SPF Guru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Később sem került vissza? Nekem is volt ilyen régebben, hogy beküldtem volna, erre épp eltűnt, de később megjelent, és be tudtam küldeni.

12:00-ig volt határidős. 12:01-kor a többi játékban már megjelent, de itt ugye értelemszerűen nem. Kár érte, 8.4 pontot hozott volna.
A tippjátékban ott van mi lett volna a tipp.

Tisztelt Játékostársaim!

A beküldött tippek mellet található sárga háromszög felkiáltójellel továbbra is a hibás kiértékelés jelentésére szolgál.
A könnyebb érthetőség kedvéért: Az én téves kiértékelésem után(!!!) jelented hogy hol hibáztam a kiértékelésnél.

Megértéseteket köszönöm!

Várda64

Sziasztok

Tegnap éjjel írtam egy Dinamo-Osijek elõzetest.
Beugrott reggel, hogy jelölni kellett volna a heti jàtékba is, azt viszont nem tettem meg.
Van-e erre még môdom?

Idézetet írta: Sound Dátum augusztus 20, 2022, 09:19:55Sziasztok

Tegnap éjjel írtam egy Dinamo-Osijek elõzetest.
Beugrott reggel, hogy jelölni kellett volna a heti jàtékba is, azt viszont nem tettem meg.
Van-e erre még môdom?

Hiába is próbáltad volna, a horvát első liga nem szerepel a heti verseny listáján.

Kedves fórumtársak, itt az idő!

Ha valaki szeretne bekerülni az SPF Guru Prémium tagok közé, akkor annak itt a lehetőség, ugyanis január 18-29. között zajlik egy Selejtező verseny, amelyen bárki szerepelhet akinek kedve támad.

Nincs nyeremény, nem számít, hogy a tipped nyertes vagy vesztes, bennünket csak az INDOKLÁS érdekel.

Maximum 5 tippelési lehetősége van mindenkinek. Hozzátok ki a maximumot.

A részvétel még nem garancia, hogy a továbbiakban prémium tag leszel, viszont ezáltal megvan a lehetőséged, hogy bekerülhess amennyiben mi is úgy gondoljuk, hogy ott a helyed. HAJRÁ!

Nem vagyok rutinos SFGurus, így nem vagyok teljesen tisztában a dolgokkal. Választottam egy tippet, írtam elemzést stb., viszont beküldéskor azt írja nekem, hogy a tipp nem küldhető be a versenybe (Prémium selejtező). Kérdésem, hogy ilyenkor a beküldhető tippes meccsek előre ki vannak választva, netán kérésre lehet-e bővíteni a listát, vagy hagyjam a csudába, és keressek másikat? Afrikai Nemzetek Bajnoksága meccsről van szó (Szudán-Madagaszkár).

Idézetet írta: flamman Dátum január 23, 2023, 10:51:37Nem vagyok rutinos SFGurus, így nem vagyok teljesen tisztában a dolgokkal. Választottam egy tippet, írtam elemzést stb., viszont beküldéskor azt írja nekem, hogy a tipp nem küldhető be a versenybe (Prémium selejtező). Kérdésem, hogy ilyenkor a beküldhető tippes meccsek előre ki vannak választva, netán kérésre lehet-e bővíteni a listát, vagy hagyjam a csudába, és keressek másikat? Afrikai Nemzetek Bajnoksága meccsről van szó (Szudán-Madagaszkár).

https://www.sportfogadas.org/guru/verseny/160

Ott írja, hogy mire tippelhetsz. Ez egy előre meghatározott lista, amit nem bővítünk, főleg nem egy selejtezőben.

Idézetet írta: Admin Dátum január 23, 2023, 13:07:54https://www.sportfogadas.org/guru/verseny/160

Ott írja, hogy mire tippelhetsz. Ez egy előre meghatározott lista, amit nem bővítünk, főleg nem egy selejtezőben.

Köszi, ez elkerülte a figyelmemet.

Már másfél órája nem jelenik meg egy csomó lehetőség a mérkőzés listában. Pl. Bayer-Frankfurt hazai győzelem és mindkét csapat lő gólt, Atalanta-Samp HT/FT 1/1.

Nem tudom a tippeket közölni...

igen, több piac nem jön most át, ami amúgy át szokott, pl a mindkét félidőben lesz gól, de tényleg elég hiányos most a megszokotthoz képest

Nem láttam hibát az események frissítésekor, nem tudom miért nem jöttek át azok az ajánlatok.

Szerintem azért nem jön át sok piac, mert kivették. A bet builderrel is összerakható tippeket törölték sok helyen.

Lehetséges, csak ez ellen nem tudunk semmit sem tenni.

Néhány foci tipp átkerült a kosárlabdához.