December 01, 2021, 17:06:16 pm CET

Szerző Téma: SPF Klub, a hűségprogramunk  (Megtekintve 21225 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Elérhető Alk

Re:SPF Klub, a hűségprogramunk
« Válasz #30 Dátum: Július 12, 2020, 11:10:01 am CEST »
Sajnos van itt több gond is, mint például a fake hozzászólások, több téma is chatnek néz ki, minden cikkhez hozzászólunk stb. A minimum odds jó ötlet, hszekre is meg lehetne határozni egy minimum karakterszámot. Van egy mondás, hogy mit nem csinálunk ott, ahol eszünk...

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #31 Dátum: Július 12, 2020, 12:06:42 pm CEST »
Fúú, olvasgatom itt a kommenteket... sok jó meglátás van, ami egyúttal azt is megmutatja, mennyire nehéz keretek közé szorítani egy ilyen hűségprogramot.... nyilván nem sikerülhet elsőre tökéletesen minden... Szóval akinek van meglátása, szerintem bátran írja be. Bevallom én nem nagyon futottam még át, mi, hogyan működik, de átnézem lassan én is... Ami biztos, hogy ez a minimum odds-os dolog mindenképp jó ötlet...
A naplós dolog meg... igazából korrekt. Nyilván nehéz azt is megítélni, mert lesz olyan napló, amiből kb nulla új infót tudunk majd meg, illetve lesz olyan, ami akár naponta nyertes tippekhez segíthet minket, ezek pedig ugyanannyi pontot kapnak majd a posztjaik után... Szóval nem egyszerű... bár itt azt hiszem nem is ez a lényeg, hanem az aktivitás, akkor meg majdhogynem mindegy(!?) a tartalom... bár nyilván mindenkinek érdeke, hogy értékes infók alapján fogadjon...

Bár összességében amondó vagyok, hogy aki a fogadás miatt van itt, az úgyse azon fog agyalni, hogy "ma még írjak 2 bejegyzést, hogy több pontom legyen" és esetleg nyerjek pár ezer Forintot a hűségprogram segítségével, hanem megkeresi a lényeges infókat, és azok segítségével tesz egy nyerő fogadást, amivel már aznap megnyeri azt, amit a programmal nyerhet.  ;) Mindenesetre szerintem nyitok egy naplót én is, bár időm nem sok van... de időnként írok majd 1-2 "okosságot" bele...  :beerchug:

Nem elérhető Coutinho

« Válasz #32 Dátum: Július 12, 2020, 12:35:48 pm CEST »
Hát igen, egyik nap énis feltettem 100-as téten 5 "tuti" kis oddsos tippet SpfLigában, de nem éreztem korrektnek, csakúgy mint a tippjátékban se érzem annak (bár ott legalább van a napi maxx. 6 tippes határ). Oké, hogy valaki szereti ezeket az 1,10-es oddsokat, de hogy az egyik kedvenc filmemből idézzek "sose szabad fullba nyomni a kretént".  :ok:
Sajnos ha pénzről van szó, az emberek képesek átesni a ló túloldalára, szóval amondó vagyok, hogy inkább legyenek meghúzva azok a bizonyos határok :beerchug:

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #33 Dátum: Július 12, 2020, 12:58:46 pm CEST »
A naplónál sikerült találni egy kompromisszumos megoldást. Mindenképp kell a játékokra is valami.

Ilyenek vagyunk, igazi sportfogadók, keressük a kiskapukat, a lehető leprofitábilisabb megoldásokat. Ha valami nem tilos, akkor szabad. Ha teszem azt 1,10es oddson lehetne forgatni a bónuszt az irodáknál, vagy kaszinóban engednék hogy 100%ban beleszámítson hogy egyszerre teszünk a pirosra és feketére rouletten, akkor akinek van egy kis esze nem tenne 2es oddson meccsekre, amíg bónuszt forgat és nem játszana 96%slotokon hanem menne roulettezni.

Direkt megnéztem az spf ligát, múlt hónapban két embernek volt 40fölötti nyertes tippje. Most 12.e van és a top3nak összesen 180!!! Nem akarom őket támadni, ne legyen félreértés, én a tippjátékban lövök kis oddsokra. De sokkal igazságosabb lenne valami kompromisszum. Azokkal szemben akik nem mentek rá ennyire az ingyen pénzre. Mert valljuk be magunknak ez az. Napi 5-10perc és 5k összejöhet. Viszont ha ezt lekorlátozzuk akkor a naplózás kerül túl nagy fölénybe. Csabax évek óta így vezeti a naplóját, 1hsz 1tipp aztán 1hsz 1kiértékelés. Nincs ezzel sem semmi gond. Abszolút nem érheti támadás hogy a játék miatt váltott. Azonban a havi több100 hsze az brutális előny mással szemben. Pl ott van Coutinho. Szépen megindokolja a tippjeit, ha beír egy hónapban 300hozzaszólást, megindokolva majd kiértékelve, vagyis kb 150tippet.10perccel számolva az 25óra.

Szerintem mindenhol kellene egy max pont ami ugye összességében is jelent max pontot. Ha elérik 8an de csak 5hely lesz díjazott, akkor lehet sorsolni köztük, valami kritérium alapján választani esetleg mini tippjátékot rendezni köztük.

Nem elérhető Mido9292

« Válasz #34 Dátum: Július 12, 2020, 13:32:40 pm CEST »
Nagyon egyszerű a megoldás erre,pl: helyes tippekért max 10 pont járhat naponta.

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #35 Dátum: Július 12, 2020, 13:35:38 pm CEST »
Az tultolja a naplok erteket. Ami azt jelenti hogy 40beirt tipp aztan kiertekelve tobbet er mint a jatekokban a nyertes tippek.

Nem elérhető Talpas

« Válasz #36 Dátum: Július 12, 2020, 16:17:29 pm CEST »
Igazából én is a kis odds-okat játszom az Spf Ligában,de lenne egy ötletem.
le kell korlátozni az odds-okért  járó pontokat.
Pl: 1,01-1,20    1 pont
    1,21-1,50    2 pont.....és így tovább.
szerintem ez egy járható út lenne,

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #36 Dátum: Július 12, 2020, 16:17:29 pm CEST »

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #37 Dátum: Július 12, 2020, 16:48:30 pm CEST »
Nincs azzal baj ha valaki kis oddsokat játszik. Nem vagyunk egyformák. Van aki nagy oddsokat preferálja. Van aki a kis oddsos kombikat. Van aki csak szingliben fogad..

A túlzás az ha 100ftos téttel játszol 200db 1,03at. Vagyis hát nem túlzás, mint mondtam nincs baj ha a valaki a határok mentén mozog. Ez sem tilos szóval ebben a hónapban nincs ezzel baj. Ettől még a következő hónapra találhatunk valami köztes megoldást hogy igazibb tippek legyenek. Ha idetér egy idegen és rámegy a profilomra és azt látja hogy csupa 1,03as oddsot nyomok abból ő mit profitál? Semmit.  Viszont ha látja hogy egy hónapban van 200tippem, a ROIm masszivan pozitiv és mondjuk az átlag oddsom 1,7 körül mozog, akkor talán talál jó tippet amivel nyer és legközelebb is ránéz az oldalra, esetleg innen regisztrál valahova amivel mindenki profitál. Az oldal és közvetve mi is, mert minél többet keres affilatetel az oldal annál többet oszt vissza nekünk.

zbking

« Válasz #38 Dátum: Július 12, 2020, 16:50:07 pm CEST »
Vegtelenul szomoru, hogy az emberek eladjak a lelkuket  1-2-3- parezer forint potyapenzert.

Sztm nem kene lemenni kutyaba, es akkor ennyi szabaly sem kell.

Nem elérhető TiB

« Válasz #39 Dátum: Július 12, 2020, 17:20:41 pm CEST »
Logannel lehűtjük a kedélyeket. Anno írtam neki instán, hogy dont make tattoo because dont look good, de hát nem hallgatott rám.

Nem elérhető Pozzato

« Válasz #40 Dátum: Július 12, 2020, 17:24:04 pm CEST »
Logannel lehűtjük a kedélyeket. Anno írtam neki instán, hogy dont make tattoo because dont look good, de hát nem hallgatott rám.

Ilyen egy hasznos komment.  :beerchug:  :great:

Nem elérhető Lancer

« Válasz #41 Dátum: Július 12, 2020, 17:24:54 pm CEST »
Sziasztok,

Jelenleg jó magam nem veszek részt ebben az egészben mert nincs naplóm és nem is nagyon tudnék bele mit írni. Már a játékokra sincs annyi időm maga a fogadás elvisz annyi időt hogy sajna nincs időm ezzel komolyabban foglalkozni. Viszont egy ötletem azért mégis csak van. A felső határok hozzászólásban szerintem teljesen rendben vannak és én nem az oddsokat határoznám meg. Ha valaki kicsi oddson játszik indoklás nélkül azzal sincs semmi baj ő ilyen naplót vezet ez az ő dolga. Ezért járjon most mondok valamit 1 pont. De ha valaki értelmes elemzést oszt meg azt lehessen értékelni. Van ez a köszönöm dolog ez mellé belehetne szúrni olyasmit hogy hasznos volt az információ? És oda lehetne egy like jel és minél több like annál több pont. Vagy magukat a likeokat értékelni. Lehet hülyeség de pl találok egy jó elemzést ami engem megerősít vagy új infót tudok meg akkor azt szívesen értékelem. Remélem adtam elég ötletet ahoz hogy ez a hozzászólás megérjen pár pontot :laugh:

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #42 Dátum: Július 12, 2020, 19:39:44 pm CEST »
Mondjuk most, hogy picit szétnéztem a naplók között, engem meglep, hogy mik vannak...  :o

Mert még oké, hogy valaki nem megy bele elemzésekbe... meg az is, hogy nyilván mindenki olyan naplót vezet, amilyet szeretne... De az, hogy amellett, hogy magyarázat nélkül vannak bedobálva tippek, még odds sincs ( ??? ) mellettük... na ezt tényleg nem értem... Így aztán érdemben nem sok mindent lehet levonni ezekből... Szóval úgy gondolom, valamilyen szinten tényleg különbséget kéne tenni napló és napló között... Ezt korábban írták mások is, most látom, hogy mennyire van ennek alapja!
Mondjuk ez rengeteg munka lenne, nem biztos, hogy kivitelezhető, sőt... nekem az a személyes véleményem, hogy fórum-hozzászólásokra csak bizonyos topikokban járjon pont (olyan tippjátékokban, ahol korlátozva van a mennyiség és elő van írva a formátum/terjedelem... )... bármi más módon csak káosz és indokolatlan hozzászólások tömkelege lesz a hozadéka a pontozásnak! Persze ez csak az én véleményem... annyira nem veszem véres harcnak ezt a pontgyűjtést... nem ezért vagyok/vagyunk itt elsősorban!
« Utoljára szerkesztve: Július 13, 2020, 00:37:34 am CEST írta zsivany20 »

Nem elérhető TiB

« Válasz #43 Dátum: Július 12, 2020, 21:21:57 pm CEST »
Ilyen egy hasznos komment.  :beerchug:  :great:

Köszönöm, kicsit aggódtam, hogy túlzásba vittem a gondolkodtató vonalat a megfogalmazott véleményem kapcsán, de örülök, hogy nem így történt.

Nem elérhető Admin

« Válasz #44 Dátum: Július 13, 2020, 13:30:21 pm CEST »
Ezért járnak pontok a hűségprogramban:

Fórumos hozzászólás
- bejegyzés a fórum fogadóirodás részlegén: 3 pont
- bejegyzés a fórum sport részlegén: 3 pont
- saját naplós bejegyzés: 4 pont*
- bejegyzés a fórumon a fenti részlegeken kívül: 2 pont

Hozzászólás cikkeknél
- a Sportfogadas.org weboldalán megjelenő cikkek végén: 2 pont

Nyertes tippek beküldése különböző játékokban
- egy nyertes tipp értéke: 2 pont**

Fogadóiroda review (vélemény) írása
- véleményed kifejtéséért az irodák oldalon: 3 pont

Most ha azt vesszük, hogy valaki nyit egy saját személyes naplót, s oda beír naponta háromszor, s abból lesz neki 80 hsz. ami értékelendő az még nem olyan ördöngös, és tényleg nem szeretnénk megmondani, hogy egy személy hogyan vezesse a naplóját.

Mindenhol vannak kiskapuk, itt is, és mindenen lehet (és fogunk is) még finomítani.

Az sem megoldás, ha most 100 ezer szabálypontot vezetünk be, s lemegy a 99%-nak a kedve tőle.

Az SPF Ligában jövő hónaptól lesz valamilyen korlát valószínű (vagy csak egyszerűen nem számoljuk be), meg ugyebár él ez a szabálypont is:

"A Sportfogadas.org üzemeltetői, mint szervezők, fenntartják a jogot, hogy töröljék, semmisként tekintsenek olyan aktivitásokra ami csupán extra pontszerzési célból születtek, és nincs közük egy adott témához (akár a fórumon, akár a weboldalon). A hasonló tevékenységek szigorúan tilosak, és a hűségprogramból való kizáráshoz vezethetnek."

Azzal is egyet értek, hogy egy nagyon hasznos infót jobban kellene értékelni, csak annak is meg kell találni a megfelelő módját, hogy ne lehessen visszaélni vele.

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten!
« Válasz #44 Dátum: Július 13, 2020, 13:30:21 pm CEST »