Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kedvencek kész.

@csabax kérlek valamelyik témába belépve nyomj a Chromeban egy F12-t és nézd meg ha a felugró ablakban látsz hibaüzenetet, illetve másold be, ha látsz.

Idézet@csabax kérlek valamelyik témába belépve nyomj a Chromeban egy F12-t és nézd meg ha a felugró ablakban látsz hibaüzenetet, illetve másold be, ha látsz.
@vmlinuz
Felugró ablak? Nem arról volt szó, hogy itt nincsen felugró ablak?
Blokkolás ellenére?
Amúgy nem ugrik fel semmi, hanem elfeleződik a böngésző, s az egyik felén marad az a téma, amelyikbe - ajánlásod szerint - beléptem, a másik felén pedig kódolások vannak (HTML, CSS, nem tudom, hogy micsodák) és valami DevTools van ott.

Viszont ha már ismét van "Kedvencekhez".
Nálam az sem működik. Hibaüzenet: "Sajnálom, te nem adhatsz hozzá kedvenc témákat."

És gratulálok. Tetszik az új dizájn. Amikor pedig ezek a tesztüzemben várható dolgok is működni fognak rendesen, akkor látványosan jelentős lesz majd az előrelépés. Szerintem.
:beerchug:  :beerchug:  :beerchug:

A DevTools-ra gondoltam felugró ablakként, mivel az külön ablakként is megnyilhat.

Tehát DevToolsban a Console (vagy Konzol) lapon van hibaüzenet nálad? Lásd a csatolt képet.

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Közben a kedvencekhez a jogosultságokat is beállitottam.

IdézetA DevTools-ra gondoltam felugró ablakként, mivel az külön ablakként is megnyilhat.

Tehát DevToolsban a Console (vagy Konzol) lapon van hibaüzenet nálad? Lásd a csatolt képet.

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Közben a kedvencekhez a jogosultságokat is beállitottam.
Megnyilhat máshol.
Sajnos a csatolt képet nem lehet nagyítani. Olvashatatlan.
DevToolsban kódolást látok, amitől nem tudom, hogy miféle hibaüzenet vagy nem hibaüzenet. Ilyesmiket látok:

body {
    font-family: var(--mdb-font-roboto);
    line-height: 1.6;
}
body {
    margin: 0;
    font-size: 1rem;
    font-weight: 400;
    -webkit-text-size-adjust: 100%;
    -webkit-tap-highlight-color: rgba(0,0,0,0);

A kedvenceknél most már minden szuper. Működik.

Nem tudtam hol járok!
Majd megszokom vagy megszökök.Ez csak tréfa.

Közben kiderült, hogy sok évvel ezelőtt használtam már a Kedvenceket :)

Az újítást, a javító szándékot köszönjük, talán csak idő kell, hogy megszokjam/megszokjuk a designt ???  De teljesen eltűnt a nyugodt fórumozás érzete, kapkodok ide-oda, nem látom át az egészet és csak csapongok az orgon :-\ Legalábbis most ez a feeling, pár nap és ez remélem megváltozik.

Észrevétel!

Az új designál a naplóban nem lehet a korábbi hozzászólásnál úgy szerkeszteni, hogy átszínezzük zöldre vagy épp pirosra a kiértékelt tippet! Illetve ilyenkor a smiley funkciók is eltűntek..nekem ez hiányzik, mert a színekből jól látni, hogy a tippek egy-egy időszakban mennyire ülnek, vagy sem.

Idézetet írta: robmiller Dátum december 22, 2021, 17:28:15Észrevétel!

Az új designál a naplóban nem lehet a korábbi hozzászólásnál úgy szerkeszteni, hogy átszínezzük zöldre vagy épp pirosra a kiértékelt tippet! Illetve ilyenkor a smiley funkciók is eltűntek..nekem ez hiányzik, mert a színekből jól látni, hogy a tippek egy-egy időszakban mennyire ülnek, vagy sem.


Szia rob!

Van! A szerkesztés mellett van három függőleges pötty - ha arra kattintasz van "módosítás".
Módosításra kattintva jönnek a fenti ikonok, pl a színek is!!!

Idézetet írta: Sound Dátum december 22, 2021, 18:01:39Szia rob!

Van! A szerkesztés mellett van három függőleges pötty - ha arra kattintasz van "módosítás".
Módosításra kattintva jönnek a fenti ikonok, pl a színek is!!!

Megvan! Köszi Sound!  :beerchug:

Sziasztok

Számomra elég fontos a "Tippek" fül az oldalon!
innen rengeteg információt lehet összesítve kivenni az oldalon játszók fogadói szokásairól. Az új felületen elmaradt a tippek kiértékelése.

Kérdésem az, hogy idővel lesz majd ez is ugye?

köszi,
Sound

@Sound https://www.sportfogadas.org/tippek erre gondolsz? Itt továbbra is kiértékelve vannak a tippek, csak a formátum más.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 22, 2021, 19:36:34@Sound https://www.sportfogadas.org/tippek erre gondolsz? Itt továbbra is kiértékelve vannak a tippek, csak a formátum más.

Igen, erre gondoltam.
Most egy mai eseménysort linkeltél be, ami nyilván nincs kiértékelve, itt egy vasárnapi:
https://www.sportfogadas.org/tippek?start=2021-12-19

ezen hol/hogyan látható a kiértékelés, pipa, piros iksz? ilyesmiket keresek, nem találok.

Ha kiválasztod a sportágat, akkor megjelennek a tippek. Ez változott a korábbihoz képest. Mondjuk a népszerűnél és a követettnél tényleg kimaradt, azt javitani fogom.

Sárga lett az oldalunk és nem piros, hát ez nekünk egyáltalán nem kínos. :beerchug: