SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Fontos információ!

Június folyamán az SPF Totó és az SPF Score játékaink elmennek egy kis jól megérdemelt szabadságra.

Elméletileg júliusban folytatjuk.  :beerchug:

Idézetet írta: Admin Dátum május 19, 2023, 07:26:53Fontos információ!

Június folyamán az SPF Totó és az SPF Score játékaink elmennek egy kis jól megérdemelt szabadságra.

Elméletileg júliusban folytatjuk.  :beerchug:

Mivel júliusban is eléggé gyér a kínálat ezen játékok szempontjából, ezért folytatjuk augusztusban, amikor beindul a menet az európai focivilágban is, rendesen.

13 db. SPF Score és 4 db. SPF Totó szelvénnyel folytatjuk augusztustól a játékot!

Addig is készüljetek fel rá!  :beerchug:

Sziasztok!
Meglepve olvastam, hogy nyertem egy kis pénzt.

Skrill kellene hozzá? Azt sajna 3 nap alatt bezárták.


Találtam egy beírást a szabályzatban:

"A jutalékot Skrillen keresztül utaljuk, ezért ha részesülni szeretnél, akkor szükséged van egy hasonló elektronikus pénztárcára."

A hasonló elektronikus pénztárca az a Neteller ?

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 11, 2023, 01:04:45Sziasztok!
Meglepve olvastam, hogy nyertem egy kis pénzt.

Skrill kellene hozzá? Azt sajna 3 nap alatt bezárták.


Találtam egy beírást a szabályzatban:

"A jutalékot Skrillen keresztül utaljuk, ezért ha részesülni szeretnél, akkor szükséged van egy hasonló elektronikus pénztárcára."

A hasonló elektronikus pénztárca az a Neteller ?

Sajnáljuk, de nincs alternatív fizetési mód, csak a Skrill.

Sziasztok, jelezném, hogy a tegnapi Sfscore szelvénynél a Viktoria Köln - Bréma német kupameccs 2-2-nek lett kiértékelve, pedig 3-2 lett az eredménye.

Idézetet írta: flamman Dátum augusztus 13, 2023, 09:38:11Sziasztok, jelezném, hogy a tegnapi Sfscore szelvénynél a Viktoria Köln - Bréma német kupameccs 2-2-nek lett kiértékelve, pedig 3-2 lett az eredménye.

Javítva.

Idézetet írta: flamman Dátum augusztus 13, 2023, 09:38:11Sziasztok, jelezném, hogy a tegnapi Sfscore szelvénynél a Viktoria Köln - Bréma német kupameccs 2-2-nek lett kiértékelve, pedig 3-2 lett az eredménye.

Nah, ilyen is ritkán fordult elő velem, de úgy látszik egyszer mindennek meg kell történnie.  :)

Hello
A totó játékon nyertem 5000 forintot.Ma jött hogy a skrilre megnőtt a pénz.Valo igaz csak euróban nem jelentkezik.jóvá van írva csak nem látom az eurót.
Segítséget tisztelettel megköszönném
Anyuci123

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum november 08, 2023, 12:26:07Hello
A totó játékon nyertem 5000 forintot.Ma jött hogy a skrilre megnőtt a pénz.Valo igaz csak euróban nem jelentkezik.jóvá van írva csak nem látom az eurót.
Segítséget tisztelettel megköszönném
Anyuci123
Szia, forintban küldték, és akkor az euro mellett ott kell lennie a forintnak is egy ablakban. Egyszerűen váltsd át, ha csak euroban akarod tartani a pénzed. De be is fizethetsz vele, ha valamelyik irodánál forintos számlád van.

#895 december 01, 2023, 12:14:49, Admin
Fontos közlemény!

Decembertől az SPF Totó és SPF Score játékunk támogatója az Unibet fogadóiroda.

Ennek tudatában frissítettük játékszabályzatainkat:
SPF Totó Szabályzat
SPF Score Szabályzat

A szelvényenként megnyerhető összegek (SPF Totó = 5000 Ft / szelvény, SPF Score = 3000 Ft / szelvény) maradtak, csupán mostantól ezeket ingyenes fogadások formájában kapjátok.

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Unibetes számlára.

Fontos: A nyereményben csak azon játékosok részesülnek akik magyar Unibet számlával rendelkeznek! Ez a feltétel viszont nem vonatkozik az SPF Totó Jackpotra, mely bárki által megszerezhető.

Exkluzív ajánlatunk az Unibetnél!
10.000 Ft értékű ingyenes fogadást kapsz amennyiben általunk regisztrálsz és befizetsz! További részlet


A határontúliak akkor megint beszopták! :(  A játék öröme marad, legalább azt nem veszik el tőlünk!

Idézetet írta: horzol Dátum december 01, 2023, 17:00:13A határontúliak akkor megint beszopták! :(  A játék öröme marad, legalább azt nem veszik el tőlünk!
sajnos igen, így nekünk maradt a játék öröme.

Ugyanakkor keresek egy magyarországi SPF tagot, aki szívesen segítene az esetleges ingyen fogadás közös felhasználásában az ő számláján és az esetleges nyeremény szétosztásában.  :beerchug:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 01, 2023, 17:21:34sajnos igen, így nekünk maradt a játék öröme.

Ugyanakkor keresek egy magyarországi SPF tagot, aki szívesen segítene az esetleges ingyen fogadás közös felhasználásában az ő számláján és az esetleges nyeremény szétosztásában.  :beerchug:
Mi már boltoltunk régen egyszer-kétszer.  :)

Idézetet írta: LosGabos Dátum december 01, 2023, 18:17:51Mi már boltoltunk régen egyszer-kétszer.  :)
Ha lesz rá lehetőség és hajlandóság a részedről a közel jövőben, akkor élnék a lehetőséggel  :cya: