SPF Liga - Nyertesek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kunisse Dátum január 21, 2014, 10:40:13
Igen de azt írták hogy hó közepétől a végéig folyamatosan írják jóvá a bónuszokat az arra jogosultak számláin.

Másik gépről küldtem a nyertesek listáit, így most nem tudom leellenőrizni, de megnézem ma délután, s megmondom, hogy rajta van a neved az elküldött listán, vagy nincs. 99%, hogy ott van.

Idézetet írta: Milan Dátum január 21, 2014, 10:47:28
Másik gépről küldtem a nyertesek listáit, így most nem tudom leellenőrizni, de megnézem ma délután, s megmondom, hogy rajta van a neved az elküldött listán, vagy nincs. 99%, hogy ott van.

Oké köszi   :beerchug:


Nna ma megjött a bónusz végre valahára !!
Ezúton is szeretném megköszönni Milannak hogy felajánlotta a segítségét ! :beerchug:

Aki máskor nem kapja meg az kitartóan baszogassa a livechates ügyfélszolgálatukat előbb-utóbb lesz ott egy értelmes ember aki megoldja a helyzetet. ;)

Idézetet írta: kunisse Dátum január 27, 2014, 11:15:26

Aki máskor nem kapja meg az kitartóan baszogassa a livechates ügyfélszolgálatukat előbb-utóbb lesz ott egy értelmes ember aki megoldja a helyzetet. ;)

Azért ennek így semmi értelme. Amúgy is csak akkor írják jóvá, amikor jóvá kell írniuk.  :D

Nem értem miért kell "baszogatni" egyeseket. Az miért jó neked, ha amúgy is megkapod?  :noway:

Idézetet írta: Milan Dátum január 28, 2014, 17:39:53
Azért ennek így semmi értelme. Amúgy is csak akkor írják jóvá, amikor jóvá kell írniuk.  :D

Nem értem miért kell "baszogatni" egyeseket. Az miért jó neked, ha amúgy is megkapod?  :noway:

Azért mert pl előző nap csak a szokásos másolgatós dolgot csinálta az ügyfélszolgálatos, 15.-étől hó végéig írják jóvá a nyereményt stb.... utána meg egy másik már továbbította a kérést a bónuszokkal foglalkozó részlegnek. Szóval szerintem az a lényeg hogy egy normális livechatest fogj ki.

Idézetet írta: kunisse Dátum január 28, 2014, 20:46:18
Azért mert pl előző nap csak a szokásos másolgatós dolgot csinálta az ügyfélszolgálatos, 15.-étől hó végéig írják jóvá a nyereményt stb.... utána meg egy másik már továbbította a kérést a bónuszokkal foglalkozó részlegnek. Szóval szerintem az a lényeg hogy egy normális livechatest fogj ki.

Én nem az ügyfélszolgálatot védem.

Én ha nyernék, akkor egyszerűen megvárnám, hogy írják jóvá a bónuszt. Hidd el, hogy van olyan aki óránként rákérdez, s az már bosszantó tud lenni.

Ilyenkor a következőt tudom ajánlani: ha fogadni szeretnél, akkor vedd elő a kártyád,s  töltsd fel a számlád, vagy ha "csak a bónusz a lényeg", akkor a jóváírásig menj töltsd az időt valami hasznosabbal.

Ezt most úgy általánosan írtam...

Szia Milan,
szép estét. Kérdésem a következő.
5. lettem a januárin. A 10 angol font bónuszt, hová küldik, illetve milyen formában kapjuk?
Mert eddig semmi, de lehet, hogy én vagyok a zsibbadt és nem tudok sok mindent.
Elnézést és köszi!
drassy

Csak nem gondolod, hogy elsején már rajta is lesz a számládon? Engem még idézőjelesen le is szúrtak, azaz céloztak rá, hogy a kézi tippjátékon nyert tíz eurómra miért kérdeztem 4 meg 10 nap után(utóbbinál már az volt, hogy rajta van mindenknek, ekkor írtam fél nap alatt 3 üzit).
Lásd, kettővel előrébb a célzás!

365 Liga Január - Nyertesek:

1. hely: JohnnyFirpo 35€ Bet365 számlafeltöltés
2. hely: borgosh 20€ Bet365 számlafeltöltés
3. hely: akvadas 15€ Bet365 számlafeltöltés
4. hely: zakarmatyas 10€ Bet365 számlafeltöltés
5. hely: korzika 5€ Bet365 számlafeltöltés
6. hely: tiznyoc19 5€ Bet365 számlafeltöltés
7. hely: Cabhelo 5€ Bet365 számlafeltöltés
8. hely: kuciboy 5€ Bet365 számlafeltöltés

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :beerchug:

Idézetet írta: drassy Dátum február 01, 2014, 19:07:34
Szia Milan,
szép estét. Kérdésem a következő.
5. lettem a januárin. A 10 angol font bónuszt, hová küldik, illetve milyen formában kapjuk?
Mert eddig semmi, de lehet, hogy én vagyok a zsibbadt és nem tudok sok mindent.
Elnézést és köszi!
drassy

Szia drassy,

Sajnos nem teljesítetted a játék alapvető feltételeit, hisz nem volt meg a minimum 15 fogadásod Januárban, ezért nem részesülhetsz a nyereményben.

Akik több számlával próbálkoznak "nyerni" azokat megkérem, hogy ne is érdeklődjenek, hogy miért nincsenek a nyertesek listáján.

Gratulálok a nyerteseknek! Aztán jól megfialtatni a pénzt! :great:

Köszönöm!  :great:

Gratulálok az előttem végzőknek!  :ok:

Koszonom :)
es grat a tobbieknek