b-Bets

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Betman91 Dátum február 26, 2020, 13:55:56
Érdekes egy szabály, még sosem hallottam ilyenről pedig nem egy bónuszt játszottam ki. Mi van akkor ha én kapásból 100-at rakok és jön? A végén amikor teljesítem a bónuszt levonják a pénzt?(mert ennek akkor így semmi értelme) Meg mindig az aktuális egyenlegem 30%-át rakhatom fel? Tehát ha lebuktam már 100-ra akkor csak 30-at-t rakhatok?

Nagyon egyszerűen nem számít bele a forgatási követelménybe ennyi. Nem vonják le miért vonnák le. Nem az aktuális egyenleged 30% rakhatod fel hanem a befizetés és a bónusz összegének 30%.

Idézetet írta: Betman91 Dátum február 26, 2020, 13:55:56
Érdekes egy szabály, még sosem hallottam ilyenről pedig nem egy bónuszt játszottam ki. Mi van akkor ha én kapásból 100-at rakok és jön? A végén amikor teljesítem a bónuszt levonják a pénzt?(mert ennek akkor így semmi értelme) Meg mindig az aktuális egyenlegem 30%-át rakhatom fel? Tehát ha lebuktam már 100-ra akkor csak 30-at-t rakhatok?

Pedig ezt több buki is használja/használta, hogy ne nyerhesd át egyetlen fogadással a teljes egyenleged máshova.
TheGreek, Winmasters, Tipico volt talán ilyen, amennyire emlékszem.

Idézetet írta: Lancer Dátum február 27, 2020, 10:42:25
Nagyon egyszerűen nem számít bele a forgatási követelménybe ennyi. Nem vonják le miért vonnák le. Nem az aktuális egyenleged 30% rakhatod fel hanem a befizetés és a bónusz összegének 30%.

Értem így már kezdtem felfogni :D

Adtak ma 3€ freebetet meg a 24bettle is. Akinek van számlája érdemes ránézni. Nem nagy valami, de a semmitől jobb.

Sziasztok, kipróbáltam az irodát a bónuszok miatt. Sikerült összeszednem egy kissebb összeget majd eljutottam a kiutaláshoz. Skrillről fizettem be de csak banki utalást vagy MuchBettert enged. Rákérdeztem a chaten azt írták hogy először mindenképpen kell egy kiutalás bankszámlára és csak utána engedik a többi opciót... van valakinek tapasztalata?

Idézetet írta: Tinyo Dátum augusztus 01, 2020, 11:18:11
Sziasztok, kipróbáltam az irodát a bónuszok miatt. Sikerült összeszednem egy kissebb összeget majd eljutottam a kiutaláshoz. Skrillről fizettem be de csak banki utalást vagy MuchBettert enged. Rákérdeztem a chaten azt írták hogy először mindenképpen kell egy kiutalás bankszámlára és csak utána engedik a többi opciót... van valakinek tapasztalata?

Nincs további opció . Bankszámla és Muchbetter van. Egyébként átlagos kiutalási idő 5-10 nap közt van. Attól függ mennyit nyertél.

Sziasztok,
Van valakinek friss információja az irodával kapcsolatban?
Hosszú idő után befizettem,kértem is kifizetést,nem tudom mire számítsak  ;D ;D
Egyébként a mobil verzió abszolút kezelhető és átlátható szerintem  :ok:

Ha nem szegtél szabályt kifizetnek. Bónusz forgatásra kell odafigyelni illetve beküldeni a papírokat. 1000 EUR felett nekem 7-10 nap alatt küldték ki a pénzt.

Egyelőre az e-mail-ek küldözgetésénél tartunk az azonosítással kapcsolatban, pedig ezt már lezongoráztuk másfél éve de az nem volt jó nekik, kezdődött előlről...

Itt is country zenét játszanak ;D  ;D