Október 18, 2021, 14:47:41 pm CEST

Szerző Téma: Tippajánló Podcast  (Megtekintve 3379 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Admin

Tippajánló Podcast
« Dátum: Június 13, 2020, 08:32:46 am CEST »
Tippajánló Podcast

Terveink szerint a tippajánló podcast heti rendszerességgel fog megjelenni, de zsúfoltabb periódusokban, mint amikor BL-meccsek is zajlanak, akár a heti 2 adás is várható.

Rövid, tömör, lényegretörő, és amint a címe is sugallja tippet/tippeket fogunk ebben ajánlani elkövetkezendő sporteseményekre. Ez a terv eredetileg, de mindig van hova fejlődni.

Műsoronként, egy, max. két fő tipp lesz, de mellette találtok egyéb ajánlatokat is, remélhetőleg olyanokat melyek nyerőek lesznek, viszont itt leszögeznénk, hogy ezek tipp ajánlók, és nem tuti, biztos tippek. Mindenki ennek tudatában kezelje őket.

Adományozó sportfogadók

Ami érdekesség, hogy mi minden egyes fő tippet megjátszunk élesben is, a Tippmixpro irodánál. Amennyiben vesztes a tipp, akkor levonjuk a tanulságot belőle, HA pedig nyertes, akkor az öröm mellett, a termelt profitot egy külön adományalapba helyezzük, és az itt összegyűlt összeget bizonyos időközönként nemes célokra szeretnénk felhasználni.

A fogadásra szánt keretünk minden egyes adás esetén 5000 forint! Ha egy tippet ajánlunk, akkor a teljes összeget erre helyezzük, ha többet, akkor elosztjuk.

A Tippajánló Podcast adásainkat megtaláljátok különböző felületeken: Youtube csatornánk, Soundcloud, Facebook Watch stb.

Írjátok le véleményeiteket, s ugyanakkor jöhettek javaslatokkal is, a fejlődés érdekében. Köszönjük.  :topbet_125:
« Utoljára szerkesztve: Június 13, 2020, 08:34:57 am CEST írta SPF Admin »

Nem elérhető Admin

Re:Tippajánló Podcast
« Válasz #1 Dátum: Június 13, 2020, 08:39:29 am CEST »
#001 Tippajánló: Athletic Bilbao - Atlético Madrid

Ha tetszett az adás, iratkozzatok fel Youtube csatornánkra, osszátok meg velünk véleményeiteket, és osszátok meg másokkal is.  ;)
« Utoljára szerkesztve: Június 13, 2020, 08:47:04 am CEST írta SPF Admin »

Nem elérhető Admin

« Válasz #2 Dátum: Június 15, 2020, 10:51:13 am CEST »
#001 Tippajánló: Athletic Bilbao - Atlético Madrid

Fő tippünk, amit 5000 forinttal megjátszottunk az a következő volt: Gólok száma 1,5 alatt

A tipp sajnos nem jött be, de majd a legközelebbi. 5000 forint így a Tippmixpro számlájára került, s remélhetőleg ebből az összegből ők is adakoznak majd.  :cya:
« Utoljára szerkesztve: Június 15, 2020, 12:01:03 pm CEST írta SPF Admin »

Nem elérhető oakland23

« Válasz #3 Dátum: Június 15, 2020, 11:12:55 am CEST »
Minden kezdet nehéz, de amúgy tök jó lett, és a két srác hangja is tökre hallgatható. Nekem például visszahallgatva a saját hangom, kiráz a hideg  ;D
Egyébként meg 9:05-nél hangzik el a legjobb tipp, miszerint ne nézzük a meccset. Hát bakker, én megnéztem, de tényleg nem kellett volna  ;D Úgy emlékszem, volt tán már itt ilyen Podcast próbálkozás, de ha ezt tekintem most az elsőnek, szerintem kezdésnek nagyon király, én várom a folytatást.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető LFCfanBoti

« Válasz #4 Dátum: Június 15, 2020, 11:34:02 am CEST »
Minden kezdet nehéz, de amúgy tök jó lett, és a két srác hangja is tökre hallgatható. Nekem például visszahallgatva a saját hangom, kiráz a hideg  ;D
Egyébként meg 9:05-nél hangzik el a legjobb tipp, miszerint ne nézzük a meccset. Hát bakker, én megnéztem, de tényleg nem kellett volna  ;D Úgy emlékszem, volt tán már itt ilyen Podcast próbálkozás, de ha ezt tekintem most az elsőnek, szerintem kezdésnek nagyon király, én várom a folytatást.
és tipp szempontjából is korrekt állítások voltak, két perces rövidzárlatot leszámítva ez egy nagyon vékony, egy gólos meccs lett volna.
« Utoljára szerkesztve: Június 15, 2020, 12:05:20 pm CEST írta LFCfanBoti »

Nem elérhető Admin

« Válasz #5 Dátum: Június 18, 2020, 10:38:48 am CEST »
#002 Tippajánló: Sevilla - Barcelona

Ha tetszett az adás, iratkozzatok fel Youtube csatornánkra, osszátok meg velünk véleményeiteket, és osszátok meg másokkal is.  ;)

Nem elérhető SPF Előzetes

« Válasz #6 Dátum: Július 10, 2020, 21:49:16 pm CEST »
#003 Tippajánló: Espanyol - Eibar

« Utoljára szerkesztve: Július 10, 2020, 22:49:33 pm CEST írta SPF Admin »

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #6 Dátum: Július 10, 2020, 21:49:16 pm CEST »

Nem elérhető SPF Előzetes

« Válasz #7 Dátum: Július 13, 2020, 21:36:52 pm CEST »
Harmadik tippajánlónk végre sikerrel járt!

Két rosszul sikerült tipp után, az Eibar legyőzte a már kiesett Espanyolt, ezzel harmadik podcastünk jó fogadást eredményezett.

Tartsatok velünk legközelebb is! :beerchug:

Nem elérhető Admin

« Válasz #8 Dátum: Július 24, 2020, 16:16:11 pm CEST »
#004 Tippajánló: Leicester City - Manchester United

Nem elérhető gavrilo14

« Válasz #9 Dátum: Szeptember 23, 2020, 10:38:52 am CEST »
Rövid kihagyás után folytatódik a Tippajánló podcast sorozatunk, ahol ezúttal a MOL Fehérvár - Reims összecsapásról beszélgettünk. Lehet, hogy elsőre egyértelmű vendég győzelemnek tűnik az összecsapás, azonban a részletes elemzés mást mutathat.

Cikk és tipp a mérkőzésről ITT.

Nem elérhető Admin

« Válasz #10 Dátum: Október 19, 2020, 16:33:30 pm CEST »
Fradi a BL-ben PODCAST: Irány az üres Nou Camp! (+TIPPJÁTÉK)

Amennyiben játszani szeretnél, akkor irány a Youtube csatornánk ! Feliratkozás után, lehet tippelni (hogy érvényes is legyen  ;D )!

Nem elérhető Admin

« Válasz #11 Dátum: Október 26, 2020, 15:57:40 pm CET »
Fradi a BL-ben: Ukránok feszülnek egymásnak Budapesten (+TIPPJÁTÉK)

Amennyiben játszani szeretnél, akkor irány a Youtube csatornánk ! Feliratkozás után, lehet tippelni (hogy érvényes is legyen  ;D )!

Nem elérhető Admin

« Válasz #12 Dátum: November 03, 2020, 18:56:30 pm CET »
Fradi a BL-ben: Cristiano Ronaldóval az élen érkezik a Juventus (+TIPPJÁTÉK)

Nem elérhető Admin

« Válasz #13 Dátum: December 02, 2020, 18:31:31 pm CET »
Fradi a BL-ben: Messi nem jön? (+TIPPJÁTÉK)

Nem elérhető Admin

« Válasz #14 Dátum: December 07, 2020, 10:47:39 am CET »
Fradi a BL-ben: Kijevben dől el a tavaszi folytatás

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten!
« Válasz #14 Dátum: December 07, 2020, 10:47:39 am CET »