curpy82 esélylesője

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Egy rövid bemutatkozással kezdenék, hisz alig két napos még csak a regisztrációm. 22 éve gyűröm a sportfogadás világát, néha több, néha kevesebb sikerrel. De hát, gondolom ezzel más is így van. Nagyon sokféle játékszisztémát kipróbáltam már, így remélem hasznos tippekkel, ötletekkel fogok tudni szolgálni ezen közösség tagjainak. Sok sportágba beleástam már az idők folyamán, így vegyesek lesznek a naplómban a megjátszott tippek. Biztosan nem lesz 30 napból 30 tippkirakás az oldalra, de ha érzek valami csábító oddsot, szelvényt azt beírom ide. Itt gondolom vannak profik is, nemcsak lelkes amatőrök. Ha van valakinek építő jellegű kritikája,szívesen veszem. Sok sikert minden fogadótársamnak!

Mai napon elindul a KHL, s innen gondoltam ma tippet megosztani veletek. A CSKA csapata mindig a Gagarin Kupa legnagyobb esélyese, de most szerintem azért lesz jó néhány csapat amely megnehezítheti a dolgát. Ilyen a mai ellenfél is, de nyitómeccsen szerintem behúzzák a hazaiak. Még úgyis így gondolom, hogy a tavalyi kapusuk az NHL-ben folytatja, távozott.
Odds: 2.1 háromesélyben

Mára a magyar válogatott meccsére gondoltam, de mivel szívből szeretnék szurkolni nekik,így a büntetőlapokra fogadok. Egyik csapatnak sem kell a szomszédba menni egy kis keménységért, s szerintem tükörsimán lehet ezen 5 blap. Odds: 1.7 körül mozog!

Tegnapi tipp jött, ma is lapokra mennék rá a holland meccsen. 4 lap minimum lesz.

Sima volt, nyolc lapot osztott ki a bíró a holland meccsen. :great:

Hajnalban az NBA-ben Toronto win várható!


Mára a magyar válogatott meccsén gólváltást gondolok. Odds: 1.9 körül

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 06, 2020, 13:47:03
Mára a magyar válogatott meccsén gólváltást gondolok. Odds: 1.9 körül

Ismét pipa! :great:

Élőben Milwaukee win NBA- jelenleg 2-10-re bukik. Odds: 2.2

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 06, 2020, 21:46:12
Élőben Milwaukee win NBA- jelenleg 2-10-re bukik. Odds: 2.2

A görög sérülése ellenére is pipa! :ok:

Délután négytől hoki MHL-ben a Chaika meccsén lesz gól az első 10 percben. Tuti meccs! Odds: 1.6

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 07, 2020, 13:53:23
Délután négytől hoki MHL-ben a Chaika meccsén lesz gól az első 10 percben. Tuti meccs! Odds: 1.6

A végére lett sok gól,az elejét lelazázták :-\

A belga meccsre legalább 3 büntetőlapot várok, nem nagy odds,de szerintem nyerő lehet.

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 08, 2020, 20:32:21
A belga meccsre legalább 3 büntetőlapot várok, nem nagy odds,de szerintem nyerő lehet.

Messze volt.