Tippjáték - Hibabejelentés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


South Korea - KBL   Wonju Dongbu Promy - Ulsan Mobis Phoebus   Felett/alatt - Pontok száma vendégcsapatnál - Hosszabbítással / Over 77.5 @ 1.85   10   drogos   2013/12/24   
Tipp rosszul lett kiértékelve, ugyanis a vendégek 84 pontot gyűjtöttek össze. Köszönöm!

Idézetet írta: drogos Dátum december 25, 2013, 16:13:20
South Korea - KBL   Wonju Dongbu Promy - Ulsan Mobis Phoebus   Felett/alatt - Pontok száma vendégcsapatnál - Hosszabbítással / Over 77.5 @ 1.85   10   drogos   2013/12/24   
Tipp rosszul lett kiértékelve, ugyanis a vendégek 84 pontot gyűjtöttek össze. Köszönöm!
Javítottam!  :ok:

Legközelebb ID számot írjál légy szíves! Az segít, hogy hamarabb rátaláljak a tippre.

Üdv!
Nagyon jó ez a tippjáték, de a rengeteg beküldött tippet eléggé lassan lehet csak ellenőrizni és feldolgozni. Én nagyon szívesen segítek ebben Nektek, mert ennél jobb szórakoztatóbb és persze feszültségmentesebb tippoldalt még nem találtam. Rengeteg munka lehet benne de én nagyon tisztelem a készítőket, adminokat és persze a tagokat is. További nagyon jó tippelést!

Idézetet írta: Jeason Dátum február 13, 2014, 02:58:04
Üdv!
Nagyon jó ez a tippjáték, de a rengeteg beküldött tippet eléggé lassan lehet csak ellenőrizni és feldolgozni. Én nagyon szívesen segítek ebben Nektek, mert ennél jobb szórakoztatóbb és persze feszültségmentesebb tippoldalt még nem találtam. Rengeteg munka lehet benne de én nagyon tisztelem a készítőket, adminokat és persze a tagokat is. További nagyon jó tippelést!

Nincs ezzel gond szerintem.

Hónap elején egyszer-kétszer előfordul hogy egyik napról a másikra nem tudom kijavítani a tippeket munkahelyi elfoglaltság miatt, viszont ezeket másnap pótolom.
Hónap vége felé már ez sem jellemző, mert az egyre több kiesett játékos miatt értelemszerűen kevesebb a beérkező tipp, így már bőven belefér az időmbe, hogy a Tippjáték is feldolgozásra kerüljön a többi játék mellett, akár megyek aznap dolgozni, akár nem.

Köszönöm a választ és egyáltalán nem kritika volt, remélem nem értetted félre kedves Várda64! Köszönöm a fáradhatatlan munkádat és maximális tisztelet jár az erőfeszítéseidért!

Idézetet írta: Milan Dátum április 01, 2011, 11:48:46
Ha bármilyen hibát találtok a tippjátékban, akkor azt megkérlek itt jelezzétek.
:beerchug:
Miér kell februári tippeket küldeni,mikor március van?

Idézetet írta: zotya13 Dátum március 01, 2014, 08:12:23
Miér kell februári tippeket küldeni,mikor március van?

Üdv a fórumon.  :cya:

Nem tudom marad-e ez a hibajelentési topic az új tjatékhoz, mindenesetre ID: 1069 tippem helyesnek lett elbírálva, de vesztett. Kérlek majd javítsátok.  :beerchug:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 04, 2014, 11:35:46
Nem tudom marad-e ez a hibajelentési topic az új tjatékhoz, mindenesetre ID: 1069 tippem helyesnek lett elbírálva, de vesztett. Kérlek majd javítsátok.  :beerchug:
Köszönöm, hogy szóltál!  :beerchug: Javítottam!  :ok: