Olimpia 2021 (Tokió)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


július 05, 2021, 13:34:36, SPF Admin
Olimpia 2021 (Tokió)

Ebben a fórumtémában lehet beszélgetni a 2021-ben Japánban megrendezendő olimpiai játékok eseményeiről. Magyarország szerepléséről, s a magyar sportolókkal kapcsolatos infókat egy külön dedikált témában osztjuk meg.

Olimpia 2021 - Versenyszámok



Remélem nem marad el,bár folyamatosan csökkentik a nézők létszámát akik jelen lehetnek..Én már nagyon várom...

Idézetet írta: szalist Dátum július 05, 2021, 15:52:28
Remélem nem marad el,bár folyamatosan csökkentik a nézők létszámát akik jelen lehetnek..Én már nagyon várom...
Szerintem nézők nélkül fogják  megrendezni, ami természetesen nem lesz olyan jó.

Jöhetnek a tippek a hosszútávú fogadásokra  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum július 05, 2021, 21:22:20
Jöhetnek a tippek a hosszútávú fogadásokra  :beerchug:
Hosszú távú  :bash: :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum július 05, 2021, 21:22:20
Jöhetnek a tippek a hosszútávú fogadásokra  :beerchug:

Hosszú Katinka 400 vegyes. Eb-t is egész simán nyerte. Kasszát mondjuk nem ezzel robbantasz :D

Idézetet írta: TiB Dátum július 06, 2021, 16:55:55
Hosszú Katinka 400 vegyes. Eb-t is egész simán nyerte. Kasszát mondjuk nem ezzel robbantasz :D

És ennyivel lesz ennyi Katinka aranyainak a száma. A 200 már nem lesz az övé. A pillangón meg a döntő is szép lenne. Milák arany tuti még, és Kapás talán dobogós lehet. Hosszú távú úszásban Rasovszky aranyban bízom azért. Az úszás 3 arany az szép lenne azért.

Idézetet írta: TiB Dátum július 06, 2021, 16:55:55
Hosszú Katinka 400 vegyes. Eb-t is egész simán nyerte. Kasszát mondjuk nem ezzel robbantasz :D



Remélem nem lesz igazam, de szerintem "betlizni" fog Katinka. Szerintem nagyon messze van a rioi formájától, és 400on sem fog nyerni. 4.31körüli idő kell hozzá, az nagyon messze van. És nem is európaiak a fő ellenfelei, így az ebs győzelme nem releváns.

De mondom, remélem tévedek, mert amúgy kedvelem.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 06, 2021, 19:45:37


Remélem nem lesz igazam, de szerintem "betlizni" fog Katinka. Szerintem nagyon messze van a rioi formájától, és 400on sem fog nyerni. 4.31körüli idő kell hozzá, az nagyon messze van. És nem is európaiak a fő ellenfelei, így az ebs győzelme nem releváns.

De mondom, remélem tévedek, mert amúgy kedvelem.
Szerintem lelkileg sem tudta még magát rendesen összeszedni jelenleg nagyon messze van attól amit valójában tud..


Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 06, 2021, 19:45:37
Remélem nem lesz igazam, de szerintem "betlizni" fog Katinka. Szerintem nagyon messze van a rioi formájától, és 400on sem fog nyerni. 4.31körüli idő kell hozzá, az nagyon messze van. És nem is európaiak a fő ellenfelei, így az ebs győzelme nem releváns.

De mondom, remélem tévedek, mert amúgy kedvelem.

Az Eb azért fontos, mert neki a biztos győzelem is a felkészülés része. Lehet az optimista szurkoló beszél belőlem, és ezért gondolom, hogy nyerni fog. Remélem ez a fő szám, és már nincs az hogy Iron Lady minden számban mindenkit végigver. Ez az az arany a legfontosabb, 32 évesen már nem sokan szoktak úszni, és ez szép lezárás lehetne, hogy ez a szám még mindig megy.

Elméletileg július 25-én megtudjuk. Amúgy ha nem nyer semmit, se gondolnám, hogy azt érdemelné, amit majd esetlegesen a szurkolóktól kapni fog.

Marijuana tesztre fogja mindenki, pedig a műkőrmeivel volt a gond.

#14 július 07, 2021, 14:26:18, MessiÁs
Idézetet írta: TiB Dátum július 07, 2021, 08:06:52
Az Eb azért fontos, mert neki a biztos győzelem is a felkészülés része. Lehet az optimista szurkoló beszél belőlem, és ezért gondolom, hogy nyerni fog. Remélem ez a fő szám, és már nincs az hogy Iron Lady minden számban mindenkit végigver. Ez az az arany a legfontosabb, 32 évesen már nem sokan szoktak úszni, és ez szép lezárás lehetne, hogy ez a szám még mindig megy.

Elméletileg július 25-én megtudjuk. Amúgy ha nem nyer semmit, se gondolnám, hogy azt érdemelné, amit majd esetlegesen a szurkolóktól kapni fog.

3 számban indul plusz a valtok.  Gondolom a 400 vegyes van az elso napon van, marmint az uszas elso napjan. Szal ott tenyleg mindent bele lehet adni. Most neztem az idei ranglistat, megnyugvas lehet, hogy csak a 4 amerikai van elottey akik biztos nem tartalekoltak az amerikai valogaton, mert ugye ott akkora a konkurencia hogy nem fer bele. Pl Margalis csak 3.lett igy nem is indulhat. 27szazad volt az elso 3 kozott, de csak 4.33 veget mentek.

Igazabol akit en nagy ellenfelnek tartok az nem is a ket amerikai, hanem Ohashi. Hazai palyan lesz es ott mindig nagyon jokat uszik, 18.ban pl 4.30at.