Olimpia 2021 (Tokió)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Annika Schleu nem kérhetett volna másikat lovat? A lovával az első két versenyző se tudott végigmenni, elvileg Gulyás Michelle is új lovat kérhetett, miután az eredeti lova ledobta az ő versenyzőjét is. Ez azért óriási dráma a németnek, magabiztos vezetésről, gyakorlatilag egy rossz sorsolás miatt vége mindennek...

Kovács Sarolta remek volt, nagyon nyugodtan lovagolt, remélem a laser run is jól fog menni, aztán jöhet az (arany)érem.  :beerchug: :beerchug:

Én se értem miért nem kért másik lovat a német.1,19 odds volt tegnapi verseny utána az oddsa.Sacin 451-szeres volt:) egyedül egy lónak volt vegyes futamai CRISTBAL 21-nek a többi ló aki egyszer betlizett másodszor is elbaszta.Michelle szerintem megnyerte volna egy 293 pontos lovaglással.Sarolta úszása miatt bízom,hogy jó erőállapotban van.

Karatéban érmesek vagyunk! Ez hihetetlen! :beerchug:

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 06, 2021, 12:15:29
Én se értem miért nem kért másik lovat a német.1,19 odds volt tegnapi verseny utána az oddsa.Sacin 451-szeres volt:) egyedül egy lónak volt vegyes futamai CRISTBAL 21-nek a többi ló aki egyszer betlizett másodszor is elbaszta.Michelle szerintem megnyerte volna egy 293 pontos lovaglással.Sarolta úszása miatt bízom,hogy jó erőállapotban van.
A litván mit szed?  ;D Mekkorát sprintelt, 13. helyről... Sarolta 3. lett, szerintem nagyon szép eredmény.  :ok:

Azt nem tudom,de nekem is hasonló jutott eszembe. :) Az olasztól féltem,mert látszott hogy elég jól mozgott.Szerencsére elég szarul lőtt.Sok időt elvesztegetett.Szerintem is csodálatos ez a bronz.Rendezői részről viszont nem értem,hogy távolabbról miért nem lehetett mutatni a képet.Éppen azért futnak ilyen kis területen.

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 06, 2021, 12:06:10
Annika Schleu nem kérhetett volna másikat lovat? A lovával az első két versenyző se tudott végigmenni, elvileg Gulyás Michelle is új lovat kérhetett, miután az eredeti lova ledobta az ő versenyzőjét is. Ez azért óriási dráma a németnek, magabiztos vezetésről, gyakorlatilag egy rossz sorsolás miatt vége mindennek...

Kovács Sarolta remek volt, nagyon nyugodtan lovagolt, remélem a laser run is jól fog menni, aztán jöhet az (arany)érem.  :beerchug: :beerchug:
Tiszta vicc, hogy valaki simán nyerne, aztán kap egy gebét, akinek épp rossz napja van, és épp nincs kedve ugrani. Az Olimpia nekem mindig arról is szól, hogy rádöbbenek, menyi elmebeteg sport van a világon  ;D

Amióta világ a világ azóta így van ez öttusában. Engem inkább az frusztrál ebben a sportban, hogy valaki 10 mp-cel gyengébbet úszik egy magyarnál, és ez mindössze 10 pontot számít csak. Régen ha jól tudom nem 300 pontokat adtak számonként, hanem 1000 vagy 1200-at. Így egy jó úszó sokat foghatott egy gyengén.

Idézetet írta: curpy82 Dátum augusztus 06, 2021, 14:04:27
Amióta világ a világ azóta így van ez öttusában. Engem inkább az frusztrál ebben a sportban, hogy valaki 10 mp-cel gyengébbet úszik egy magyarnál, és ez mindössze 10 pontot számít csak. Régen ha jól tudom nem 300 pontokat adtak számonként, hanem 1000 vagy 1200-at. Így egy jó úszó sokat foghatott egy gyengén.

10mp az uszasban az kb 30pont. Ami szerintem igy is keves. Hogy 4 5mp 200 méter uszasban rohadt nagy kulonbseg es az kb 2 vivo győzelemmel er fel.. Vicc.


A karatehoz:

Most rossz forrasbol dolgozom vagy tenyleg a ket 5 fos csoportbol negy ermet nyer?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 06, 2021, 15:31:50
A karatehoz:

Most rossz forrasbol dolgozom vagy tenyleg a ket 5 fos csoportbol negy ermet nyer?


Szerintem nem. En is erre jutottam. 5fos csoportokbol 2-2jutott az elodontobe.

Olasz aranyérem 4x100-on, az milyen?  :D

Német fórumokon azt írják, hogy a két tusa után vezető német csaj szörnyű és egyben állatkínzó. Ez a világ számomra egyre érthetetlenebb. Mégis mi a szart csinálhatott volna vele, ostorozás és sarkantyúzás nélkül?Számomra már az is csoda, hogy el tudta kezdeni a pályáját. 5 év munkája ment tönkre, bár azt halkan megjegyzem, ha Michelle(és nem a Wild ;D) is kifog egy max. két verőhibás lovat, akkor abból arany is lehetett volna

#209 augusztus 06, 2021, 16:30:28, Powell
Én is pont így gondolkodtam :ok:. Egy verőhibával szerintem az ezüst a minimum lett volna látva a kombinációt.Lovaglásba az olimpián mit kéne csinálni a lóval?Furcsa egy világ..leszállni és sétálva simogatni gondolom...
Megváltozik a program is Párizsban kieséses rendszer lesz.Mondjuk jó lenne ha az úszás felértékelődne,de sajnos nem fog ahogy olvasom.