Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok

Úgy látom, hogy az eü állapotom jelentősen kihat minden féle teljesítményre. Ma is máshogy vagyok jobban és máshogy vagyok rosszul. Tényleg olyan ez a szar, hogy minden nap más dologgal támad. A mai eddig a légszomj...Ki akartam pakolni a mosogatógéppől 3-4 lehajlás után csak kapkodtam a levegőt és szakadt rólam a víz, mintha futottam volna 200 métert...meg van egy vándorló fájdalom (egyszer itt egyszer ott – fej, szívtáj, gyomor, vese. most épp szív..), + kóválygó szédülés.

Mély elemzésbe a tegnapi nap kapcsán most nem mennék, ürülök hogy tudok most ide írni.

Egyetlen meccs van ma!
20:30
Szerintem győzni tud a Bochum, de oda kell ülni!

vigyázzatok magatokra – én nem vigyáztam...
üdv:sound

Újra csak jobbulást

Badár ezt írta (ha bírod a piát, lehet érdemes rápróbálni, egy haveromnak is ez segített, aztán persze lehet, hogy csak placebo hatás):


"Erős fejfájással kezdődött, ehhez társult láz és köhögés, általános rosszullét és izomfájdalom. Főleg a köhögés készített ki és a tudat, hogy itthon vagyok egyedül, ha bármi bajom van, akkor nem tudom, képes leszek-e segítséget kérni. Ami még nagyon rossz hatással volt rám, az egy nagyon csúnya depresszió. Ilyenkor az embernek tényleg utolsó óra utáni pillanata van. Egy napig ebben az állapotban voltam, amikor pedig már eljött a sírógörcs is, azt gondoltam, valamit tenni kell. Felforraltam egy liter pálinkát, és törölközővel a fejemen beinhaláltam. Nem mondom, hogy kellemes volt, azt is túl kellett élni és nem állítom, hogy ez egy követendő példa, de másnapra már semmi bajom nem volt" - mesélte el a tavaly májusi élményét, amikor először esett át a fertőzésen.


Idézetet írta: zbking Dátum március 22, 2021, 12:26:58
Újra csak jobbulást

Badár ezt írta (ha bírod a piát, lehet érdemes rápróbálni, egy haveromnak is ez segített, aztán persze lehet, hogy csak placebo hatás):


"Erős fejfájással kezdődött, ehhez társult láz és köhögés, általános rosszullét és izomfájdalom. Főleg a köhögés készített ki és a tudat, hogy itthon vagyok egyedül, ha bármi bajom van, akkor nem tudom, képes leszek-e segítséget kérni. Ami még nagyon rossz hatással volt rám, az egy nagyon csúnya depresszió. Ilyenkor az embernek tényleg utolsó óra utáni pillanata van. Egy napig ebben az állapotban voltam, amikor pedig már eljött a sírógörcs is, azt gondoltam, valamit tenni kell. Felforraltam egy liter pálinkát, és törölközővel a fejemen beinhaláltam. Nem mondom, hogy kellemes volt, azt is túl kellett élni és nem állítom, hogy ez egy követendő példa, de másnapra már semmi bajom nem volt" - mesélte el a tavaly májusi élményét, amikor először esett át a fertőzésen.
Mondjuk ez a pálinka csak népmese szerintem, anyóséknál most vittek korhazba az egyik kis oreget, neki kb. pálesz folyt az ereiben, olyan alkesz

Nálam 2 napig a nem gondolok semmire nem álmodok semmit állapot volt...csak 3-4 óránként felkeltem pössenteni, meg iszonyat kiszáradás miatt megittam vagy 4 liter vizet egy nap...közel 40 órát aludtam 2 nap alatt 8-at meg itt voltam a fórumon  :D

Idézetet írta: Sound Dátum március 22, 2021, 14:22:25
Nálam 2 napig a nem gondolok semmire nem álmodok semmit állapot volt...csak 3-4 óránként felkeltem pössenteni, meg iszonyat kiszáradás miatt megittam vagy 4 liter vizet egy nap...közel 40 órát aludtam 2 nap alatt 8-at meg itt voltam a fórumon  :D
Teszt volt már?

Várom az időpontot talán hét végén. Covid központ Pécs, nagyon dicsérik őket. Nagyon normálisak állítólag. Az lesz poén ha mire odaérek nem leszek az.

Idézetet írta: Sound Dátum március 22, 2021, 19:35:10
Várom az időpontot talán hét végén. Covid központ Pécs, nagyon dicsérik őket. Nagyon normálisak állítólag. Az lesz poén ha mire odaérek nem leszek az.

Ezt a rendszert nem értem, valaki beteg, de 5-10 napot kell várni a tesztre...
+ van olyan háziorvos aki tesztre sem küldi az embert csak telefonon keresztül megállapítja, hogy ez Covid...

Bocs az offért, és jobbulást Sound!  :beerchug:

Sziasztok

Ma lett erőm írni. A mai sztori:

20:45
Finn-Bosnyák
1x
Szlovén-Horvát
1,5 over
mindkettő guru

21:00
Magyar-német u21 eb

Alap, hogy sajna el fogunk fogyni és végül kikapunk. Kérdéses, hogy hány dugó van benne, mert könnyű overt kínál az esemény.

üdv, béke:
sound


ui.: vicces, hogy tulajdonképp lassan túl vagyok ezen a szaron (csajom még korántsem), de se be nem hívtak a Covid-központba, se a Mentőszolgálat nem keresett - mert kaptam egy olyan telót is, hogy majd keresnek és kijönnek tesztelni. A mai a hatodik tünetes napom, a kedvesemnél 4.

Német győzelem az u21-ben 1.32

Sziasztok!

Tegnap tök boldog voltam! Tudtam írni két gurut! Az egyik megégett...persze a horvátok meccse, pedig csak egy gól kellett volna...
Finneknél Pukki megint lőtt két gólt. 2:2.

A mieink u21-es meccsét néztem. Csoda volt, hogy kihúztuk 0:0-al a félidőt. Fogtam a németeket, mert törvényszerű volt, hogy nem bírjuk ki a nyomást másfél órán keresztül.

A máról:
15:00
Anglia-Svájc u21


Jó meccset várok, akár meglepetés x2-vel, de mindenképp 2-3 góllal. Nézem mást úgysem tudok csinálni...

18:00
Bulgária-Svájc
lsd guru:2


20:45
magyar-lengyel


Szeretném, ha valóban egy x közeli meccset tudnánk játszani.

20:45
spanyol-görög


Úgy érzem, hogy nagyon kitömhetik a görögöket a hazaiak. Gondolkodtam 1/1-es guruban is, szerintem 4:0 simán lesz!

Üdv, béke:
sound

Sziasztok!

Egészen tűrhető állapotba kerültem így a kilencedik napon! Szerintem tudok napi szinten naplózni mostantól, úgy, mint korábban. Van is egy mai programtervem meccsnézésre:

18:00
magyar-román U21


Ment Mutuéktól a szájkarate előre. Az igazság az, hogy gyengék vagyunk. Gera valamilyen szinten megszervezi a csapatot, de sok a hiányzónk, és nagyon rutintalan a keretünk. Bízom az x-ben, de a románok fel akarnak most velünk mosni, valószínű, hogy ma is kikapunk nézem írom, fogom.

20:45
cseh-belga
lsd guru 2,5 over


20:45
szerb-portugál


Hasonló a helyzet, mint a csehek meccsén. esélyesebb vendégcsapat, de erényeit csillogtató hazai. A 1,5 over 1,30 fölött van. Fél szemmel nézem majd, s ha aktuális lesz fogadok, írom.

Üdv,
sound

1:1-nél a magyar-románon 2,5 over 1,58

Sziasztok!

Zárom a márciust, így 28-al eltelt megint egy négy hetes időszak, igencsak válságosan! Jöjjenek a számok:
30 fogadás
9 – rossz fogadás
ROI.: +3,6 %

Vesztes fogadások átlag szorzója: 1,55
Nyertes fogadások átlagszorzója: 1,48

Azért ez is egy pluszos időszak lett, minden nehézség ellenére. A tegnapról annyi, hogy a magyar u21 meccsén emberhátrányban törvényszerű volt az újabb gól 1:1-nél, mert felborult a pálya a románok javára. Két pillanatom volt még fogadásindításra, amiből kihátráltam: az első 10 perc után majdnem tettem az 1x-et, mert jók voltunk, de mondom változhat ez még sokat. A második félidő elején, még 0:0-nál 1,48-on volt a román győzelem azt is elengedtem...

Az esti cseh-belga meccsen igazából egy 5:4 lett volna a realítás: 3 kapufa, gólvonalról kifejelt labda...a vége 1:1 – a guruban kell egy javító meccs, van is tervem rá.

Ma rengeteg a kis csapat/nagy csapat meccs a vb – selejtezőkön. Vannak brutál meglepetések így óvakodnék mindezektől.

20:45
bolgár-olasz


Fix 2-es ez a meccs, de nem lesz olyan könnyű, mint a svájci győzelem. 1,22-őn nyit ki kell várni és jó ritmusban fogni 1,4 körül, ha úgy adja!

Meglepetést szimatolok a koszovói-svéd összecsapáson, tutti nem nézem, de simán leeshet az 1x – túlbecsültek a vendégek!

Persze első sorban a mieinket fogom megnézni, San Marino kötelező, szerintem 3-4 lesz közte.

üdv, sound

Albàniàban 0:1 -nél 1,5 over 1,44

San marinóban 0:1-nél
góll...
1,30 -ét volt még a 1,5 over...