Robmiller's moneyburner :-)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megint kaptam egy kockázatmentes fogadást NB1-re!  ;D

NB1, 17:00
MOL Fehérvár - Gyirmót
2.5 over @1.70

3:2

ÉLŐ 55. perc 0:1
Juventus - Atalanta
1.5 over @1.33

0:1


Telorol

2.5 over a PSG meccsén @1.36

79' 1:2

Telorol
Rizespor meccsén 1.5 over @1.40

0:1


ÉLŐ 66. perc 1:0
Bologna - AS Roma
1.5 over @1.66

1:0

Serie A, 18:30
Torino - Empoli
Empoli +1.0 AH @1.52

2:2  :ok:

Serie A, 20:45
Lazio - Udinese
2.5 over @1.90

4:4 :ok:

Mai megérzések:

Premier League, 13:30
West Ham - Chelsea
2.5 over @1.90 3:2  :ok:

NB1, 15:30
Ferencváros - Puskás Akadémia
BTTS @1.80 1:1 :ok:
Elemzés: https://www.sportfogadas.org/elozetesek/szombaton-rangadot-jatszik-a-ferencvaros

Premier League, 16:00
Wolves - Liverpool
2 -1.5 (AH) @2.18 0:1  :noway:

Ligue 1, 17:00
Marseille - Brest
2 +1.0 (AH) @1.85 1:2 :ok:
Guru: https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/629271

NB1, 16:00
MTK - Újpest
DNB 2 @1.72 2:1  :noway:
Tippajánló: https://www.sportfogadas.org/elozetesek/kiesesi-rangadon-a-vendegekre-fogadunk

A Kisvárda - Fehérvár meccs kapcsán nagyon viszketett a tenyerem, hogy valamit pakoljak a hazaiak oldalára DNB vagy dupla esély piacán. Eléggé vicces, hogy a pazar hazai, na meg idei szezonbeli szereplés ellenére mennyire alulértékelik a bukik a szabolcsiakat. Viszont valahogy mocorog bennem, hogy Szabicsék az egyetlen olyan csapat az NB1-ben, akik idén még képtelenek voltak nyerni idegenben...az az érzésem, ha most pakoltam volna a Kisvárdára, tuti csak azért is a Vidi nyerne. Kíváncsi leszek... ;D

ÉLŐ 61. perc 1:0
Leipzig - Manchester City
1.5 over @1.30

2:1  :ok:

Serie A, 20:45
AS Roma - Spezia
Roma -1.0 AH @1.625 0:2  :ok:

Tény, hogy szenved mostanában a Roma, s nagyon úgy tűnik, hogy ezekben a hetekben szállnak ki végérvényesen a bajnoki címért folyó harcokból. Nagyon úgy fest, hogy Mourinhoék számára a realitás az EL-, vagy Konferencia Liga-helyet érő 5-6. hely valamelyike. Többen az utóbbi időben tapasztalt kilátástalan játék miatt edzőbuktatást is szimatolnak a levegőben. Most a Spezia érkezik hozzájuk, s úgy érzem, hogy a Farkasok átmenetileg korrigálnak a kiemelt meccseken elszenvedett sima vereségek után. Szerintem ha szenvedősen, de otthon tartják a három pontot, s inkább látok realitást abban, hogy lesz kettő közte, semmint pontot csen az idegenben botrányosan szereplő Spezia. Ha most is pontot buknak a fővárosiak, akkor tényleg bőven benne lehet a pakliban, hogy direkt edzőbuktatást akar kieszközölni a csapat.

Darts-VB, 21:45
A. Lewis - M. Campbell
Lewis @1.33 3:1  :ok:

Darts-VB, 14:30
S. Mitchell - C. Landman
Mitchell @1.40 0:3  :noway:

Darts-VB, 16:40
D. Gurney - R. Evans
szettek száma 3.5 over @1.44 3:1  :ok:

Tegnap Evans simán kiütötte Kumart, ahogy várható volt. Most Gurney személyében kiemelt player vár rá a 32 közé jutásért. S bár az észak-ír a meccs favoritja, ez a mostani Gurney egyelőre nem a 2-3 évvel ezelőtti Superchin. Bár szerintem ő fogja nyerni a meccset, én bízom benne, hogy Rapid Ricky elcsen egy szettet tőle. A tegnapihoz hasonló 167-es magas kiszálló, és hasonló bravúrok mindenképpen kelleni fognak ehhez az angoltól!

Darts-vb, 20:10
W. O'Connor - D. Lauby
Lauby +2.5 hendikep @1.30 3:2 :ok:

Lauby tavaly debütált a PDC vb-n. Az első körben Ryan Searlet kapta, aki azért elég masszív player az elmúlt 2-3 évben! Laubyról akkor szinte semmit sem lehetett tudni, amerikai kvalifikáción jutott el Londonba. Ahhoz képest pedig, hogy először állhatott az Ally Pally színpadán, valami félelmetesen komoly meccset hozott össze az angol ellen, s éppencsak, hogy alulmaradt (2:3). Most újdonság lehet számára, hogy már van crowd is, illetve O'Connor sem éppen a legkönnyebb ellenfél, viszont Searle szintjét nem üti meg. Én bízom benne, hogy legalább egy szettre most is jó lehet a "jenki".