Halkbet (100% kezdőbónusz 500€-ig)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lehet amúgy én vagyok tudatlan, de mit jelentenek az oldalaknál ezek a betűjelek (A+ A A- B+ B B- C+ C C)?

Az A+ olyasmi, mint amikor az iskolában csillagos ötöst kaptál. Gyors kifizetések, semmi kötözködés, korrekt bónuszok.... C kategóriánál lentebb nem érdemes menni, mert ott már valamilyen problémák vannak, leginkább a kifizetésekkel. Iránymutatásnak jó a besorolás, de amerikaiak készítik, így van, hogy európai irodákat alulértékelnek. A sportingbet pl. nagyon alul van értékelve szerintem. Ma is kaptam tőlük freebetet:)

Idézetet írta: foglalt Dátum január 29, 2018, 19:32:47
Az A+ olyasmi, mint amikor az iskolában csillagos ötöst kaptál. Gyors kifizetések, semmi kötözködés, korrekt bónuszok.... C kategóriánál lentebb nem érdemes menni, mert ott már valamilyen problémák vannak, leginkább a kifizetésekkel. Iránymutatásnak jó a besorolás, de amerikaiak készítik, így van, hogy európai irodákat alulértékelnek. A sportingbet pl. nagyon alul van értékelve szerintem. Ma is kaptam tőlük freebetet:)

A sportingbet ma az előző heti tippjátékért osztotta a freebeteket.

Idézetet írta: foglalt Dátum január 29, 2018, 19:32:47
Az A+ olyasmi, mint amikor az iskolában csillagos ötöst kaptál. Gyors kifizetések, semmi kötözködés, korrekt bónuszok.... C kategóriánál lentebb nem érdemes menni, mert ott már valamilyen problémák vannak, leginkább a kifizetésekkel. Iránymutatásnak jó a besorolás, de amerikaiak készítik, így van, hogy európai irodákat alulértékelnek. A sportingbet pl. nagyon alul van értékelve szerintem. Ma is kaptam tőlük freebetet:)

Rendben köszönöm a választ. A sportingbetről meg csak annyi hogy engem kb 2-300k után korlátozott :D szóval azért nem sorolnám az ütős irodák közé

A Halkbet -t a Skrill is reklámozza az oldalán, ez jelenthet akár jót is ez esetben ...

Bár itt éppen 300% -os 3000 € -ig terjedő első befizetési bónuszt ajánlanak. :D

Egy kérdés!
Milyen taktikát ajánlatok egy ilyen kaliberű bónusz átbukásához?Sok kis téttel vagy esetleg egye nagyobb tétet bepróbálni csak az meg azért nem jó mert ha ennél az irodánál jön akkor szívás :D

Amég nem derül ki mennyire stabil iroda szerintem inkább a kis tétes átbukást használd szerintem.

Idézetet írta: Capo21 Dátum március 05, 2018, 23:13:53
Amég nem derül ki mennyire stabil iroda szerintem inkább a kis tétes átbukást használd szerintem.

Rendben azon leszek, meg van rá idő bőven, csak kicsit nagy fába vágtam vele a fejszét :D mert ez az átbukás része a fogadásnak nekem kicsit új. Ahol ugye ilyen 15000 Ft körüli bónuszt adtak azt hamar átlehetett bukni. :D Bár pozitívum, hogy írja mekkora a max tét amit az adott eseményre rakhatok.

Kíváncsiság, ki mit ajánl erre?
Rakjak meccs előtti 1,9 - 1,9 -es oddsokra és azért drukkoljak hogy az nyerjen ahova szeretném a pénzt vagy
Nézzek egy olyan eseményt amit úgy gondolok, hogy jönni fog, viszont a ellenkezőjét azért megrakom a bónuszos oldalon.
Vagy pl egy foci meccsen ahova szeretném a pénzt ott megrakom egyik meg a másik csapatot az X-et meg azon az oldalon ahol a bónusz van.

Inkább szerintem nézz egy számodra biztosabb tippet és azt rakd a bónuszos oldal ellen. Számold ki a téteket a surebet.com számológépével, szerintem minden bónuszforgató ismeri. Úgy állítsd a téteket, hogy ha véletlen a bónuszos oldal nyer amit szeretnél, ne kopjon a pénz ott (D pipát kiveszed, így ha a Halkbeten nyersz akkor nullára jössz ki és nem veszítesz az átbukáson) Kicsit kopni fog a pénzed ha sűrűn a Halkbet ellen nyersz, de hát valamit valamiért. :)

Van a fórumon olyan személy, aki játszott már náluk, és kipörgette a bónuszt is? :)

Idézetet írta: Capo21 Dátum március 06, 2018, 15:36:41
Inkább szerintem nézz egy számodra biztosabb tippet és azt rakd a bónuszos oldal ellen. Számold ki a téteket a surebet.com számológépével, szerintem minden bónuszforgató ismeri. Úgy állítsd a téteket, hogy ha véletlen a bónuszos oldal nyer amit szeretnél, ne kopjon a pénz ott (D pipát kiveszed, így ha a Halkbeten nyersz akkor nullára jössz ki és nem veszítesz az átbukáson) Kicsit kopni fog a pénzed ha sűrűn a Halkbet ellen nyersz, de hát valamit valamiért. :)

Nem teljes mértékben értem amit írsz. Pont azt nem szeretném hogy a bónuszos oldalt gyűljön a pénzem, hanem a másikon ahol nincs bónuszom :D Azt hogy milyen módszerrel fogom ezt megoldani azt még nem tudom, de tanácsokat elfogadok.

Helyzet!
Nos én megpróbáltam ezt az átbukás dolgot, viszont befizetés után 2,5 hétig semmit nem fogadtam, mert azt hittem több idő van rá. Bár ezt én néztem el mert le van írva, hogy 30 nap van rá. Szerencsére a befizetett 500 Euro-mat sikeresen átbuktam egy másik irodához, viszont az idő szűke miatt a fent maradt 1500 eurot meg sem próbáltam, mivel mi van ha ezen az oldalt nyerek és nem azon amelyiken szeretnék akkor szívás van mert ha lejár a bónusz idő akkor elvész az egész pénzt. Így a fent maradt bónusz pénzt meg sikeresen elbuktam :D Bár nem is láttam rá sok esélyt hogy megforgassam 39-szer :D

Én fizettem be,a bónuszt azonnal megkaptam.10szer kell megforgatni,de nincs szorzóhoz kötve.+50 dolláros freebet van ha az első mobilos fogadásodat elbukod.Ügyfélszolgálat gyors,segítőkész.Kifizetésnél még nem tartok.Kínálat szegényes,de bónusz miatt szerintem megéri.
Ha valakit érdekel megköszönném ha a linkemet használná regisztrációnál.

Idézetet írta: dlajos Dátum január 25, 2022, 08:14:41Én fizettem be,a bónuszt azonnal megkaptam.10szer kell megforgatni,de nincs szorzóhoz kötve.+50 dolláros freebet van ha az első mobilos fogadásodat elbukod.Ügyfélszolgálat gyors,segítőkész.Kifizetésnél még nem tartok.Kínálat szegényes,de bónusz miatt szerintem megéri.
Ha valakit érdekel megköszönném ha a linkemet használná regisztrációnál.

@dlajos

Még egy ilyen reklám, s mi köszönjük meg a jelenléted.