Magyarország a 2021-es nyári olimpián

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez a Milák gyerek óriási. Micsoda csatára késztette Dresselt.. Megérte fent maradni.

Tőle nem sajnálom ezt a 85,7milliót..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 31, 2021, 03:38:37
Ez a Milák gyerek óriási. Micsoda csatára késztette Dresselt.. Megérte fent maradni.

Tőle nem sajnálom ezt a 85,7milliót..

Megérte fent maradni? Én hétkor feküdtem, hogy lássam. Én se sajnálom tőle, és végre mosoly is volt az arcán. Tetszett az éremátadás utáni nyilatkozata: új számban is fog indulni a jövőben. Vajon melyik lesz? A vegyes?

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 31, 2021, 04:21:03
Megérte fent maradni? Én hétkor feküdtem, hogy lássam. Én se sajnálom tőle, és végre mosoly is volt az arcán. Tetszett az éremátadás utáni nyilatkozata: új számban is fog indulni a jövőben. Vajon melyik lesz? A vegyes?

Sokáig dolgoztam, nem láttam értelmét elaludni.. 

Én hátúszást hallottam, szerintem ott több esélye is lehet, mert a gyors nagyon nagyon sűrű..100on ugyanúgy ott van Dressel, 200at meg láttuk..Brutál.

Viszont a háton Murphy kezd kimenni,Kolesnyikov és Rylov a két top és ennyi kb.

Lőrincz Tamás London után ismét döntős

Lőrincz Tamás döntőbe jutott a kötöttfogású birkózók 77 kilogrammos kategóriájában a tokiói olimpia hétfői versenynapján.

   
A BHSE 34 éves sportolója, aki kilenc éve Londonban 66 kilósként ezüstérmes volt, a helyi idő szerint délutáni elődöntőben 6-5-re verte a kétszeres vb-bronzérmes iráni Mohammedali Geraeit.
   
A súlycsoport magyar világ- és Európa-bajnoka a keddi fináléban az örmény Karapet Csaljan és a kirgiz Akzsol Mahmudov párharcának győztesével találkozik.

forrás: MTI

Miert holnap lesz Lorincz dontoje? Eddig a kuzdosportoknal* egy nap alatt lement az egesz, most meg lejatszottak az elodontoket, erre betesznek 24 ora szunetet. Ez csak nekem furcsa?

* oke, boksz kivetel, mert sokan vannak, de ott sem az elodontok utani programot toljak at masnapra.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 02, 2021, 17:32:34
* oke, boksz kivetel, mert sokan vannak, de ott sem az elodontok utani programot toljak at masnapra.
Birkozasban most kisebb a fotabla (16-os) mint a tobbi versenyszamban, szoval szethuztak a programot idokitoltes celjabol. Legalabbis ezt gondolom.
Pihentebb versenyzokkel a donto is jobb szinvonalu lehet.


Lehet, hogy szereztünk ma eddig mindhárom éremből egyet-egyet-egyet, de számomra a mai nap legnagyobb pillanata, az Szőke Alex 4 pontos eldobása volt birkózásban 11 mp-cel a vége előtt. Tegnap láttam azt a lengyel gyereket birkózni, simán verhető kategória a bronzért. Hajrá Alex!

Már most utálom a sporikat a vízilabda meccsünkön. Ahogy látom a hollandoknak kell nyerni szerintük...  :crazy:

ottvan B+ az arany Lőrincz Tamás, inasba rakott mindenkit! :ok: :ok: :ok:

Off/

Ha már olimpia, beteszem ezt, hátha lesz akinek új lesz. Libabőrös újra nézve is.

https://m.youtube.com/watch?v=WLoqV6ul_OI


Hány sportágban van még reális éremesélyünk?

Idézetet írta: NFCKR Dátum augusztus 06, 2021, 23:26:44
Hány sportágban van még reális éremesélyünk?

Ffi, noi vizilabda, kajak kenu, ottusa, birkozas

Nagyon szép teljesítmény hazánk sportolóitól ez a 18 érem. Remélem egy azért még lesz, hogy meglegyen a 18.5 overem, de Párizsra azért vannak félelmeim. Az "aranyosok" közül ugyebár Lőrincz Tomi befejezte, és nem tudom, hogy Szilágyi Áron és Danusa belekezd-e még egy olimpiai ciklusba?! Három év persze sok idő, jöhetnek addig nagy reménységek, de nem hiszem, hogy a következő lesz-e számunkra ilyen sikeres olimpia?  A hat aranyérmet egyébként eltaláltam(valószínű Marosi odáig nem fog "felfutni"), kicsit több bronzra számítottam.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 17, 2021, 17:25:55

Vízilabdában max érem.. Egyáltalán nem vagyunk esélyesek, nem is értem hogy miért nekünk adják a legkisebb oddsot. Persze nagyon szeretném ha nyernének a fiúk, de a szerbek, horvátok jobbak, Montenegró mumus, spanyolok és olaszok is nagyon erősek.

Nőknél toronymagas favoritok az amerikaiak.

Ezek ellenére szerintem a 6 arany reális. 1-2 úszás,2-3 kajak kenu és 1-1 leeshet az öttusában, lövészetben, vívásban, birkózásban és vagy vitorlázásban.


Na, ezt elég jól eltaláltam. :D