SPF Liga - Nyertesek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum január 15, 2014, 20:31:32
Angoloknak írjatok ilyen ügyekben!!! A magyar chat használhatatlan, csak másolnak meg hülyeségeket írnak.
Kiváncsiságból angoloknak írtam, ők se sokkal okosabbak.
Amy L You would need to contact the affiliate as it is very likely that we've not yet received confirmation of the competition winners yet.

Idézetet írta: csaby18 Dátum január 15, 2014, 20:14:15
Az utobbi honapokban altalaban 20. korul irtak jova a nyeremenyeket.
Én itt visszaolvasgatva úgy láttam, hogy 15-ig meg szokott érkezni a "tisztelet bónusz", de ezekszerint nem, így nincs más hátra mint várni.

Beszéltem velük. Az ünnepek miatt van némi csúszás, de remélhetőleg előbb-utóbb jóváírják.

Nem kötekedni akarok, de nem értem, hogy az ünnepek miatt mégis milyen csúszás lehet. A listát így is csak 6-a után kapták meg, amikor már bőven nem volt semmilyen ünnep. Ha dec 30-án lett volna elküldve nekik a lista, akkor megérteném, de így nem.

Idézetet írta: Cavalorn Dátum január 17, 2014, 13:50:26
Nem kötekedni akarok, de nem értem, hogy az ünnepek miatt mégis milyen csúszás lehet. A listát így is csak 6-a után kapták meg, amikor már bőven nem volt semmilyen ünnep. Ha dec 30-án lett volna elküldve nekik a lista, akkor megérteném, de így nem.

Szerinted van egy külön részleg, amely csak exkluzív a bónuszokkal foglalkozik?

Nem gondoltál arra, hogy lehetséges, hogy azok akik a bónuszt írják jóvá, mást is tesznek a cégen belül? Pl. virágot öntöznek.

Nos, ha január 1-6 kiesett, akkor azt jelenti, hogy ott csúszás volt, s a virágok nem voltak megöntözve.

Eleinte behozzuk a lemaradást, s utána jönnek az újak.

Idézetet írta: Milan Dátum január 17, 2014, 13:53:17
Szerinted van egy külön részleg, amely csak exkluzív a bónuszokkal foglalkozik?

Nem gondoltál arra, hogy lehetséges, hogy azok akik a bónuszt írják jóvá, mást is tesznek a cégen belül? Pl. virágot öntöznek.

Nos, ha január 1-6 kiesett, akkor azt jelenti, hogy ott csúszás volt, s a virágok nem voltak megöntözve.

Eleinte behozzuk a lemaradást, s utána jönnek az újak.

Demég virágot öntöznek  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum január 17, 2014, 13:53:17
Szerinted van egy külön részleg, amely csak exkluzív a bónuszokkal foglalkozik?

Nem gondoltál arra, hogy lehetséges, hogy azok akik a bónuszt írják jóvá, mást is tesznek a cégen belül? Pl. virágot öntöznek.

Nos, ha január 1-6 kiesett, akkor azt jelenti, hogy ott csúszás volt, s a virágok nem voltak megöntözve.

Eleinte behozzuk a lemaradást, s utána jönnek az újak.

Szerintem azok a virágok már rég elrohadtak.

Idézetet írta: Cavalorn Dátum január 17, 2014, 14:26:44
Szerintem azok a virágok már rég elrohadtak.

Ha ez van akkor ez van nincs mit tenni megvárjuk és kész ilyen a január.

Idézetet írta: kunisse Dátum január 17, 2014, 14:28:38
Ha ez van akkor ez van nincs mit tenni megvárjuk és kész ilyen a január.

Közben megjött, csak emlegetni kellett a virágokat...  :laugh:


Idézetet írta: Cavalorn Dátum január 17, 2014, 14:31:18
Közben megjött, csak emlegetni kellett a virágokat...  :laugh:

Nekem még nem érkezett meg az én bónuszfelelősöm biztos még a rekettyést metszi :D

Még mindig nem érkezett meg a wettpedia tippspiel bónuszom, nem tudja esetleg megnézni a listát elküldő illetékes hogy helyesen került e rá a bet365 ID- m ? Csak hogy érdemes-e várni rá

Idézetet írta: kunisse Dátum január 20, 2014, 15:55:19
Még mindig nem érkezett meg a wettpedia tippspiel bónuszom, nem tudja esetleg megnézni a listát elküldő illetékes hogy helyesen került e rá a bet365 ID- m ? Csak hogy érdemes-e várni rá

Megnézted az ajánlatok közt, hogy nincs-e ott? Nincs véletlenül egy aktív bónuszod, amelynek még nem teljesítetted a feltételeit?

Elérhető ajánlatoknál semmi sincs. Bónusztörténet alatt meg egy mobil és táblagép bónusz meg valami 50%os kezdőrúgás bónusz azokhoz az van írva hogy "xxx HUF értékben kapott bónuszát bezártuk"

Idézetet írta: kunisse Dátum január 21, 2014, 10:31:39
Elérhető ajánlatoknál semmi sincs. Bónusztörténet alatt meg egy mobil és táblagép bónusz meg valami 50%os kezdőrúgás bónusz azokhoz az van írva hogy "xxx HUF értékben kapott bónuszát bezártuk"

Ügyfélszolgálattal próbáltad felvenni a kapcsolatot?

Pl. az angollal.

Igen de azt írták hogy hó közepétől a végéig folyamatosan írják jóvá a bónuszokat az arra jogosultak számláin.