Napi tipp nyereményjáték - Szabályzat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Volt már ez a rendszer egy ideig. Ezt váltotta fel a megtett fogadásos éra.
Annyi javaslat van már eddig, hogy elég kusza , bele lehet gabalyodni.
Úgyhogy az én javaslatom , hogy elfogadom a kormánydöntést. Az előző nem maradhatott , már tudjuk.
Maradjunk az egyszerűnél. Jó ez így ahogy van.

Azért nem tetszik, mert aki hátrányba kerül, nem fog tippet adni a hónap végén. A cél az, hogy minden nap minél többet játszanak.

A volt mar egyszer érát én is tudom ,de a kezdeti 1000 látogatottság most 200 körüli .  ;)
Vagyis nem win win szituáció az eredmény :)

Emlékszem arra az időszakra, amikor bejött a "kötelező kép" bemutatása. Az elsődleges indok az volt, hogy ne csak dobálózzanak az emberek mindenféle tippekkel (és vagy bejön, vagy nem), hanem legyen némi komolyság is benne, és csak olyat tippeljünk, amire pénzt is áldoznánk. Ez egy olyan érv volt, amivel nem nagyon lehetett vitatkozni. Ráadásul volt még egy előnye. Ha például az egyik nap volt egy sikeres 6-szoros tippem, majd jött például Szigo és előállt egy még jobb 8-szorossal, akkor is vigasztalódhattam azzal a nyereménnyel, amit a Bet365 fizetett. :)

De ha mostantól nem kötelező a kép, akkor ez van. Fogadjuk el! Végülis az oldalnak az az érdeke, hogy az itt levő játékokon minél több ember tudjon játszani. Márpedig a kép bevezetése után valóban csökkent "a nap tippje" játék célközönsége.

Ugyanakkor a másik döntés előtt én is kicsit értetlenül állok. Ha valaki összehoz egy szép 6-8-szoros tippet, akkor az 500 Ft-ot kap, míg a másik játékos, aki esetleg egy 1,5-ös (papírforma) szorzót játszott meg, az pedig 2500-at. Hát... érdekes döntés.

Viszont a kérdésem, hogy miért nem lehet fordítva? A 3,99 feletti tippekért járjon több pénz (2000 Ft), az alatta levőkért kevesebb (1000 Ft). Mindenki eldönthetné, hogy melyikre akar rámenni. Aki rizikósabb tippet tesz meg, annak járjon a több pénz.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 18, 2021, 11:46:54
Ja, és még valami a mostani nem kell kép szabályhoz.

Most a 18-ára beírt tippem amikor kinéztem, 3.90 volt a szorzó. Mire beírtam, és visszalépek, már 4.00.
Most őszintén, egy ilyen senkiházi meccs oddsait honnan kutatjátok vissza, és nézitek meg, hogy mi a valódi, mi volt abban a percben, amikor beírtam. Ha geci vagyok, 3.99-et írok be vagy 3.95-öt. Kutya sem nézi meg. Sok-sok olyan peremesemény van, aminek a szorzóit nem igen kukázza vissza sehonnan  ;D Még a bet365-öt esetleg, de más irodákét aligha...
És ha nem kell kép, hát akkor értitek, vagy igaz az odds vagy sem...

Persze nekem eszembe nem jut csalni (legalábbis itt és most nem  :D ), csak gondoltam beírtam, mert simán járható út. Lehet valójában csak 3.77 az odds, vagy épp 4.10, de beírok egy 3.95-öt, azzal mégiscsak jobb a sansz nyerni.

16. Az adatok (esemény, odds stb.) pontosságáért a játékosok felelnek, s ajánlott egy képernyőfotót készíteni ezekről, mivel eredményhirdetéskor igényelhetjük. Ugyanúgy igényelhetünk egy eredményforrást (hivatkozást), ahol az adott esemény eredménye megtekinthető. Ezeknek hiányában a nyeremény kifizetése megtagadható.

;)

Ha mi vagyunk gecik, akkor kérünk képet, s neked kell bizonyítanod.  :cya:

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 18, 2021, 11:46:54
Ja, és még valami a mostani nem kell kép szabályhoz.

Most a 18-ára beírt tippem amikor kinéztem, 3.90 volt a szorzó. Mire beírtam, és visszalépek, már 4.00.
Most őszintén, egy ilyen senkiházi meccs oddsait honnan kutatjátok vissza, és nézitek meg, hogy mi a valódi, mi volt abban a percben, amikor beírtam. Ha geci vagyok, 3.99-et írok be vagy 3.95-öt. Kutya sem nézi meg. Sok-sok olyan peremesemény van, aminek a szorzóit nem igen kukázza vissza sehonnan  ;D Még a bet365-öt esetleg, de más irodákét aligha...
És ha nem kell kép, hát akkor értitek, vagy igaz az odds vagy sem...

Persze nekem eszembe nem jut csalni (legalábbis itt és most nem  :D ), csak gondoltam beírtam, mert simán járható út. Lehet valójában csak 3.77 az odds, vagy épp 4.10, de beírok egy 3.95-öt, azzal mégiscsak jobb a sansz nyerni.

Az oddsportalon vissza lehet nézni az oddsokat óra-perc lebontásban.
Igaz, érdekes, hogy pl. az általad beírt meccsre a bet365-öt ki sem adja a bukik közt, míg kb. másik 28 bukit igen, ahol fogadni lehetett rá, és az egeret az iroda adott oddsára víve (pl. ráviszem a pinnacle döntetlenre), akkor mutatja az oddsváltoztatásokat, mikor történtek. De hát tényleg ember legyen a talpán, aki kikeresgeti, összehasonlítgatja, bár ilyen vitás eset nincs naponta százával, esetleg 1-2.
(Ez a meccs tényleg nagyon senkiházi lehetett, hogy még kikeresni sem lehet normálisan :D )

Légyszi Admin, ne legyen már oddskorlát!

Egyébként érdemes visszaolvasni a szabályzat fórumrész első oldalának utolsó hsz-ét amibe épp véletlen futottam bele, ahol épp te Admin írtad, hogy elegünk van a 3.99-es oddsokból, ehhez képest most ezekre van szükség, amit egyébkét privátban még véletlenül sem játszunk meg.

Ez lenne a napi tipp? Ezek lennének a nap tippjei. Ne már!

Ennél legyünk már őszintébbek és komolyabbak. Én is játszok, de előtte a levegőbe köpök és aláállok. De ha ez csak engem zavar, légyszi írjátok meg, mert simán benne van, nem haragszom meg érte.

Nekem volna egy javaslatom. A napi tippjáték nyereményét 3000 Forintról 2500 Forintra csökkenteném, az így megspórolt 500 Forintokat betenném egy közösbe, melynek heti tippjáték lenne a neve. Az oddskorlátot meghagynám 3.99-en, viszont lehetne e feletti szorzóval is tippet írni.
- A napi tippjátékot csak a 3.99-en szorzó alatti tipekkel lehet megnyerni.
- A tippeket ugyanolyan formában kellene leadni, mint eddig
- Egy felhasználó heti két alkalommal adhatna magasabb szorzós tippet
- Aki 3.99 szorzó feletti nyertes tippet ad, indulna a heti tippjátékban, amit az nyerne aki a héten a legmagasabb szorzós tippet adja.

Így nem lenne 'büntetve' az, aki 3.99 feletti nyertes tippet ad, és így 500 Forintokat sem kellene utalni.


Sziasztok!

Új vagyok a Napi játékban. Kérdésem az lenne jól értelmezem-e,hogy ma pl 3-4 en raktak a Fradi meccsen belül valamire, akkor csak az időben az első tippelő szelvénye érvényes? többiek mintha meg sem rakták volna? érvénytelenek?

Idézetet írta: tripax Dátum július 20, 2021, 21:25:12
Sziasztok!

Új vagyok a Napi játékban. Kérdésem az lenne jól értelmezem-e,hogy ma pl 3-4 en raktak a Fradi meccsen belül valamire, akkor csak az időben az első tippelő szelvénye érvényes? többiek mintha meg sem rakták volna? érvénytelenek?

Egy meccsre lehet akár 20 játékosnak is tippelni, csak különböző legyen a tipp. Pl én fogadok szögletekre, te gólokra, más megteszi, hogy Uzuni gólt lő, valaki behúzza, hogy a félidőben pontosan 2 gól lesz, minden tipp érvényes.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 20, 2021, 17:34:46
Nekem volna egy javaslatom. A napi tippjáték nyereményét 3000 Forintról 2500 Forintra csökkenteném, az így megspórolt 500 Forintokat betenném egy közösbe, melynek heti tippjáték lenne a neve. Az oddskorlátot meghagynám 3.99-en, viszont lehetne e feletti szorzóval is tippet írni.
- A napi tippjátékot csak a 3.99-en szorzó alatti tipekkel lehet megnyerni.
- A tippeket ugyanolyan formában kellene leadni, mint eddig
- Egy felhasználó heti két alkalommal adhatna magasabb szorzós tippet
- Aki 3.99 szorzó feletti nyertes tippet ad, indulna a heti tippjátékban, amit az nyerne aki a héten a legmagasabb szorzós tippet adja.

Így nem lenne 'büntetve' az, aki 3.99 feletti nyertes tippet ad, és így 500 Forintokat sem kellene utalni.
Van benne valami,amit fontolóra kellene venni.Az ölet nem rossz.

Néhány napja megy a játék, de már el is kezdődött hogy a majdnem maxos helyes tippre jön később 2 összeszotyizott tipp még nagyobb oddsal.. Nyilvánvaló hogy az oddsokra lett keresve tipp..

#87 július 22, 2021, 11:18:22, oakland23
Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 21, 2021, 19:06:21
Néhány napja megy a játék, de már el is kezdődött hogy a majdnem maxos helyes tippre jön később 2 összeszotyizott tipp még nagyobb oddsal.. Nyilvánvaló hogy az oddsokra lett keresve tipp..
Kb mindenki látja és tudja, hogy a mostani szabályrendszer beteg, de ha Adminék visszatérnek közénk, ők is hamar rájönnek, hogy ez így nem jó.

az meg tök jó, hogy ezt többen írjátok, mert nekem nem hiszik el Adminék  :D

#88 július 22, 2021, 11:55:31, MessiÁs
Esetleg egy olyan szabaly hogy ha van kiertekelt nyertes tipp, ami abban a pillanatban a nyertes, akkor annal nagyobb oddsu tippet irni csak ugy lehet, ha arra kell fogadast megerosito kepet bemutatni?

Igy peldaul egy reggel irt tippnel, ami este lesz lejatszva, nem kell fogadas es kep, mert valoszinuleg nincs még nyertes tipp/odds.


Vagy ha van kiertekelt tipp es az nagyobb mondjuk 3as oddsnal, akkor kell kep(marmint annak kell kep aki ennel nagyobbat akar irni..) Viszont ha 2,50 a nyerő akkor meg szabadon lehet tippelni 2,80ra. (nyilvan ezt az oddshatart barhol meg lehet huzni)

#89 július 23, 2021, 19:08:45, SPF Admin
Szombaton, július 24-től nincs felső oddshatár (és nincs osztott nyereményalap). A határ a csillagos ég, csak nyertes legyen a tipp.  ;)

A nap tippje - Szabályzat

A megszerezhető napi nyeremény 1500 forint lesz, viszont a fennmaradó összeggel egyéb játékok nyereményalapjait emeljük, amiről hamarosan tájékoztatunk.