Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Winger Dátum december 23, 2021, 15:19:09Nem tudom,hogy erről volt-e már bejegyzés,de kérdezem,hogy a kedvencek közé, hogyan lehet új témát hozzáadni? (pl.az aktuális napi tippek témát)
Sziv ikon a tema aljan.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 23, 2021, 15:11:53@vmlinuz irtam volna privat uzenetet, de az elkuldesre kattintva hibauzenetet irt ki. Celba ert ettol fuggetlenul?
Nem  ért célba, küldtem neked egy tesztuzenetet, nalam rendben volt.

#452 december 23, 2021, 17:21:47, vmlinuz
Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 23, 2021, 17:17:54Nem  ért célba, küldtem neked egy tesztuzenetet, nalam rendben volt.

Valaszoltam. Mar mukodik.  :ok:  Mindjart megirom mit akartam, csak bejott egy nagyobb uzlet.

Idézetet írta: Admin Dátum december 22, 2021, 12:01:58Hamarosan jövünk egy kis feszültségoldóval!

Tegnapi bejegyzésemben ígértem egy kis feszültségoldót. Nos, aki esetleg nem látta volna:

1. Javaslatod által akár egy 5000 forint értékű eMAG ajándékkártyában is részesülhetsz itt:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=19203.0

2. Idén Karácsonykor a Sportfogadas.org fórumközösségének egy pár tagja ajándékban részesül, viszont a tapsvihar mindenkinek jár:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=19205.0

Az ajándékozás összértéke: 100.000 forint (eMAG ajándékkártya vagy Skrillen keresztüli utalás)

3. Facebook oldalunkon december 26-ig egy nyereményjáték zajlik. Nem kell más tenned, csak a megfelelő bejegyzésnél beírnod, hogy szerinted ki minden idők legnagyobb focistája.
Sorsolás által egy 10.000 forint értékű eMAG ajándékkártyát lehet nyerni, SŐT aki megjelöl egy ismerőst/barátot, s ő is megosztja kedvenc játékosát, akkor a barát/ismerős is részesül egy 5000 forint értékű eMAG ajándékkártyában.

A Facebook bejegyzés ahova kommentelni lehet:
https://www.facebook.com/sportfogadas/posts/10158470027436497

Végül, de nem utoljára! Egy kis beszámoló az idei adományozásról:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?msg=924169

Nagyszerűek vagytok!  :great:

Halihó!
Ti kaptok értesítést, amikor @ mögött említik a neveteket? volt ez a sorsolásos 'játék', ahol nyertem említve lettem, de nem kaptam róla értesítést, a csengő ikonnál semmi sem jelent meg, viszont szerintem kellett volna, mert pl. a hétfőn rajtoló SPF Race-ről kaptam értesítést

Működik az értesités, de jelenleg csak a fórumon, a főoldalon még nem.

Itt ellenőrizd, hogy legyen bekapcsolva: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=profile;area=notification

IdézetIsten hozott a Westfalenstadion online feluleten!

Nekem egy kerdesem lenne es ez valamennyire kenyelmi dolog, szoval nem letszukseglet de nagy gond lenne ha a fooldalas Jatekok menun beluli versenyek (tippjatek, SPf Kupa & Liga stb.) tippjeinek kiertekelese a pipa vagy iksz helyett ugy tortenne hogy atvaltozik az eredetileg szurke header pirosra vagy zoldre?
Sokkal atlathatobb lenne szerintem. Legalabbis nekem.

Plussz 10 szavazat erre a kommentre!  :)  Ugyanez szúrt szemet nekem is, nem találtam először, hol lehetnek a kiértékelt  tippek... aztán rájöttem, hogy a sarokban vannak a kis jelek, de így tényleg nehéz átlátni.. Megoldható, amit junglefever felvetett? Szuper lenne!  :)

Illetve még két apróság! Most ahogy idéztem, látom, hogy nem jeleníti meg, hogy kitől idéztem. Ezt esetleg be lehetne még állítani, hogy megjelenjen!?

Plusz ami még hiányzik nekem, a fórum topikok közötti böngészés során a topikoknál a sor végén korábban volt egy kis ikon, ami egyből az adott topikba írt legutolsó bejegyzéshez navigált kattintásra. Ez most valahol máshol van, vagy még nincs ilyen gomb!?

Előre is köszi!

(Amúgy szuper az új felület, ezek csak építő jellegű hozzászólások!  :ok:  )

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 28, 2021, 10:00:11Illetve még két apróság! Most ahogy idéztem, látom, hogy nem jeleníti meg, hogy kitől idéztem. Ezt esetleg be lehetne még állítani, hogy megjelenjen!?

Plusz ami még hiányzik nekem, a fórum topikok közötti böngészés során a topikoknál a sor végén korábban volt egy kis ikon, ami egyből az adott topikba írt legutolsó bejegyzéshez navigált kattintásra. Ez most valahol máshol van, vagy még nincs ilyen gomb!?

Az idézés sajnos a grafikus szerkesztőben valamiért nem tökéletes. Kikapcsolhatod a profilodban:

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=profile;area=theme
WYSIWYG szerkesztő megjelenítése hozzászóláskor alapértelmezetten - innen vedd ki a pipát.

A legutolsó hozzászólás link a dátum. A témalistában jobb oldalt.

IdézetPlussz 10 szavazat erre a kommentre!  :)  Ugyanez szúrt szemet nekem is, nem találtam először, hol lehetnek a kiértékelt  tippek... aztán rájöttem, hogy a sarokban vannak a kis jelek, de így tényleg nehéz átlátni.. Megoldható, amit junglefever felvetett? Szuper lenne!  :)

Gondolom erre értitek:


Idézetet írta: Admin Dátum december 28, 2021, 13:15:29Gondolom erre értitek:



Igen! Ha csak az a szürke sáv ott fent ahova a meccs be van írva zöld/piros lenne, rengeteget dobna átláthatóság szempontjából!

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 28, 2021, 15:11:27Igen! Ha csak az a szürke sáv ott fent ahova a meccs be van írva zöld/piros lenne, rengeteget dobna átláthatóság szempontjából!
Valami köztes megoldás kellene, mert ahogy előtte volt az mobilon okés, de asztali gépen kiveri a szemed annyira szines.

Sziasztok srácok. :) En csak dicsérni jöttem, nagyon tetszetős az új weboldal. De miert pont sárga? Borussia Dortmund szurkolók vagytok? :D

Idézetet írta: Csenii Dátum december 29, 2021, 00:39:57Sziasztok srácok. :) En csak dicsérni jöttem, nagyon tetszetős az új weboldal. De miert pont sárga? Borussia Dortmund szurkolók vagytok? :D

Köszönjük.

Sárga, mert ez tetszett. Semmi köze nincs egyik sportághoz/csapathoz.  :cya:

Idézetet írta: Admin Dátum december 29, 2021, 20:22:39Köszönjük.

Sárga, mert ez tetszett. Semmi köze nincs egyik sportághoz/csapathoz.  :cya:
Kirívó szín mint az ukrán zászló.Csak a kék hiányzik hozzá.