Kettőésfélfölé (chabialonso)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Bayern München - Stuttgart

A Bayern a Mainz elleni fiaskó után most tömést rendezhet, ahog a Dortmund is tette tegnap.

Kiel - Nürnberg

Számukra ez a meccs tétnélküli. Jöhet a laza játék.


Idézetet írta: chabialonso Dátum május 08, 2022, 06:29:46Kiel - Nürnberg

Számukra ez a meccs tétnélküli. Jöhet a laza játék.


3:0

Idézetet írta: chabialonso Dátum május 08, 2022, 06:22:33Bayern München - Stuttgart

A Bayern a Mainz elleni fiaskó után most tömést rendezhet, ahog a Dortmund is tette tegnap.

2:2

Melbourne City - Wellington Phoenix

Idegenben 6:0 -os City győzelem volt egy hónapja.

Viborg - Vejle

Az odavágó 2:2 -re sikerült. Most is lejön 3 gól.

Lechna - Termalica BB

Két kieső lengyel csapat pénzkereseti lehetősége.

Szia Xabi,

Én is szeretek erre fogadni. Főleg szezon végén van sok profit ebben. Viszont Novemberben és Decemberben nagyot lehet bukni , mert akkor 1általán nem lehet ebben a 2 és fél overre alapozni. Neked melyik a kedvenc ligát az overes fogadásokra?



Idézetet írta: chabialonso Dátum május 09, 2022, 07:42:13Lechna - Termalica BB

Két kieső lengyel csapat pénzkereseti lehetősége.

1:1

Idézetet írta: LuckyLuciano Dátum május 09, 2022, 22:05:56Szia Xabi,

Én is szeretek erre fogadni. Főleg szezon végén van sok profit ebben. Viszont Novemberben és Decemberben nagyot lehet bukni , mert akkor 1általán nem lehet ebben a 2 és fél overre alapozni. Neked melyik a kedvenc ligát az overes fogadásokra?

Szia @LuckyLuciano !

Ligában a 2.5  gól fölé az angol a kedvencem. Vasárnap is már a félidőben kettő gól lejött mindeggyiken.

Benne van az én ligáimban is. De gondolom a Premiershiep-re gondolsz, mert a 2. osztály(Championshiep) nem igazán overes liga. És hol van nálad az odds határa?

Idézetet írta: LuckyLuciano Dátum május 10, 2022, 08:05:33Benne van az én ligáimban is. De gondolom a Premiershiep-re gondolsz, mert a 2. osztály(Championshiep) nem igazán overes liga. És hol van nálad az odds határa?

Odds határt nem szabtam meg, a lényeg a csapatösszeállítás. Tegnap is megcsinálták , Aston Villa - Liverpool, még, ha nagy nehezen is.


Leicester - Norwich

A hazaiak megtalálhatják a gólzsákjukat végre.