NFL 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Melyik csapat nyeri a Super Bowlt?

Los Angeles Rams
7 (63.6%)
Cincinnati Bengals
4 (36.4%)

Összes szavazó: 9


Az oddsok az Betfair fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 21., 10:00CET


Az oddsok az Betfair fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 21., 10:00CET


Legenda, ezt a karriert rendesen odaraktad. :king_125:


Azért nagyon jó ez a sportág, mert folyamatosan változnak az erőviszonyok, és azon belül is jöhetnek nagy meglepetések. A szezon előtt a Cincinnati Bengals Super Bowl győzelme 121-es odds körül mozgott (egy amerikai irodánál találtam), a negyedik legesélytelenebb volt a mezőnyben. Két évvel ezelőtt a liga leggyengébb csapataként zárt, 1990-ben nyert utoljára playoff meccset. Most pedig ott lesznek a döntőben, nem semmi.


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: február 1., 10:00CET

IdézetAzért nagyon jó ez a sportág, mert folyamatosan változnak az erőviszonyok, és azon belül is jöhetnek nagy meglepetések. A szezon előtt a Cincinnati Bengals Super Bowl győzelme 121-es odds körül mozgott (egy amerikai irodánál találtam), a negyedik legesélytelenebb volt a mezőnyben. Két évvel ezelőtt a liga leggyengébb csapataként zárt, 1990-ben nyert utoljára playoff meccset. Most pedig ott lesznek a döntőben, nem semmi.

Én még 29es odds*-n fogadtam január elején a playoff előtt.
Az én álmom nyerjen A Bengals és Kupp szerezzen 3 td-t amivel talán MVP lehet. Tudom, hogy 80-90%ban QB lesz az MVP de most sem Burrow és sem Stafford vezérletével jutott be a csapatuk a SB-be hanem, a védelem (Chief) és Jimmy Garoppolo miatt. Nálam Burrow ma 3,25ért MVP és Kupp 8 ért . Aki még tetszik az OD 29ért és a kicker McPherson. Ő egy nagy sztori: 5 körös újonc rúgó aki +50yardról is kiváló: 101esoddsért 1000 Ft.

"Találtam egy nagyon jó tippet". Igaz csak 1x fordult elő 56-ból :-))

A Legértékesebb Játékos díját a vesztes csapat egyik játékosa kapja: 51.00 Unibet



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: február 7., 10:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: február 7., 10:00CET

#55 február 10, 2022, 12:20:23, TiB
Super Bowl: 60 perces meccs, amit 4 órán keresztül húznak

Kik jutottak be, miért tart sokáig és egyáltalán, mi ez az egész? Olvasd tovább


Idén Münchenben is rendeznek alapszakaszmeccset

Roger Goodell, a profi amerikaifutball-liga (NFL) első embere bejelentette: idén először Németországban is rendeznek majd alapszakasz-mérkőzést.


Ebben az évben a müncheni Allianz Aréna lesz a házigazda, az ezt követő három szezonban pedig még egyszer a bajor fővárosban, kétszer pedig Frankfurtban lépnek pályára a csapatok.
   
Az NFL már korábban bejelentette, hogy a német piacon négy csapat, a New England Patriots, a Kansas City Chiefs, a Tampa Bay Buccaneers és a Carolina Panthers osztozik majd, így ezek közül az együttesek közül kerül ki a házigazda.
   
Ezzel a bejelentéssel eldőlt, hogy az NFL 2022-es alapszakaszában öt találkozóra kerül sor az Egyesült Államokon kívül, München mellett egyszer Mexikóvárosba, háromszor pedig Londonba látogat el a liga.

forrás: MTI


Nem irok ide Super Bowl elozetest, mert minek (szerintem a Rams fog nyerni kenyelmesen). Viszont sok irodanal latom, hogy van fogadasepitos promociojuk a meccsre szoval tavalyhoz hasonloan most beirok egy sor lehetseges fogadast amiben szerintem van ertek. Oddsok a bet365-rol vannak, de nezzetek korul van ahol ugyanazt a fogadast jobban is megfizetik.

  • Joe Burrow Rushing Yards OVER 10.5 (@1.86)
  • Matthew Stafford Interceptions OVER 0.5 (@1.68)
  • Kendall Blanton Receptions OVER 3.5 (@2.50)
  • Odell Beckham Anytime TD Scorer (@2.37)
  • Joe Mixon Rushing And Receiving Yards OVER 89.5 (@1.86)
  • CIN Bengals Total Field Goals Scored OVER 1.5 (@2.00)
  • CIN Bengals to Convert a 4th Down YES (@1.68)
  • Will There Be A 2 Point Conversion Attempt? YES (@2.05)
  • Player Tackles and Assists Leonard Floyd OVER 2.5 (@1.55)
  • Total Sacks OVER 5.5 (@2.05)
  • Super Bowl MVP Matthew Stafford (@2.00)
  • Super Bowl MVP Aaron Donald (@15.00)

Sziasztok!

Véletlenül nem tudtok Aréna4-hez online streamet?
Sajnos Digi-s vagyok.
Előre is köszi.