Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


@vmlinuz
továbbra sem kapok értesítést, amikor @ említenek egy hsz-ben!
Pedig a beállításoknál be van pipálva, hogy kapjak, de a piros jelzés fönn a csengőnél nem jön.
Idézésnél vagy amikor egy hozzászólásom megköszöni valaki, akkor megjelenik fenn a csengőnél a piros mező, de ha @ említenek, akkor nem

@oakland23

Gondolom ezt sem kaptad meg. Most teszteltem, s valóban nem működik. Dolgozunk rajta.  ;)

Idézetet írta: Admin Dátum január 07, 2022, 10:28:53@oakland23

Gondolom ezt sem kaptad meg. Most teszteltem, s valóban nem működik. Dolgozunk rajta.  ;)

Ezt sem.

@oakland23 most sem? E-mailt sem kapsz róla?

Idézetet írta: Latzka Dátum január 05, 2022, 13:35:21Jackpot :great:  Emiatt tudtam mindig, hogy hol vagyok ;D Szerintem hasznos.
Felvettem a listára, megoldom, hogy megjelenjen a hozzászólásnál is a tárgy.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 07, 2022, 15:55:24@oakland23 most sem? E-mailt sem kapsz róla?
@vmlinuz most sem. E-mail-t sem. Már azt gondolom, valamit nem pipálok be, amit be kéne, de hát csak nem vagyok annyira vakond. Bár lehet... De csak nekem van ilyen gondom???

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 07, 2022, 19:09:54@vmlinuz most sem. E-mail-t sem. Már azt gondolom, valamit nem pipálok be, amit be kéne, de hát csak nem vagyok annyira vakond. Bár lehet... De csak nekem van ilyen gondom???
Nem, ugy tűnik valami általános hiba van az emlitéses értesíteseknél. Csak még nem tudom, hogy mi okozza.

@oakland23 azt hiszem sikerült javitani az említéseket.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 05, 2022, 13:35:21Jackpot :great:  Emiatt tudtam mindig, hogy hol vagyok ;D Szerintem hasznos.
Beállitottam ezt is.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 08, 2022, 15:42:01@oakland23 azt hiszem sikerült javitani az említéseket.
:ok:

Így igaz, jelezte is!  :ok:

Egy forumteman belul megoldhato, hogy lathato legyen az aktualis ido? Most kerestem, de nem talaltam.

IdézetEgy forumteman belul megoldhato, hogy lathato legyen az aktualis ido? Most kerestem, de nem talaltam.
A logó alatt nem elég látható?
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.


IdézetSiet az óra😃
Mármint késik! :)
Nálam most 17:39 van, nálatok a fórum órán: 17:34.

Nem. vmlinuz képén már 18:18 volt és még csak 18:06 van most.