December 01, 2021, 17:12:08 pm CET

Szerző Téma: SPF Klub, a hűségprogramunk  (Megtekintve 21226 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető baliizu

Re:SPF Klub, a hűségprogramunk
« Válasz #15 Dátum: Július 04, 2020, 10:56:35 am CEST »
Tetszik, hogy bővítve lettek a pontszerzési lehetőségek. Ha jól emlékszem régebben a fórum hozzászólások voltak előtérbe helyezve, illetve a verseny nyertesek kaptak pontot. Így, hogy már minden verseny valamelyest beleszámít mindenképp jó! Szuper újítás, köszönjük!

Egy kérdés még: az SPF Race to 10 napló is saját naplónak számít? Én azt lényegében annak használom.
« Utoljára szerkesztve: Július 04, 2020, 11:13:07 am CEST írta baliizu »

Nem elérhető chabialonso

« Válasz #16 Dátum: Július 04, 2020, 13:25:32 pm CEST »
Terveztem már régebben egy nagy szorzós fórumtémát. Persze csak olyan meccsekkel, aminek van is valami alapja.

Elérhető Szigo

« Válasz #17 Dátum: Július 04, 2020, 13:55:27 pm CEST »
Javaslat:

Esetleg a “köszönöm”-öt kapott hozzászólásokért lehetne plusz pontot adni. Mondjuk egy köszönöm 0,1 pont vagy ilyesmi.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Admin

« Válasz #18 Dátum: Július 04, 2020, 22:47:14 pm CEST »
Tetszik, hogy bővítve lettek a pontszerzési lehetőségek. Ha jól emlékszem régebben a fórum hozzászólások voltak előtérbe helyezve, illetve a verseny nyertesek kaptak pontot. Így, hogy már minden verseny valamelyest beleszámít mindenképp jó! Szuper újítás, köszönjük!

Egy kérdés még: az SPF Race to 10 napló is saját naplónak számít? Én azt lényegében annak használom.

Nem, dehogy. Az egy verseny, egy játék.

Nem elérhető Admin

« Válasz #19 Dátum: Július 04, 2020, 22:51:39 pm CEST »
Előre jelzek, hogy utólag ne legyen "nyekergés".  :D

A természetességet pontozzuk, ami azt jelenti, hogy pl. egy naplót naplóként kezelsz, s nem csupán pontszerzési célból. Van egy józan határ, ami fölött bekapcsolnak a piros villógok.  ;D

Utólag semmisként tudunk venni hozzászólásokat. Csak szóltam.  :ok:

Nem elérhető Admin

« Válasz #20 Dátum: Július 07, 2020, 15:51:25 pm CEST »
Előre jelzek, hogy utólag ne legyen "nyekergés".  :D

A természetességet pontozzuk, ami azt jelenti, hogy pl. egy naplót naplóként kezelsz, s nem csupán pontszerzési célból. Van egy józan határ, ami fölött bekapcsolnak a piros villógok.  ;D

Utólag semmisként tudunk venni hozzászólásokat. Csak szóltam.  :ok:

A naplókban természetes dolognak tartjuk a napi 2, max. 3 bejegyzést.  :cya:

Nem elérhető Coutinho

« Válasz #21 Dátum: Július 08, 2020, 12:38:19 pm CEST »
A napi max. 3 abban az esetben is érvényes, ha elemzéssel van kiegészítve a tipp? Mert azért van különbség aközött, hogy valaki beírja 1 perc alatt a tippet "szárazon", vagy 10-15 percet szán arra, hogy pár szóban megindokolja. Illetve ahogy elnézem, sokan külön hsz-be értékelik ki ezeket a fél perces tippeket, arra pl. inkább már pontlevonást adnék :) szépen lehet napi összegzést csinálni (végülis naplóról van szó).

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #21 Dátum: Július 08, 2020, 12:38:19 pm CEST »

Nem elérhető Admin

« Válasz #22 Dátum: Július 08, 2020, 12:48:53 pm CEST »
A napi max. 3 abban az esetben is érvényes, ha elemzéssel van kiegészítve a tipp? Mert azért van különbség aközött, hogy valaki beírja 1 perc alatt a tippet "szárazon", vagy 10-15 percet szán arra, hogy pár szóban megindokolja. Illetve ahogy elnézem, sokan külön hsz-be értékelik ki ezeket a fél perces tippeket, arra pl. inkább már pontlevonást adnék :) szépen lehet napi összegzést csinálni (végülis naplóról van szó).

Hamarosan jövünk egy frissítéssel hűségprogram ügyben, a naplókra vonatkozóan.

Nem szeretnénk senkinek sem megszabni, hogy hogyan vezesse a saját naplóját.

Nem elérhető Admin

« Válasz #23 Dátum: Július 08, 2020, 12:57:19 pm CEST »
A változás meg a következő lesz: naplós hozzászólásoknál az első 60 bejegyzésért 4 pont jár, az ezt követő 40 bejegyzésért a standard fórumhozzászólásos 2 pont, fölötte meg nincs pont. Tehát gyakorlatilag naplós bejegyzéseknél 100 hozzászólás lesz a határ! Fölötte nincs pont.

Nem elérhető Coutinho

« Válasz #24 Dátum: Július 08, 2020, 12:59:02 pm CEST »
A változás meg a következő lesz: naplós hozzászólásoknál az első 60 bejegyzésért 4 pont jár, az ezt követő 40 bejegyzésért a standard fórumhozzászólásos 2 pont, fölötte meg nincs pont. Tehát gyakorlatilag naplós bejegyzéseknél 100 hozzászólás lesz a határ! Fölötte nincs pont.

Tetszik, valami hasonlót akartam én is javasolni :)

Nem elérhető Admin

« Válasz #25 Dátum: Július 08, 2020, 14:44:18 pm CEST »
Végülis egy egyszerűbb középútat választottunk: max. 80 naplós bejegyzés számít havonta, 4 pontért/hozzászólás. Fölötte 0 pont jár.

Nem elérhető Admin

« Válasz #26 Dátum: Július 10, 2020, 18:31:05 pm CEST »
A fentiek megjelentek a szabályzatban is:

Pontozás:
- saját naplós bejegyzés: 4 pont*

* Maximum havi 80 bejegyzésért jár az illető pontszám, ezen felül pedig nem jár pont.

Nem elérhető Admin

« Válasz #27 Dátum: Július 10, 2020, 18:41:05 pm CEST »
A fentiek megjelentek a szabályzatban is:

Pontozás:
- saját naplós bejegyzés: 4 pont*

* Maximum havi 80 bejegyzésért jár az illető pontszám, ezen felül pedig nem jár pont.

Csak a pontosság kedvéért amikor bevezettük ezt a módosítást, abban a pillanatban még senki nem rendelkezett 80 fölötti naplóbejegyzéssel.  :cya:

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #28 Dátum: Július 12, 2020, 10:40:35 am CEST »
Nem csak masok, en is megtalaltam a kiskaput es ki is hasznaljuk hpgy pont jar a jatekokban a helyes tippekert. Nyilvan en is visszavettem az oddsokbol.

De latom masok meg nalam is jobban csinaljak. 😂
Nincs ezzel semmi gond, mint mondtam en is kisebb oddsokra teszek.

Szoval allasfoglalast varok, rendben van hogy 100as tettel 50db egy 1,03as oddszal nyitok az spf ligaban jovo honapban?

Mindenki érdeke, hogy oddshatar legyen a nyertes tippekert jaro pontokra. Mondjuk szingliknel 1,50es odds. Ha megoldhato. Esetleg ebben is valami maximum legyen meghuzva. Vagy napi max limit az spf ligaban. Tippjatekban, spf kupaban ugye van napi limit.

Velemeny?

Nem elérhető hubika88

« Válasz #29 Dátum: Július 12, 2020, 10:52:14 am CEST »
Nem csak masok, en is megtalaltam a kiskaput es ki is hasznaljuk hpgy pont jar a jatekokban a helyes tippekert. Nyilvan en is visszavettem az oddsokbol.

De latom masok meg nalam is jobban csinaljak. 😂
Nincs ezzel semmi gond, mint mondtam en is kisebb oddsokra teszek.

Szoval allasfoglalast varok, rendben van hogy 100as tettel 50db egy 1,03as oddszal nyitok az spf ligaban jovo honapban?

Mindenki érdeke, hogy oddshatar legyen a nyertes tippekert jaro pontokra. Mondjuk szingliknel 1,50es odds. Ha megoldhato. Esetleg ebben is valami maximum legyen meghuzva. Vagy napi max limit az spf ligaban. Tippjatekban, spf kupaban ugye van napi limit.

Velemeny?

noni jogos, a nyertesre lehetne egy oddshatárt létrehozni, mert azzal sincs baj, ha vki így akar játszani, csak akkor ne járjon érte point

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten!
« Válasz #29 Dátum: Július 12, 2020, 10:52:14 am CEST »