Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Győzni fog az Inter, egy x -el harmadik a Lazio.
Most Napoli-légiósokkal 2:1...
Over 3,5 1.35 Nápolyban!

Úgy áll a Jazz matek, hogy 4,5 pont van percenként! Azaz valahol 209 felett fognak végezni..a 205,5 over volt még 1.25 -ért

Sziasztok!

Tök jó kis napom volt tegnap. Addig nézegettem ezt a 4db kétesélyt, míg szokásomtól eltérően rápakoltam egy kombi szelvényre a tudományt, de 6x-oros variációval kettes kötésekben. Végül valamivel a felpakolt tét kétszeresével tudtam cash outolni a napoli 2:1-es vezetésénél a 70. perc körül.

A meccsekről külön.
FA-döntő: erre számítottam, azt kaptam, amit vártam. Jó ez az Arsenal már most is, nagybevásárlás előtt. Úgy vélem, hogy a Cityvel kimaxolta Pep a filozófiáját, a 'Pool, nem tudom, hogy tud-e jobb lenni, mint idén. A következő szezonban a nagy kihívók Artetáék lesznek!

Szurkoltam a Rákóczinak – pedig ellene tettem. A kimaradt 11-es bűntetett, a végén a Nyíregytől elvettek egy szabályos gólt. Nehéz lesz a kaposváriak szezonja. Minden úgy történt ahogy elképzeltem.

Második lett az Inter – nagyon sokan gondolkodtunk jól itt az oldalon. Kicsit részesének is érzem magam, mert hetek óta csinálom itt Contééknak az ingyen reklámot – talán én kezdtem el, őket sztárolni elsőként, az utóbbi 5-6 fordulóban, minden írásomban.

Halványabb arcát mutatta a Lazio – az élő overes tippem is mellettük szólt, végül a Napoli szállította, ez volt a kárpótlásom az x2 bukásáért.

Beszívatott az NBA – főként a 3. negyed. Szerintem a ligához méltatlan bénázós volt a meccs. Még lett a negyedik negyed elején egy kis remény, volt egy 6 pontos perc (egyébként 2,3 pontok voltak sorozatban percenként), s akkor a cash outon a tét 40%-val ki tudtam szállni. Végül 2 pont hiányzott volna...

Hamarosan jönnek a mai tippek
üdv, béke:
sound



Idézetet írta: Sound Dátum augusztus 02, 2020, 12:22:37
Sziasztok!

Tök jó kis napom volt tegnap. Addig nézegettem ezt a 4db kétesélyt, míg szokásomtól eltérően rápakoltam egy kombi szelvényre a tudományt, de 6x-oros variációval kettes kötésekben. Végül valamivel a felpakolt tét kétszeresével tudtam cash outolni a napoli 2:1-es vezetésénél a 70. perc körül.

A meccsekről külön.
FA-döntő: erre számítottam, azt kaptam, amit vártam. Jó ez az Arsenal már most is, nagybevásárlás előtt. Úgy vélem, hogy a Cityvel kimaxolta Pep a filozófiáját, a 'Pool, nem tudom, hogy tud-e jobb lenni, mint idén. A következő szezonban a nagy kihívók Artetáék lesznek!

Szurkoltam a Rákóczinak – pedig ellene tettem. A kimaradt 11-es bűntetett, a végén a Nyíregytől elvettek egy szabályos gólt. Nehéz lesz a kaposváriak szezonja. Minden úgy történt ahogy elképzeltem.

Második lett az Inter – nagyon sokan gondolkodtunk jól itt az oldalon. Kicsit részesének is érzem magam, mert hetek óta csinálom itt Contééknak az ingyen reklámot – talán én kezdtem el, őket sztárolni elsőként, az utóbbi 5-6 fordulóban, minden írásomban.

Halványabb arcát mutatta a Lazio – az élő overes tippem is mellettük szólt, végül a Napoli szállította, ez volt a kárpótlásom az x2 bukásáért.

Beszívatott az NBA – főként a 3. negyed. Szerintem a ligához méltatlan bénázós volt a meccs. Még lett a negyedik negyed elején egy kis remény, volt egy 6 pontos perc (egyébként 2,3 pontok voltak sorozatban percenként), s akkor a cash outon a tét 40%-val ki tudtam szállni. Végül 2 pont hiányzott volna...

Hamarosan jönnek a mai tippek
üdv, béke:
sound
Átjáróház továbbra is az Arsenal védelme, kapus poszton remekül állnak, de az előtte levő négyes bármikor képes beadni egy egy rövidzarlatot, ha emellé hozzávesszük hogy Auba inkább kifelé áll, mint hogy hosszabbítana, nem tudom hogy egyáltalán a BL helyekre lesz-e beleszólása ennek az Arsenalnak :beerchug:

Drága Fogadótársaim

Elindult a magyar foci!

19:00
Pécs-Dorog

lsd GURU – kinn leszek a meccsen.

19:00
Szeged-Békéscsaba
Első szándékú tipp: 1x – 1.30


Szigo Gurus írása és érvelése annyira megtetszett, hogy beajánlom én is.

20:45
Sassuolo-Udinese
Első szándékú tipp: 1x – 1.30


Nem tudom elképzelni azt, hogy egy ilyen szezon után az utolsó meccsén kikapjon a hazai csapat.

Kéréses, hogy hogyan érek haza a pécsi meccsről, de az tutti, hogy a Lecce, és a Genoa kiesés elleni harcát érdemes lesz nyomon követni. Sok múlik majd az ellenfeleiken: Verona, Parma – nem akarok összefüggés elméleteke kreálni, de hát...mégis a Griffek egy északi csapat. A lényeg: ha győz a Genoa bennmarad, ha kikap, de a Lecce pontot szerez kiesik – az marad benn, aki több pontot szerez vasárnap este.

22:00 - NBA
A Memphis meccsén a 235 a határ. Kicsit szerintem túlzás. Nem tudom, hogy lesz-e erőm kedvem későeste számtanozni..

Üdv, barátsággal:
sound

Igazad van Boti!...de
Ősszel a bevásárlások után minden máshogy fest majd. Azt gondolom, hogy jó alapokon van az Arsenal játéka, és bennük van további fejlődési lehetőség - gyors felfutás lendületből, s most úgy tűnik, hogy tőke is - ugyanezt nem látom: MU; Hotspur; Chelsea. ...ééés a City, túl van, jövőre pedig a 'Pool is túl lesz a zeniten, nekik meg kell újulniuk (még azt sem látom hogyan).

Üdv.:
sound

Sziasztok!

A tegnapi naphoz csatolnék vissza. Ha kimegy az ember meccsre, akkor eléggé satu fogadás szempontjából a nyomkövetés..
Sajnáltam a Szeged égését, de még jobban a Sassuolo meccset, amit all in pakoltam az SpfLigában (itt egyébként a folyamat all in taktikáját tolom évente egyszer ha bejön már jó..). Utóbbi meccs végét néztem, sajna a VAR nem adott meg egy 11-est a hazaiaknak a végjátékban.

Tanulság: ritka szokásom átvenni más tippjét – a naplóm elején a ,,miérteket" összefoglaltam már. Látható a Sassu meccsén, hogy magammal, saját magam is képes vagyok kibabrálni, nem kell hozzá más 😊...

és a akkor a Pécs – sokaknak ígértem, hogy összefoglalom.

Pécs-Dorog 4:0

Egyértelműen jobb erőkből áll, rutinosabb a Pamacsnál a Dorog! Már az elején nagyon magasan a felezővonalnál kezdett védekezni a PMFC, és rögtön az első percben jöhetett volna az első gól: Kovács 100%-os ziccerben (egy-az egyben a kapussal szemben) kilépett, és Helesfay mellébe vágta a lasztit  - szóval 0:1 helyett jött a folytatás. Látszott a Pécsen a megilletődöttség: szezonnyitó, nb2, 3500 néző, megfogta a csapatot. Beszéltük is, hogy a nagy erőlködésben 8 emberrel támad le a hazai csapat, de a Dorog állja a sarat, sőt gyorsabb, veszélyesebb. Ilyenkor jó taktika a pontrúgás kiharcolása, ami a PMFC-nél a 16-os környéki bedobás is!!! Aztán sorban jöttek a hazai gólok:

12. perc – bal oldali szabadrúgás. Első szándékból jobb oldalra szabadítottak a vendégek, de a második szándékú felívelést Rácz befejelte.
20. perc – letámadás, labdaszerzés a dorogi térfél közepén, mélységi kiugratás, Óvári nagyon el akart esni...Angliában nem fújták volna be, büntető 2:0
29. perc – letámadás a dorogi térfélen, az jobb oldalvonal mellett rögtön a védelem mögé került a Pécs. Grabant laposan centerezett, és Geiger laposan a kapuba passzolt 3:0
32. perc – újabb pontrúgás, szöglet balról, egy variációt játszott le a Pamacs, 16-oson kívüli lövőhelyzet Ságira, aki a jobb oldali védő pozíciójából váltott a bal összekötő helyére, és egy hatalmas bombával 4:0.

Vége volt a meccsnek. Érdekes, hogy a hazaiak a nyolc emberes nagyon agresszív letámadásos focijukat végig tolták az első félidőben, előnyük birtokában sem álltak be bunkerozni. A második félidőben hullámzó volt a játék, mindkét oldalon volt gólszerzési lehetőség, hazai kapufa is esett, de rendre a kulcspasszok, utolsó átadások égtek meg.

Tanulság: A Pécs első négy kapura lövéséből gól lett, a négy találatból három pontrúgásból született! A PMFC szélső védői magasan letámadnak, a tudósítók 4-4-2-ről írtak, de inkább Óvári elől játszott, így az alapfelállás 4-3-3. Mivel a szélső védők gyakorlatilag egy sorral feljebb voltak szinte az egész első félidőben 2-5-3-ról beszélhetünk! A vendégek 5-3-2-ben gondolkodtak, a két szélső védőjük nem tudott csatlakozni a támadásaikhoz, a pécsi presszing alól nem sikerültek a kitörési kísérletek. Gyakorta, vezényszóra - úgy mint anno a Verebes-féle Rába-Eto – lerohanta a labdát birtokló játékost a Pécs.

Egy agresszív, tudatos focit játszó csapat a PMFC, aki ebben az osztályban szerintem bárki ellen jó eséllyel léphet pályára, főként ősszel – a tavaszi szezonban már kiismerve őket, készülni fognak rájuk! A Dorog sokkal jobb csapat annál, amit a szezonnyitón mutatott, mondhatni ennyit engedett nekik a hazai gárda.

A nap zárásaként az NBA-t hagytam a csudába!

röviden ennyi, üdv.:
sound

Drága Sportfogadók

Ma zár Svájc, érdekes meccsekkel.

20:30
Basel-Luzern
Első szándékú tipp:1x 1.33 (reggel ennyi volt – leesett 1.22-re!)


Meg akartam reggel írni a guruban, de már két elemzés született a meccsre, ezért elengedtem. A Basel sztem most a legjobb csapat a ligában, aki besegített a Thun-nak legutóbb.

20:30
Young Boys-St. Gallen
Első szándékú tipp: 2,5 over 1.22


A két vetélytárs, aki végig rivalizálta a szezont, lehetett volna ez a meccs a bajnoki döntő. Most felszabadultságra készül mindenki, az over folyamat esik, simán lehet egy 3:3!

A Thun és a Sion párhuzamos meccsei bírnak téttel, szerintem mindkettő győz. Képtelenség figyelni ennyi összecsapásra ki kell választani azt az egyet, amire koncentrálni érdemes, szerintem én Baselben ,,leszek".

Nincsenek a 22:00-ás meccsre még ponthatárok az NBA-ben, az Oklahoma-Denverrel szemezek...ha este lesz live, meglássátok!

Üdv, béke:
sound


Rámentem a matekra!
Két single fogadással a winmasteren..
Basel győzelem 1,91
× 3.00
persze elosztva a téteket okosba, ha lesz cash out és sokáig x kiszálok, hátha a végén jön a báseli gól!

Elég rosszul dobnak a Denver meccsén. Az Oklahoma múltkor is indexes volt. Jelenleg 200 pont körül saccolom a meccset, a 218 under 1.28 -ért volt még amint megéri cash out!

Idézetet írta: Sound Dátum augusztus 03, 2020, 23:00:47
Elég rosszul dobnak a Denver meccsén. Az Oklahoma múltkor is indexes volt. Jelenleg 200 pont körül saccolom a meccset, a 218 under 1.28 -ért volt még amint megéri cash out!

Én most dobtam rá egy 216.0 under-t 1.85-ért, totál vakon, de legalább kiszurkolom neked így!  ;D

Sziasztok

Jó volt a tegnap. Young Boys sima volt egy félidő után.
A bázeli meccs is ült, végül nem tudtam kiszállni x-el (a terv szerint a 20%-os profit esetén léptem volna ki, bennhagyva a hazai győzelem esélyét, hátha jön a végjátékban a gól, ami benne is volt a meccsben), mert lekorlátozta a fogadóiroda a kifizetést a 87. perctől. Így végül 25% feletti lett a haszon.

A NBA harmadik negyedben elszaladt az OAK-Den meccs, voltak 6-7 pontos percek, alig vártam mikor tudok kiszállni...végül 5% veszteséggel sikerült, lett volna módom 8 % haszonnal lépni, de akkor még bizakodtam (ez volt a cash out csúcs most).

Ma fogadási ajánlatom nem lesz! Éjjel az LAC meccsén matekozom...230 a közepe most!

Üdv, béke:
sound

Sziasztok!

A tegnapról röviden:
Clippers meccsére mentem rá, az első félidő végén 222-226 over között rezegett a 1.23-1.40-es szorzón a kínálat. Folyamatosan pakoltam volna...mindig újabb és újabb módosult kínálat miatt nem fogadta el az iroda az ,,üzletet...", majd leblokkolt a rendszer, s a szünetben 232 over 1.23-al nyitott – na mondom kösz nem!

A mai nap állat lesz!!!

Több tipp is volt/van a fejemben, készültem Gurut is írni, de sajnos szanaszét vágtak hajnalban a bőrgyógyászaton (lekaptak egy-két anyajegyet), meg még be is szart az egyik kocsi – autóvillamosság -, és még melót is kaptam, hagynom kellett a csudába. De a gondolatokat – tippeket megosztom!!

14:45
'B.Csaba – Vasas
Első szándékú tipp: under 3,5 1.32

Nem a játékom az underezés. De a tv közvetítés miatt béna az időpont, hiba a hidegfront fülledt-meleg lesz. Háromnaponta ebben az osztályban játszani kivégzés, és nem valami overes ez a két csapat stílusában – a lényeg: nézem, s ha látom a semmit (ahogy várom), élőben ráerősítek!

17:30
Szentlőrinc-Gyirmót
Első szándékú tipp: 1,5 over 1.26


Szívem szerint kimennék...itt játszák tőlem 1,5 km-re a meccset – szét vagyok szabdalva a fejem, mint egy múmiáé.. A lényeg a Szentlőrincnek szerintem erős lesz ez az osztály, jól rajtolt a Gyirmót, s most újra esélyes, de a hazaiak is szeretnék megszerezni első góljaikat az új idényben. Tippem 1:3

19:00
Nyíregyháza-Pécs
Első szándékú tipp: x2 1.67


Nagyon elkapta a rajtot a PMFC, teljes a fociláz Pécsett, hétvégén tévés meccs a Győrrel. Hiába a távolság, szét fogja presszingelni a Szparit Vass László legénysége – szívem szerint a vendég gólt ajánlanám, de nincs rá szorzó. Lehet élőben lesz, akkor azt beírom!

19:00
Győr-Rákóczi
Első szándékú tipp: 1x 1.32


Nehéz lesz a kaposváriak szezonja, az már az első meccsen látható/várható volt. A Győr is botlott Ajkán, de most megszerezheti első pontjait! A folyamat gyengülő Rákóczi – Nagy Krisztián a DEAC-ba ment a héten – önbizalma eléggé lent van, szerintem kihasználja a lehetőséget a Győr.

19:00
Haladás-Szolnok
Első szándékú tipp: 1,5 over 1.34


Mátyusék szezonja lehet a 2020/21-es évad! A Szolnok ebben a mezőnyben a szezon második felében lesz szerintem. A szombathelyi közönség Siófokon is demonstratívan a csapat mellé állt, s szerintem otthon a Haladás nem fogja majd vissza magát.

Biztosan stream nélkül leszek a Szentlőrinc meccsén, a többit vadászom, s ha tudom nézem, élőben írom!

18:55
Sahtar-Wolfsburg
Első szándékú tipp: Továbbjut a Sahtar 1.33

Már az odavágón is nyertek az ukránok. A német bajnokságnak hat hete vége, a szabiról jön vissza erre a meccsre a Wolfi...szerintem a vendégek elengedik!

21:00
Inter-Getafe
Első szándékú tipp: Továbbjut az Inter 1.32


Nagy formában zárta a szezont Conte csapata, s a Getafe utsó hat bajnokijából négyet elveszített, kettőn ikszelt. Nagy a különbség a gárdák között most, lendületből továbbjut az olasz csapat.

Sok esemény, ami sok jót ígér! Lényeges, hogy ne akarjunk mindegyiken ,,ott lenni" mert belehibázunk!
Üdv, béke:
sound


Nuggets-Spurs 230 fölötti pont a matek.
Sikerült 221 fölé 1.28 al