abaqoos

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 08, 2018, 17:48:14, BoTa88
.

Az abaqoos számla nem névre szóló, bárki feltölthet rá, a lényeg a közlemény rovat.



Idézetet írta: BoTa88 Dátum február 18, 2014, 13:23:49
Sziasztok!

Abaqoos számlámat másik fél is feltudja tölteni (barátnőmre gondoltam.) ???

Erre a bankszámlára tölrténő átutalással:
Előre is köszi a válaszokat!

A regisztrációnál látom, hogy a valódi név megadása csak lehetőség, de nem kötelező.

Ha nem adom meg a nevet, az nem nehezíti az esetleges visszautalást (abaqoos-ról bankszámlára) illetve a fogadóirodákat sem zavarja, hogy egy "anonim" számláról fizetünk be?

Köszi, ha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata!

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 19, 2014, 11:14:35
A regisztrációnál látom, hogy a valódi név megadása csak lehetőség, de nem kötelező.

Ha nem adom meg a nevet, az nem nehezíti az esetleges visszautalást (abaqoos-ról bankszámlára) illetve a fogadóirodákat sem zavarja, hogy egy "anonim" számláról fizetünk be?

Köszi, ha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata!
A fogadóirodák mikor befizetsz nem a nevedet látják,hanem a számlád számát,én úgy tudom.Én több helyre fizettem már be abaqossal,öcsém számlájára is,és soha nem volt azzal  gond,ahogy a kifizetéssel se.A visszautalásnál is csak az a lényeg,hogy be legyen kötve a számlád az abaqoshoz,illetve ha voucherről veszel ki pénzt,akkor bárhova utalhatod,bárkinek,nem csinálnak belőle gondot.

Sziasztok!

Abaqoss számlát szeretnék feltölteni készpénzzel. Az összes bankot bejártam amit az Abaqoss oldalán láttam, de szinte mindenhol hülyének néztek hogy - "Abaqoos?? Az meg mi a fene? Sajnáljuk, nem segíthetünk!". Igaz mindenhol úgy kezdtem hogy Abaqooss számlát lehetséges e feltölteni.
Sima készpénzes utalást kellet volna kérnem?

Segítségeteket előre is köszönöm!

#5 szeptember 12, 2014, 22:29:50, benson
Idézetet írta: diklos Dátum szeptember 12, 2014, 22:16:02
Sziasztok!

Abaqoss számlát szeretnék feltölteni készpénzzel. Az összes bankot bejártam amit az Abaqoss oldalán láttam, de szinte mindenhol hülyének néztek hogy - "Abaqoos?? Az meg mi a fene? Sajnáljuk, nem segíthetünk!". Igaz mindenhol úgy kezdtem hogy Abaqooss számlát lehetséges e feltölteni.
Sima készpénzes utalást kellet volna kérnem?

Segítségeteket előre is köszönöm!

https://www.abaqoos.com/voucher/faq.aspx?lang=H2#23aac51a-b5af-421b-97aa-67e542c5b554

Bemész, sorszám (készpénz be- és kifizetés), megadod a linkben szereplő valamelyik számlaszámot (attól függően, hogy melyik bank fiókjába mentél be), a közleménybe kéred beírni az abaqoos felhasználóneved, átadod a pénzt és kész.
Az ügyintézők itt is kb. droidok, csak a betanult sémákat vágják, kreativitás nuku. Meg sem kell említeni nekik, hogy ez abaqoos, mindenkinek jobb így :)

Idézetet írta: diklos Dátum szeptember 12, 2014, 22:16:02
Sziasztok!

Abaqoss számlát szeretnék feltölteni készpénzzel. Az összes bankot bejártam amit az Abaqoss oldalán láttam, de szinte mindenhol hülyének néztek hogy - "Abaqoos?? Az meg mi a fene? Sajnáljuk, nem segíthetünk!". Igaz mindenhol úgy kezdtem hogy Abaqooss számlát lehetséges e feltölteni.
Sima készpénzes utalást kellet volna kérnem?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Ahogy benson írja, bár az ügyintézők mentségére szóljon, hogy még a kedvezményezett neve is POD CEE Kft. az abaqoos esetében és nem kötelező tudniuk, hogy milyen jogcímen várnak befizetéseket erre a számlára.

De te tényleg több bankfiókban jártál és sehol nem toltad a képük alá a számlaszámot, amelyre be szerettél volna fizetni?! Ejnye.
Sima készpénzes befizetés, ahol külön pénztár van, ott egyből oda kell kérni a sorszámot.
Abban van különbség, hogy befizetési nyomtatványt kell-e előtte kitölteni vagy megcsinálják helyetted, mikor befizetsz.

Abaqoos mennyire különbözök Skrilltől? Pl. lehet a számlák között küldözgetni pénzt?

Idézetet írta: dert Dátum október 20, 2014, 16:56:41
Abaqoos mennyire különbözök Skrilltől? Pl. lehet a számlák között küldözgetni pénzt?

Tudtommal nem lehet.
Csak befizethetsz rá (ezt mondjuk nem csak a számlatulajdonos teheti meg) illetve visszautaltathatod a pénzt a bankszámládra.
Viszont az irodák nem fizetnek ki abaqoos-ra.

Sziasztok! Nekem egy olyan problémám lenne, hogy szombaton utaltam a számlámról az abaqoos fiókomba egy kis pénzt, de azóta se érkezett meg. (tudom, hogy hétvégén küldtem és hogy akkor esélytelen, de ma se jött meg pedig munkanap van). Ennek hatására kipróbáltam, hogy ha ma megint megpróbálom feltölteni akkor sikerül e.. és sikerült. Akkor a szombati utalásom hova tűnt, hol akadhatott meg? Mert nem rakta vissza az ERSTE-s számlámra és az abaqoosomban sincs nyoma ennek. De a netbankomban meg azt írja, hogy feldolgozott és hogy sikeres. Valaki, valamilyen ötlet?

En is mar jartam igy.irj nekik egy uzenetet amiben benne van a trancakcioszam es 10 percen belul az abaqoos szamladon lesz a zse
Eleg gyorsan dolgoznak

#11 január 12, 2015, 15:44:31, 26juventino
[email protected]

erre az email címre küldjem?  vagy a problémamegoldáson belül írjak nekik?

e.: megoldottam, elküldtem mindkettőre.

Nagyon nagy respect az Abaqoosnak. Röpke fél óra alatt kétszer váltottunk üzenetet és már rajta is van az elveszett pénz. Köszi priest a segítséget.

Nagyon szivesen  :ok:

Jó a supportjuk nagyon, legalább is régen az volt.

Egyszer mikor befizettem az Expekthez, valamiért nem íródott jóvá ott
az összeg és kérdésemre abaqoosék azt mondták, hogy náluk minden
rendben zajlott érdeklődjek a bukinál. Épp vártam a választ az Expekttől,
mikor újra írt az abaqoos, hogy beszéltek az Expekttel és valami technikai
gondjuk volt, de hamarosan megoldják. Fél óra múlva jött az üzenet, megint
csak az abaqoostól, hogy már jóváírták az irodánál a zsetont, lehet használni.

Amúgy nagyon jó kis rendszer ez, végtelenségig egyszerű és ha az embernek esetleg
épp nincsen bankszámlája, akkor egyenesen aranyat ér.