A koronavírus és hatásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Sound Dátum február 07, 2022, 20:45:56TIB

Nàlunk a gyerekeknek való
LUFT BALZSAM!!!
Teljesen elvàgja a köhögèst. Ádámcsutka alatti gödörbe, mellkasra, hátra kenve! 1-2 nap s megszűnt, mindig, mindenkinek a családban!!!
A DooTerra Air olajkeveréke ugyanez a hatás!

Én is köszönöm a javaslatot! :)

Annyi kérdésem van, hogy a Luft nem Luuf akar lenni? Ha Luuf, akkor abból melyiket szoktátok használni?

Előre is köszi!  :beerchug:

Igen
Luuf
Kinder
Luuf

Türkizkék- fehér 30 grammos


Nekünk bevált a cucc, köszi a tippet @Sound :beerchug:

Örülök!
Szuper, jobbulást kívánok!

Sziasztok!
Bocs nem tudtam hol kerdezzem!
Elvileg covidosak vagyunk kb egy hete,de nem nagyon gyógyulunk.
Öcsémen jött ki már majd két hete a betegség.
Le is tesztelték és pozitív lett.
Valszeg omikron.
Laz senkinek nincs a családból,köhögés az van,fejfájás,szemfajas volt.
Náthás tünetek csak minimálisak.
Öcsém kapott faripivarirt vagy hogy írjak accvel,aspirinnel,ilyesmivel.
Javulás nála már van is.
Majdhogynem meggyógyult.
Én,mutter még fater még elégge nem vagyunk jól.
Tele vagyunk slajmmal.rossz kozerzet,nyomottsag van még.
Néha köhögés,fejfájás.
Acct isszuk,algopyrin még némi septofort.
Mutterek tolják még a fokhagymát,mézes fokhagymát,mézet is.
Holnap lesz egy hete,hogy benne vagyunk.
Tegnap volt pár óra mikor azt hittük,hogy már hamarosan gyógyultak leszünk.
Erre estére vissza is jött.
Kerdeseim
Normális ez,hogy vki ilyen sokáig gyógyul ebből a tetű ből?
Nem baromság szedni a sok vitamint is a gyógyszerek mellé még méz,fokhagyma ilyesmi?
Hívnatok a dokit a helyunkben ismét így majd egy hét után vagy még várnatok pár napot hátha magától meggyógyultok?
Köszi a mihamarabbi válaszokat!

A vitamin, az extra vitamin soha sem baromság.

Családorvossal tartsátok a kapcsolatot? Láz van? Esetleg nem ártana beszerezni egy oxigénszaturáció mérőt (pulzoximétert), ha még nincs ilyenetek.


@mikisun

Most nem lesztek vele előrébb, de később talán:

A méz, reszelt gyömbér, reszelt fokhagyma, facsart citromléből készült ütős kombit érdemes megelőzésre használni, évszaktól függően, főleg a megfázásos időszak előtt. Nem fáradságos az elkészítés, egy nagyobb adag mehet a hűtőbe, aztán napi egy teáskanál belőle, biztosan jót tesz. c vitamint már kilóra lehet venni olcsón, azt is nyugodtan lehet tolni minden nap, senkinek nem lesz tőle baja. Sajnos teniszkönyökre nem jó. :)

Olyan is van aki a homoktövis szirupra tenné le a voksát. Napi egy kupica, oszt szevasz tavasz.

Szerintem annak, aki átesett rajta, vagy legalábbis nem tartja kamunak a betegséget, jó lecke arra vonatkozóan, hogy a szervezetünkkel érdemes jól bánni. Nem kell élsportolónak lennünk, de gondoskodnunk kell a megfelelő tápanyag és vitaminbevitelről, mert a boltok polcain lévők kaják jelentős részében ezek nincsenek meg. Gyorsan felszívódó cuccok többségében, gyors boldogságot adva. Megéri odafigyelni magunkra :) Nem okoskodásnak szántam, csak erre jutottam az elmúlt hetekben, feleségem alig visz be vitamint, kávézik és pékség a reggeli-ebéd nála, én eszek mindenfélét, multivitamint eszek már évek óta és a D-vitaminra egy orvos barátom beszélt rá meglehetősen régen, miszerint hiába állok a napon télen, nem tudok annyi D-vitamint begyűjteni, amennyi kell. Ezentúl persze genetika szerintem, de rásegíthetünk.

Idézetet írta: mikisun Dátum február 15, 2022, 10:17:19Normális ez,hogy vki ilyen sokáig gyógyul ebből a tetű ből?



Nekem két hét volt és az ismerőseim nagy részének is. Hétfőn kezdődött szombaton már azt hittem vége erre vasárnap megint szarul lettem. Első héten nem szedtem gyógyszereket csak vitaminok, fokhagyma meg ilyesmik, a második héten írt a háziorvos antibiotikumot mert az már nem covid hanem felülfertőzés volt.
Tartsál ki!

Mindenképpen antibiotikumot kérj, már az első nap kellett volna.
SAVULIN a legjobb, mert megfogja a légcsőben és nem engedi le a tüdőbe. Direkt tüdőgyulladás ellen van.
Ahogy a többiek is írták, rengeteg vitamin, C, és D3 orrba-szájba.
Nem fog ártani az Aspirin protect sem, akadályozza a vérrögképződést és hektoliter folyadék naponta. NEM SÖR!  ;D
Teából a hársfavirág és a kakukkfű jó a légutakra.
Vény nélkül kaphatóak a SWISS Herbal Med termékek. A köhögés elleni szirup és a szopogató tabletta nagyon jó.

Jobbulást!

Én csak annyit tennék hozzá, ha van lehetőséged, akkor naponta legalább egyszer menjél ki a friss levegőre minimum 15-20 percre. Ha olyan környéken laksz, akkor lehetőleg az erdőbe. Amint kicsit jobban érzed magad, akkor naponta sétálj 30-40 percet minimum kint a friss levegőn.

IdézetMindenképpen antibiotikumot kérj, már az első nap kellett volna.
SAVULIN a legjobb, mert megfogja a légcsőben és nem engedi le a tüdőbe. Direkt tüdőgyulladás ellen van.
Ahogy a többiek is írták, rengeteg vitamin, C, és D3 orrba-szájba.
Nem fog ártani az Aspirin protect sem, akadályozza a vérrögképződést és hektoliter folyadék naponta. NEM SÖR!  ;D
Teából a hársfavirág és a kakukkfű jó a légutakra.
Vény nélkül kaphatóak a SWISS Herbal Med termékek. A köhögés elleni szirup és a szopogató tabletta nagyon jó.

Jobbulást!

Antibiotikumot a csirkékbe szoktak ereszteni.  ;D

Orvos tanácsát előbb meghallgatnám, mielőtt bevenném. Mondjuk még akkor is kételkednék, mert azt mindig kell.

Idézetet írta: Admin Dátum február 15, 2022, 21:18:46Antibiotikumot a csirkékbe szoktak ereszteni.  ;D

Orvos tanácsát előbb meghallgatnám, mielőtt bevenném. Mondjuk még akkor is kételkednék, mert azt mindig kell.
Természetesen csak orvos írhatja fel.
Nekem bevált, már 2X is és nem kapirgálok, nem kotkodácsolok és tojást sem tojtam.  ;D