hubika88 beindul

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Rublev - Karatsev
Rublev
1,33

Karatsev most dobta le a láncot, vagyis már a második szett közepén, kijön most a sok döntő szettes meccs, innen easy rublevnek kell lennie

BUDUCNOST - ETo
eto 29,5 over
1,78
uni

ahogy indult, úgy szépen beleszaladhatank a darába, sztem a 30 meglesz

este houstonban isner-opelka ránézésre is over, de utolsó meccseik alapján méginkább, utolsó 13 szettjük tiebreak lett  :o  15 szettet játszottak eddig abból 13 tb hát kemény

1,5 tiebreak felett @1,83

lufiért
2,5 tiebreak felett @7,50


Djokovic nyeri a Garrost
@3,25

meglepődtem, hogy alcarazt esélyesebbnek látják, de szerintem ezt djoko behúzza. rómában már elég üzemi hőfokon égett, és szettveszteség nélkül húzta be az újabb ezrest


kihívói


Alcaraz. azért egy 19 évestől nem biztos, h el kell várni h minden tornát megnyer ahol elindul, 3 nyert szettnél más lesz a fekvés, elődöntős meccs lehet, GS-en meg nem sok rutinja van ilyen szinten (semmi)

Nadal: bordatörés után volt szenvedés, amire rájött, vagy meg is volt egy lábsérülés, noni nem volt meggyőző egyik salakos mastersen sem, 8 között talizhatnak, de közben zandschulp és FAA sem lesz egy sétagalopp Nadalnak elv

Tsitsipas: be lett árazva a római döntőben, elég könny ága van, mondjuk Ruud még meglepheti a 8 között, de nálam off

Zverev: GS-en instant off, két hetet nem tud végigjátszani stabilan, Alcaraz negyedében van, de előtte is meleg meccsei lesznek

Ruud: noni stabil, de kevés lesz ide, djoko beárazta őt is rómában