SPF Liga - Nyertesek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



Hát ez jó kis meglepetés, én úgy számoltam 7. vagyok de a 4. azért duplán jó :)  Grat a többieknek!

Ez,hogy jött össze gyerekek??? :D A 8 hejezettből 5 kiesett,ez hogyan? :D
Azt értem,hogy én képfeltőltés hiányában elbuktam,na de ennyien???
Ráadásul néhányan jóval lentebb végeztek és ott vannak a 8-ba.Senkit nem akarok megbántani ezzel,de ennyi fogadó nem felelt meg a fektételeknek!?

Idézetet írta: jopy02 Dátum január 07, 2016, 23:26:41
Ráadásul néhányan jóval lentebb végeztek és ott vannak a 8-ba.Senkit nem akarok megbántani ezzel,de ennyi fogadó nem felelt meg a fektételeknek!?

Ennyi fogadó nem felelt meg a feltételeknek. Például kettő azért esett ki, mert nem volt meg a minimum 15 megtett szelvénye.  ;)

Igen azt látom,hogy soknak nem volt meg a minimum 15 meccse,de 42. hellyel bent lenni a 8-ba az nem semmi :D  Akkor nagyon sokan nem feleltek meg a feltételeknek ezek szerint.Az komoly :O

Köszönöm szépen! Első hónapban nem is rossz ez a helyezés...kár, hogy ebben a hónapban már nem gyarapíthatom eme listát. Sok sikert, nagy nyereményeket Mindenkinek.  :)

Megkaptátok már a nyereményt?

Idézetet írta: Wezli Dátum január 20, 2016, 14:57:15
Megkaptátok már a nyereményt?

Én még nem, szerintem pénteken várható, vagy max. jövő hét péntekre.

Idézetet írta: Wezli Dátum január 20, 2016, 14:57:15
Megkaptátok már a nyereményt?

Idézetet írta: Salvio Dátum január 20, 2016, 15:01:54
Én még nem, szerintem pénteken várható, vagy max. jövő hét péntekre.

Én több helyről is várok bónuszt, még egyiknél sem történt jóváírás; de a hűségbónuszt már kiküldték.  :ok:

Valami nyeremény ügyben?



Idézetet írta: petyagyerek Dátum január 24, 2016, 11:01:13
Vajon lesz belőle valami valamikor?

Türelem a sportfogadásban is erény....igaz még fiatal gyerek lehetsz. Az aktivitásod alapján csak ezt az oldalt olvasod.

Egy tanács:

Olvass más topikokat is és rájössz, hogy mindig mindenki megkapja azt ami jár neki....


Idézetet írta: petyagyerek Dátum január 24, 2016, 11:01:13
Vajon lesz belőle valami valamikor?

A havi nyeremények a hónap második felében kerülnek jóváírásra.

Jelenlegi szituációban, a decemberi nyereményeket január 15.-31. között írják jóvá.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 25, 2016, 11:23:09
A havi nyeremények a hónap második felében kerülnek jóváírásra.

Jelenlegi szituációban, a decemberi nyereményeket január 15.-31. között írják jóvá.

Köszönöm az infót, a türelmetlenség emberi vétek  :bash: