Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Vajon mit nézhetek el?
Küldeni akarok pénzt Romániába, de nem tudok, mert a lehetőségek között nem találom Romániát.
Tényleg nem lehet Skrillről pénzt küldeni Romániába vagy csak én nézek el valamit?

Szivatnak ezek,számlakorlátozás, pénz se ki-se be.. Két napon belül már az 5.variációt kérik és kapják a személyimről meg selfievel együtt, mindenféle kombinációba kérték de egyik sem jó persze. Pedig qra nem homályos, 8K-ba küldjem vagy mi? De akkor meg 30mb-ot meghaladja azért nem lesz jó.

Idézetet írta: csatarid Dátum december 07, 2021, 16:16:45
Szivatnak ezek,számlakorlátozás, pénz se ki-se be.. Két napon belül már az 5.variációt kérik és kapják a személyimről meg selfievel együtt, mindenféle kombinációba kérték de egyik sem jó persze. Pedig qra nem homályos, 8K-ba küldjem vagy mi? De akkor meg 30mb-ot meghaladja azért nem lesz jó.
Nálam is ez van, se ki se be, te hová küldöd a fotókat ? Melyik emailcímre?
Hívtak telefonon is, de nem érették a kipcsak nyelvet  :D
Érdekes, addig nem akartak korlátozni amíg 100EUR alatt volt a számla.
Náluk ez a karácsonyi ajándék.......

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 07, 2021, 17:19:25
Nálam is ez van, se ki se be, te hová küldöd a fotókat ? Melyik emailcímre?
Hívtak telefonon is, de nem érették a kipcsak nyelvet  :D
Érdekes, addig nem akartak korlátozni amíg 100EUR alatt volt a számla.
Náluk ez a karácsonyi ajándék.......

Nem email címre, hanem belépve az oldalra egyből ott volt hogy töltsem fel a fotókat.

Amúgy ma elküldtem nekik vagy 10 képet, és eddig mindig 2-3-4 óra alatt jött az email hogy nemjó küldjek újat, most dél óta vártam eddig mikoris mondom már csak belépek skrillre mert semmit se küldtek és már rég aktív újra a számlám. Nem szóltak volna... na mindegy most megyek idegből elverem beten a pénzem.

Hello
Használja vki itt a skrill kártyát ?Nekem nem jön meg a biztonsági kód,igy nem is tudom használni.A supportot hagyjuk....ad linket a help topichoz:)
Érdekes a belépésnél azonnal itt van a kód.
Kösz

Idézetet írta: samatto Dátum december 21, 2021, 12:35:35
Hello
Használja vki itt a skrill kártyát ?Nekem nem jön meg a biztonsági kód,igy nem is tudom használni.A supportot hagyjuk....ad linket a help topichoz:)
Érdekes a belépésnél azonnal itt van a kód.
Kösz
Akkor ezt most úgy értsük, hogy a Skrill számlára belépve kapjuk meg a PIN kódot?

Idézetet írta: samatto Dátum december 21, 2021, 12:35:35
Hello
Használja vki itt a skrill kártyát ?Nekem nem jön meg a biztonsági kód,igy nem is tudom használni.A supportot hagyjuk....ad linket a help topichoz:)
Érdekes a belépésnél azonnal itt van a kód.
Kösz

Elvileg be lehet allitani hogy emailben vagy telon jojjon kod. Allitsd be a masikat.

hiába  csak feljön az ablak hogy küldtek kodot irjam be...

de ha valaki letesztelné azt megköszönném..revolutra akartam volna tölteni,eddig simám ment.

Van live chat. Igaz eloszor robottal kell beszelned de atkapcsol elo emberhez ha ugy van.

Volt már veletek olyan hogy semmilyen tranzakciót nem engedett a skrill? Verifikált számla, nincs korlátozva, support is ezt mondta, de minden tranzakcióra, legyen másik skrillre küldés, netellerre kifizetés, befizetés unibetre egyszerűen jön a hibaüzenet

You have not been charged. The transaction can not be processed at this time.

Support annyit tudott mondani hogy próbálja meg a haverom másik eszközről, másik böngészővel, inkognító módban de nyilván nem ez a baj és nem is segített. Próbaképp beléptem a laptopjáról a sajátomba és simán tudtam pénzt küldeni.

Ha járt így valaki mi volt a megoldás?

Én is ártam igy már, akkár újra is kell telepíteni a számitogépet mert megjegyez mindent a multból és összezavarta a skrill-t! Meg valami IP proléma is volt akkor is ezt a hibauzenetet kaptam

Sziasztok!
Skrill bankkártyáról szeretnék kérni pár infót. Igénylés 10euro azt tudom.
-Havonta mennyi a kártya díja?
-OTP-s automatából tudok róla levenni pénzt?

Előre is köszönöm a válaszokat!  :beerchug:

Idézetet írta: Zsoca Dátum január 02, 2022, 10:42:39Sziasztok!
Skrill bankkártyáról szeretnék kérni pár infót. Igénylés 10euro azt tudom.
-Havonta mennyi a kártya díja?
-OTP-s automatából tudok róla levenni pénzt?

Előre is köszönöm a válaszokat!  :beerchug:

Éves díja van, ami 10 euró. OTP-s automatából is tudsz felvenni pénzt, igen.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum január 02, 2022, 11:15:47Éves díja van, ami 10 euró. OTP-s automatából is tudsz felvenni pénzt, igen.
Köszönöm szépen! :)
10euro az nem sok,többre gondoltam :D