Tippmix

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


KEDVES JÁTÉKOSUNK!

A fogadási lehetőség technikai okok miatt jelenleg szünetel. Munkatársaink megkezdték a hiba elhárítását, türelmedet köszönjük!

A tippmixen is ez megy nem csak a Prón.
Van még valakinek türelme ezekhez?

Oriasi hogy meg mindig nem jó.. 😂

Remelem pron adnak valami bonusz kompenzaciot..

Hajnalok hajnala óta ez van. Nem tudják rendesen megcsinálni. Hihetetlen és még most sem jó!

Nekem ezt írják belépéskor:
Vedd fel a játék ritmusát a megújult Tippmixproval!
Lesd meg 10 tippünket, hogy megtudd, hogyan turbózhatod fel játékod a kereséstől a szupergyors fogadásig!
:bash: :bash:

#169 július 21, 2021, 14:56:12, curpy82
Én tegnap este akartam játszani a BL-selejtezőkre. Se pre, se live-ra nem engedett. Viszont életemben először beléptem a V-sport fülre és ott sikerült is a Brazília-Magyarország meccsel(Willi Orban beverte a tizit) egy ötöst elhánynon. Nem mondjátok, hogy még azóta sem jó. Sima szelvényt tudtam feladni lottózóban.

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 21, 2021, 14:51:15
Én tegnap este akartam játszani a BL-selejtezőkre. Se pre, se live-ra nem engedett. Viszont életemben először beléptem a V-sport fülre és ott sikerült is a Brazília-Magyarország meccsel(Willi Orban beverte a tizit) egy ötöst elhánynon. Nem mondjátok, hogy még azóta sem jó. Sima szelvényt tudtam feladni lottózóban.

Már működik, de annak aki itt akar fogadni legyen tartalékban pénze skrillen mindig ;D

Tegnap nagyot buktak a fradi meccsel,  :D
A beten már nem is lehetett szögire fogadni élőben-- :crazy:


Vóóóót ez a játék:

"FOGADJ LEGALÁBB 3.000 FT ÉRTÉKBEN, TÖLTSD FEL A SZELVÉNYED SZÁMÁT, ÉS NYERD MEG AKÁR AKCIÓNK FŐNYEREMÉNYÉT EGY VADONATÚJ AUDI A5 CABRIO-T!"

Haverommal majd 900 szelvényt töltöttünk fel és nem nyertünk semmit annak ellenére, hogy voltak heti nyeremények is  :redchug: :redchug: :redchug:

Volt valakinek szerencséje ebben a játékban itt a fórumon?  :D

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 11, 2021, 10:54:54
Vóóóót ez a játék:

"FOGADJ LEGALÁBB 3.000 FT ÉRTÉKBEN, TÖLTSD FEL A SZELVÉNYED SZÁMÁT, ÉS NYERD MEG AKÁR AKCIÓNK FŐNYEREMÉNYÉT EGY VADONATÚJ AUDI A5 CABRIO-T!"

Haverommal majd 900 szelvényt töltöttünk fel és nem nyertünk semmit annak ellenére, hogy voltak heti nyeremények is  :redchug: :redchug: :redchug:

Volt valakinek szerencséje ebben a játékban itt a fórumon?  :D

Én csak olyan 5-6 szelvényt töltöttem fel, de én sem nyertem semmit...  :)

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 11, 2021, 10:54:54
Vóóóót ez a játék:

"FOGADJ LEGALÁBB 3.000 FT ÉRTÉKBEN, TÖLTSD FEL A SZELVÉNYED SZÁMÁT, ÉS NYERD MEG AKÁR AKCIÓNK FŐNYEREMÉNYÉT EGY VADONATÚJ AUDI A5 CABRIO-T!"

Haverommal majd 900 szelvényt töltöttünk fel és nem nyertünk semmit annak ellenére, hogy voltak heti nyeremények is  :redchug: :redchug: :redchug:

Volt valakinek szerencséje ebben a játékban itt a fórumon?  :D

Egyet töltöttem háromezerért, hogy pályázhassak a kocsiért. Olyannal még nem találkoztam aki a papíros beküldözgetősön nyert volna.
Valószínűleg a lottózósok haverjai kikukázott többezer darab szelvénnyel.

Aki szokott V-sportozni, azt biztos érdekli ez:

Éjjel leállás lesz reggel ötig.
Szóval tudjátok, hogy ez azt jelenti, hogy két napig akadozni fog a rendszerük.

Ma ismét alkottak az oddsmesterek. 1.15 volt a félidő 9.5 alatt, és 1.18 a hazai csapat 1.félidő 6.5 gól alatt ;D
Megjegyzem: nem volt 1 millióm megrakni. 0-0 lett a félidő!

3órája ülnek a Vp kézis tippemen. Felháborító.

"2023. június 19-től a Tippmix és a V-sport fogadás esetében a legkisebb megfogadható tét összege 200 forintról 300 forintra változik. Az egységnyi fogadás tétje változatlanul 10 forint marad. A Tippmixpro és V-sport Pro online fogadások esetében a legkisebb megfogadható tétösszeg továbbra is 100 forint lesz.

A Szerencsejáték Zrt. Tippmix vonatkozásában a megfogadható legkisebb tét összegét legutóbb 2015-ben, 8 éve módosította."

Megszűnik a jó kis 200forintos tippmix fogalma ;D Anno mennyi volt a tippmix megjelenésekor a legkisebb tét? ???