SPF Liga - Nyertesek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ANONNIM69 Dátum január 02, 2017, 12:06:20
akkor egy ip cimröl csak 1 ember játszhat mert a lányom is játszik csak ugy mondom

Igen, egy IP-címről csak egy felhasználó vehet részt a játékokban.

Idézetet írta: ANONNIM69 Dátum január 02, 2017, 12:06:20
akkor egy ip cimröl csak 1 ember játszhat mert a lányom is játszik csak ugy mondom

Ezzel meg is válaszoltad.

köszönöm a választ hogy lehet meg oldani hogy mind ketten játszhasunk?

Idézetet írta: ANONNIM69 Dátum január 02, 2017, 12:36:21
köszönöm a választ hogy lehet meg oldani hogy mind ketten játszhasunk?

Játszani lehet, csak akkor el kell tekinteni a lehetséges nyereménytől.


Idézetet írta: ANONNIM69 Dátum január 02, 2017, 12:36:21
köszönöm a választ hogy lehet meg oldani hogy mind ketten játszhasunk?

Azonos versenyben nem szerepelhettek mindketten, csak úgy, amint a kollégák is említették, tehát nyeremény nélkül.

Üdv!
Nálam a novemberi 5 Euró bónusz jóváírása kimaradt, közben azt már pl. kunisse december 15-én írta, hogy megkapta.
Nem panaszkodásból írom, örülök, hogy egyáltalán megkapom, de nekem mindig 1-2 hónap csúszással írják jóvá a bet365-ös bónuszokat, sokszor azt sem tudom a csúszások miatt, hogy pontosan melyik bónusz maradt ki és melyiket kaptam már meg, de eddig ha késéssel is, de mind megjött :ok:
(Nem tudom egyébként, hogy lehet-e köze ahhoz, hogy az általános bónuszokból kizártak, lehet azóta problémásabb nálam a jóváírás.)

Idézetet írta: Salvio Dátum január 03, 2017, 14:10:41
Üdv!
Nálam a novemberi 5 Euró bónusz jóváírása kimaradt, közben azt már pl. kunisse december 15-én írta, hogy megkapta.
Nem panaszkodásból írom, örülök, hogy egyáltalán megkapom, de nekem mindig 1-2 hónap csúszással írják jóvá a bet365-ös bónuszokat, sokszor azt sem tudom a csúszások miatt, hogy pontosan melyik bónusz maradt ki és melyiket kaptam már meg, de eddig ha késéssel is, de mind megjött :ok:
(Nem tudom egyébként, hogy lehet-e köze ahhoz, hogy az általános bónuszokból kizártak, lehet azóta problémásabb nálam a jóváírás.)

Megérdeklődjük, hogy hol a hiba.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 03, 2017, 14:49:50
Megérdeklődjük, hogy hol a hiba.

Köszi, egy 5 Euróst most jóvá is írtak, valószínűleg ez a novemberi lehetett. :beerchug:

Idézetet írta: Salvio Dátum január 06, 2017, 18:00:43
Köszi, egy 5 Euróst most jóvá is írtak, valószínűleg ez a novemberi lehetett. :beerchug:

Igen, azaz. Írták, hogy nem volt aktiválva a bónusz. Azt gondolom tudod, hogy neked kell aktiválnod.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 06, 2017, 23:05:14
Igen, azaz. Írták, hogy nem volt aktiválva a bónusz. Azt gondolom tudod, hogy neked kell aktiválnod.

Az a gond, hogy én nem is tudom aktiválni, mivel nálam az elérhető bónuszoknál nem jelenik meg semmi, a bónusztörténet menüt sem tudom már visszanézni.(régebben még az utolsó 2 vagy 3 bónuszt jelezte)
Amióta kizártak az akciókból, azóta van ez a probléma, előtte még ha jól tudom tisztelet bónusz néven megjelenítette és aktiválni is tudtam az itt nyert bónuszokat, most már csak úgy kapom meg, ha ők manuálisan hozzáadják az egyenlegemhez.

Idézetet írta: Salvio Dátum január 06, 2017, 23:18:24
Az a gond, hogy én nem is tudom aktiválni, mivel nálam az elérhető bónuszoknál nem jelenik meg semmi, a bónusztörténet menüt sem tudom már visszanézni.(régebben még az utolsó 2 vagy 3 bónuszt jelezte)
Amióta kizártak az akciókból, azóta van ez a probléma, előtte még ha jól tudom tisztelet bónusz néven megjelenítette és aktiválni is tudtam az itt nyert bónuszokat, most már csak úgy kapom meg, ha ők manuálisan hozzáadják az egyenlegemhez.

Megemlítem ezt az illetékeseknek, hátha tudnak kezdeni vele valamit.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 06, 2017, 23:20:22
Megemlítem ezt az illetékeseknek, hátha tudnak kezdeni vele valamit.

Rendben, köszönöm!
Közben jobban megnéztem a Játékok és a Vegas fülnél is van egy-egy elérhető ajánlat és aktiválni is tudnám, de a sport fül meg sem jelenik itt az akcióknál.

Sziasztok!Decemberi nyeremény kb.mikor lessz jóváírva?Köszi a segítségeteket.

Idézetet írta: tenk1978 Dátum január 09, 2017, 09:23:46
Sziasztok!Decemberi nyeremény kb.mikor lessz jóváírva?Köszi a segítségeteket.

Általában január hónap második felében szokták jóvárírni. Ez tehát kb a hónap 15.-31. napja.