatonal(szoval nem az osszes jateknal) a magasabb adók miatt.
De ez mind szabalyozott piaccal rendelkező orszagnal, mint uk, német, sved. Szal nekunk ilyentol nem kell tartani. A 96% az 96%.

Tét X 7200?Az komoly.Ehez gratulálok.Nekem 300,400X nyeremény a rekord sloton,mondjuk ilyen volt többször is és 3000 ft téten volt hogy 1 millió fölött dobott.

Persze én is prémium tag lettem, de az új oldalra nem tudok belépni, holott azt írták, hogy reggel 6-7 óra között lesz beállítva.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 13, 2019, 13:26:47
Kizart hogy lebutitanak RTP-t.  Nyilvan Knapp is tudja hogy 500de meg 5000porgetes se minta hogy exact %ot lehessen kijelenteni.

Nekem múlt hónapban beadott egy 7200x wint az Extra Chilli, szoval kb egy eletre 100%fölé lokott a slot.


Egyedul a videoslots csinalta lebutitast, de elore bejelentette es csak 4orszagban nehany szolgaltatonal(szoval nem az osszes jateknal) a magasabb adók miatt.
De ez mind szabalyozott piaccal rendelkező orszagnal, mint uk, német, sved. Szal nekunk ilyentol nem kell tartani. A 96% az 96%.

Bár nincs üldözési mániám, de az általad leírtak pont azt erősítik meg, hogy technikailag semeddig nem tart nekik lebutítani egy játékot.
Már maga a sportingbull létrejötte is azt szolgálja, hogy néhány ország ügyfeleit szeparáltan, külön felületen, külön oddsokkal kezelhessék.
Elvileg ez a kaszinóban is jelentkezhetne.

Egyébként mint írtam, nekem matematikailag nem az jött ki, hogy rosszabbul adnának vissza a gépek, csak a korábban "kiegyensúlyozottnak" elkönyvelt játékokon éreztem sokkal nagyobb szórást, még minimum tétnél, azaz relatíve magas pörgetésszámnál is. De végül hibahatáron belül voltak az utóbbi kaszinó challengek összességében.


Akik esetleg bekerültek a prémiumbullra, élménybeszámolót szívesen olvasok! :)

Írnék én élménybeszámolót, de reggel óta azt mondja az ügyfélszolgálat, hogy bár reggel 6-7 óra közé ígérték az aktiválást, de még türelmet kérnek. Ennek megfelelően már regisztráltam egy másik irodánál, csak gondoltam megnézem mit mutatnak mielőtt végleges számlazárást kérek.

Másnak is volt már olyan h személyes adatokat kértek mivel foglalkozol havi kereset stb? 1-2 év játék után?

A változás miatt kell újra. Sportingbeten több,mint 10 éve játszok,de nekem is kellett az azonosítás.
Feltöltesz személyit,meg egy banki papírt,amin látszik a számlaszámod,ennyi, kész is vagy vele.

Ott van minden jatek infojanal az RTP. Az valid info, annak is kell lennie.

Egyebkent Knapp ahogy olvasom te igen intelligens es tajekozott jatekos vagy. Epp ezert nem ertem 500 meg 1000porgetes alapjan hogy allithatod hogy alacsonyabb a visszaosztas. 1000porgetes nem eleg minta. De meg 100szor ennyi sem. Ha 100. 000db 1euros progetesre 102.000euro a nyeremenyed akkor az a slot 102%os RTPvel megy? Nyilvan nem..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 17, 2019, 09:50:10
Ott van minden jatek infojanal az RTP. Az valid info, annak is kell lennie.

Egyebkent Knapp ahogy olvasom te igen intelligens es tajekozott jatekos vagy. Epp ezert nem ertem 500 meg 1000porgetes alapjan hogy allithatod hogy alacsonyabb a visszaosztas. 1000porgetes nem eleg minta. De meg 100szor ennyi sem. Ha 100. 000db 1euros progetesre 102.000euro a nyeremenyed akkor az a slot 102%os RTPvel megy? Nyilvan nem..

Nem állítom, hogy alacsonyabb a visszaosztás, pont azt írtam, hogy visszaszámolva teljesen korrekt számok jöttek, amelyek beleférnek a szórásba. Olvasd vissza nyugodtan, mindkét üzenetemben ez szerepel.
Valójában te állítottad, hogy ezen tudnak változtatni.  ;)

Én annyit írtam, hogy nagyobb hektikusságot érzek, nyilván úgy, hogy az elmúlt évtizedben a különböző promókon százezerszám pörgettem és mindig vezetem magamnak, hogy mennyit ad vissza. Most is ezt teszem. Ez egy objektív viszonyítási alap.

Igen, nekem fura, mikor a Starburst napokon keresztül 30%-ot ad csak vissza minimális téteknél is, vagy 50 pörgetésből egyetlen (!) nyerőt ad be, ilyenre nem emlékszem az elmúlt 10 évből.
De pont ezért számolok utána, hogy ne az érzéseimre hagyatkozzak, mikor számokról van szó.
Az elmúlt évtizedben is nagyságrendileg ekkora tétekkel pörgettem, ilyen értelemben van visszonyítási alapom.

Az érzéseim alapján abbahagytam volna az előző két kaszinó challenget max. 10 nap után, pedig aztán bőven pluszos lett mindkettő.

Nekem működik a premium sőt,már csak abba tudok belépni,a Sportingbullba már nem :D

Valaki a premiumbullrol tudna vmi infot mondani? Miben mas stb? Valaszokat elore is koszonom