Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


@Sound és lőn kiértékelés a követett meg népszerű tippeknek is. :ok:

 :great:
Jaj de jó, köszönöm szépen!
Ez az egyik kedvenc funkcióm az oldalon!Itt annyi az adat, amit fel lehet dolgozni, és profitot lehet csinálni, hogy az csoda!!! Ha ez nincs, mehetnék nyomozni, a mélybe az adatért a bánya mélyére!!!
Köszönöm szépen!

Sziasztok!

Kell azért idő, mire megszokni a változásokat
Van olyan, hogy "hibás kiértékelés" jelentése?
Most itt csak az "előző nap fogása" résznél tűnt fel, vagy nem jó helyen keresem?

A csatolmányban elég érdekes PDC meccset választottam gólszámra.Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: szumi0411 Dátum december 22, 2021, 20:32:02Van olyan, hogy "hibás kiértékelés" jelentése?
Most itt csak az "előző nap fogása" résznél tűnt fel, vagy nem jó helyen keresem?

Megjelenítési probléma volt az előző nap fogásánál, javítottam.
A hibás kiértékelést megtalálod a játékokban a tippnél. Pl. a  tegnapi fogásodnál az odds-ra klikkelve a tippe oldalárra visz, ott van a jelentés gomb a szelvényen.

Szuper, köszönöm a segítséget!

IdézetSárga lett az oldalunk és nem piros, hát ez nekünk egyáltalán nem kínos. :beerchug:
Isten hozott a Westfalenstadion online feluleten!

Nekem egy kerdesem lenne es ez valamennyire kenyelmi dolog, szoval nem letszukseglet de nagy gond lenne ha a fooldalas Jatekok menun beluli versenyek (tippjatek, SPf Kupa & Liga stb.) tippjeinek kiertekelese a pipa vagy iksz helyett ugy tortenne hogy atvaltozik az eredetileg szurke header pirosra vagy zoldre?
Sokkal atlathatobb lenne szerintem. Legalabbis nekem.

Nem tudom, hogy most én vagyok ennyire bamba vagy tényleg eltűnt az SPF Klub?


IdézetNem tudom, hogy most én vagyok ennyire bamba vagy tényleg eltűnt az SPF Klub?

https://www.sportfogadas.org/spfklub

@vmlinuz irtam volna privat uzenetet, de az elkuldesre kattintva hibauzenetet irt ki. Celba ert ettol fuggetlenul?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 23, 2021, 15:11:53@vmlinuz irtam volna privat uzenetet, de az elkuldesre kattintva hibauzenetet irt ki. Celba ert ettol fuggetlenul?

És mi állt a hibaüzenetben?

@RedMunchen

Nem tudom,hogy erről volt-e már bejegyzés,de kérdezem,hogy a kedvencek közé, hogyan lehet új témát hozzáadni? (pl.az aktuális napi tippek témát)

Idézetet írta: Winger Dátum december 23, 2021, 15:19:09Nem tudom,hogy erről volt-e már bejegyzés,de kérdezem,hogy a kedvencek közé, hogyan lehet új témát hozzáadni? (pl.az aktuális napi tippek témát)

Az adott téma felső részén, ott ahol a "VÁLASZ" gomb is található, van egy szív. Arra kattints rá.

Ezen kívül ha megfigyelitek a szív mellett van egy olyan opció, hogy "Értesítések és e-mail nélkül". Itt van négy opció:

1. Nem követem
2. Értesítés és e-mail nélkül
3. Értesítések be
4. Értesítések és e-mail be

Ha van egy preferált fórumtémátok, akkor akár értesítést is kaphattok abban az esetben ha egy hozzászólás születik ott. De egyébként ezt lehet használni egy teljes kategóriára is: pl. Foci.

#449 december 23, 2021, 15:49:47, RedMunchen
@Admin

a safari nem kepes az oldal megnyitasara.
A hiba ez volt, a valasz nem elemezheto.