Szeptember 18, 2021, 06:40:29 am CEST

Szerző Téma: Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól  (Megtekintve 43071 alkalommal)

Nem elérhető Sound

• Tősgyökeres
  • Megoldóember
Re:Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól
« Dátum: Május 15, 2021, 13:05:58 pm CEST »
Sziasztok!

Sokat töprengtem a tegnapi „szabad” nap alkalmával. A múlt héten hasítottam, a jelenlegiben 3 üzletem volt, abból kettő bukó. Mit csinálok másképp. Tök jó a naplózás, mert vissza tudom nézni!

A következőre jutottam: Két hete elkezdtem tolni a napi max 2 esemény elvét – nem vállaltam túl. S azon a két eseményen ott is voltam: információk begyűjtve, néztem-követtem a játékot, felkészült – rá fókuszált voltam. Nos ezt sajna eldobtam erre a hétre! Miért? Figyelmetlenség – fegyelmezetlenség. Hát vissza az elvekhez!

Ma:
15:30
Hertha – Köln

lsd: guru 1x

18:15
Chelsea – Leicester

FA – kupadöntő. Esélyesebb a londoni csapat, de egy döntőn bármi lehet. Kötve hiszem, hogy a rendes játékidőben lehozza a Chelsea (1.90), mert a rókák az utolsó 8 meccsükön csak 1-szer kaptak ki aktuális ellenfelüktől. Az 1x csak 1,25 – ez sem tetszik, úgy hogy Löw Zsolt együttesére dobott végső győzelem, azaz a kupagyőztes a Chelsea 1,50! Nos én erre teszem le meccs előtt a voksomat, nézem, s próbálok lecsapni.

+1
Austria Wien – St Pölten

A bécsieknek meg kell nyerniük a meccset, s a vendégek vélhetően ezzel ki is fognak esni. A lila-fehér fővárosi csapat rendre megcsapja a St. Pöltent, s 1,57-en nyit az 1-es!

üdv, sound
« Utoljára szerkesztve: Május 16, 2021, 11:07:59 am CEST írta Sound »

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Thank-o-Matic 3.0 By Adk Team