Megújultunk! Itt jelezd ha valami gond akad az új oldalon!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Tudom, hogy van bőven tennivaló a hibátlan működést illetően, és az általam észlelt probléma "csak"
kényelmi szempontokat szolgál, de leírom, előbb-utóbb biztos lesz idő ilyen finomságokra is.
A Tippjátékkal kapcsolatban jelzem, hogy kissé bonyolult megkeresni azt az eseményt, amelyre a tippet szeretném megtenni, ugyanis a választást segítő link nem működik, így végig kell pörgetni a választékot, amíg a kívánt eseményt megtalálom. Ezt főleg a havi tippjátékban vettem észre, pl. a foci sportágnál, ahol nagy a választék.

Idézetet írta: Winger Dátum április 07, 2018, 10:51:14
Tudom, hogy van bőven tennivaló a hibátlan működést illetően, és az általam észlelt probléma "csak"
kényelmi szempontokat szolgál, de leírom, előbb-utóbb biztos lesz idő ilyen finomságokra is.
A Tippjátékkal kapcsolatban jelzem, hogy kissé bonyolult megkeresni azt az eseményt, amelyre a tippet szeretném megtenni, ugyanis a választást segítő link nem működik, így végig kell pörgetni a választékot, amíg a kívánt eseményt megtalálom. Ezt főleg a havi tippjátékban vettem észre, pl. a foci sportágnál, ahol nagy a választék.

Ezen az oldalon keresed?

https://www.sportfogadas.org/tippjatek/sport?id=1

FOCI alatt van egy olyan, hogy "Keresés bajnokságokra és mérkőzésekre".

Én most egyszerűen rátaláltam egy mérkőzésre.

Igen, pontosan az probléma nálam, amit írtál. A  "Keresés bajnokságokra és mérkőzésekre" nem működik, sem Chrome, sem pedig Firefox böngésző használatával.

Idézetet írta: Winger Dátum április 07, 2018, 11:01:32
Igen, pontosan az probléma nálam, amit írtál. A  "Keresés bajnokságokra és mérkőzésekre" nem működik, sem Chrome, sem pedig Firefox böngésző használatával.

Beírod, hogy pl. manchester, akkor nem jelenik meg egy legördülő lista? Másnál sem?

Chrome böngészővel teszteltem és működik nálam.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 07, 2018, 11:04:49
Beírod, hogy pl. manchester, akkor nem jelenik meg egy legördülő lista? Másnál sem?

Chrome böngészővel teszteltem és működik nálam.
Ma fedeztem fel én ezt az új funkciót, Chrome böngészőben tökéletesen működött  :great:

Bocsi, hogy ilyen későn válaszolok, de kerestem a megoldást, mert ezt a linket :https://www.sportfogadas.org/tippjatek/sport?id=1 nem találtam meg. Most végre sikerült, és így most már teljesen rendben van a böngészés! :great:

Idézetet írta: Winger Dátum április 07, 2018, 12:05:12
Bocsi, hogy ilyen későn válaszolok, de kerestem a megoldást, mert ezt a linket :https://www.sportfogadas.org/tippjatek/sport?id=1 nem találtam meg. Most végre sikerült, és így most már teljesen rendben van a böngészés! :great:

Tippjátékban bal oldalt ott vannak a sportágak. Tippelésnél választani kell egy sportágat, s a megjelenő oldalon kell használni a keresőt.  :ok:

Ha nincs bármelyik játékban sportág lista, akkor bal felső sarokban van a menü, ami lehozza. Nem tudtam megoldani, hogy nyitva legyen minden felbontáson, de manapság sok helyen ezt a "hamburger" menüt használják, mert még mobilon is működik. Lehet elsőre nem egyértelmű.

Itt van két képernyőmentés, első nagyobb felbontás, másik kisebben, mutatva a menü helyét. Az oldalon ha bárhol ilyet látsz, az menü.

 :D   Profikhoz méltó " profi " lett az új design !   :great:

Nem tudnátok dobni pár infót mi van a fészbúkos tippadó oldalakkal?



Nem gondot jelzek, hanem pozitívumot: mióta megújult az oldal, megint megkapom az sftotó és sfscore értesítőket a freemailes címemre e-mailben...  :cya:

Ez jó hír, de nem a mi érdemünk. Valamit változtathatott a freemail.