Olimpia 2021 (Tokió)

Indította Admin, július 05, 2021, 13:32:16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Admin

***** Veterán senki
július 05, 2021, 13:32:16 július 05, 2021, 13:34:36, SPF Admin
Olimpia 2021 (Tokió)

Ebben a fórumtémában lehet beszélgetni a 2021-ben Japánban megrendezendő olimpiai játékok eseményeiről. Magyarország szerepléséről, s a magyar sportolókkal kapcsolatos infókat egy külön dedikált témában osztjuk meg.

Admin

***** Veterán senki
Olimpia 2021 - Versenyszámok

Admin

***** Veterán senki

szalist

**** Tősgyökeres
Remélem nem marad el,bár folyamatosan csökkentik a nézők létszámát akik jelen lehetnek..Én már nagyon várom...

zsiraf111

** Kezdő
Idézetet írta: szalist Dátum július 05, 2021, 15:52:28
Remélem nem marad el,bár folyamatosan csökkentik a nézők létszámát akik jelen lehetnek..Én már nagyon várom...
Szerintem nézők nélkül fogják  megrendezni, ami természetesen nem lesz olyan jó.

gerry

***** Régi motoros
Jöhetnek a tippek a hosszútávú fogadásokra  :beerchug:

szalist

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: gerry Dátum július 05, 2021, 21:22:20
Hosszú távú  :bash: :beerchug:

TiB

****** Veterán
Idézetet írta: gerry Dátum július 05, 2021, 21:22:20

Hosszú Katinka 400 vegyes. Eb-t is egész simán nyerte. Kasszát mondjuk nem ezzel robbantasz :D

curpy82

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: TiB Dátum július 06, 2021, 16:55:55
Hosszú Katinka 400 vegyes. Eb-t is egész simán nyerte. Kasszát mondjuk nem ezzel robbantasz :D

És ennyivel lesz ennyi Katinka aranyainak a száma. A 200 már nem lesz az övé. A pillangón meg a döntő is szép lenne. Milák arany tuti még, és Kapás talán dobogós lehet. Hosszú távú úszásban Rasovszky aranyban bízom azért. Az úszás 3 arany az szép lenne azért.

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: TiB Dátum július 06, 2021, 16:55:55

Remélem nem lesz igazam, de szerintem "betlizni" fog Katinka. Szerintem nagyon messze van a rioi formájától, és 400on sem fog nyerni. 4.31körüli idő kell hozzá, az nagyon messze van. És nem is európaiak a fő ellenfelei, így az ebs győzelme nem releváns.

De mondom, remélem tévedek, mert amúgy kedvelem.

szalist

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 06, 2021, 19:45:37

Remélem nem lesz igazam, de szerintem "betlizni" fog Katinka. Szerintem nagyon messze van a rioi formájától, és 400on sem fog nyerni. 4.31körüli idő kell hozzá, az nagyon messze van. És nem is európaiak a fő ellenfelei, így az ebs győzelme nem releváns.

Szerintem lelkileg sem tudta még magát rendesen összeszedni jelenleg nagyon messze van attól amit valójában tud..

junglefever

**** Tősgyökeres

TiB

****** Veterán
Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 06, 2021, 19:45:37

Az Eb azért fontos, mert neki a biztos győzelem is a felkészülés része. Lehet az optimista szurkoló beszél belőlem, és ezért gondolom, hogy nyerni fog. Remélem ez a fő szám, és már nincs az hogy Iron Lady minden számban mindenkit végigver. Ez az az arany a legfontosabb, 32 évesen már nem sokan szoktak úszni, és ez szép lezárás lehetne, hogy ez a szám még mindig megy.

Elméletileg július 25-én megtudjuk. Amúgy ha nem nyer semmit, se gondolnám, hogy azt érdemelné, amit majd esetlegesen a szurkolóktól kapni fog.

TiB

****** Veterán
Marijuana tesztre fogja mindenki, pedig a műkőrmeivel volt a gond.

MessiÁs

**** Tősgyökeres
július 07, 2021, 11:29:31 #14 július 07, 2021, 14:26:18, MessiÁs
Idézetet írta: TiB Dátum július 07, 2021, 08:06:52
Az Eb azért fontos, mert neki a biztos győzelem is a felkészülés része. Lehet az optimista szurkoló beszél belőlem, és ezért gondolom, hogy nyerni fog. Remélem ez a fő szám, és már nincs az hogy Iron Lady minden számban mindenkit végigver. Ez az az arany a legfontosabb, 32 évesen már nem sokan szoktak úszni, és ez szép lezárás lehetne, hogy ez a szám még mindig megy.

Elméletileg július 25-én megtudjuk. Amúgy ha nem nyer semmit, se gondolnám, hogy azt érdemelné, amit majd esetlegesen a szurkolóktól kapni fog.

3 számban indul plusz a valtok.  Gondolom a 400 vegyes van az elso napon van, marmint az uszas elso napjan. Szal ott tenyleg mindent bele lehet adni. Most neztem az idei ranglistat, megnyugvas lehet, hogy csak a 4 amerikai van elottey akik biztos nem tartalekoltak az amerikai valogaton, mert ugye ott akkora a konkurencia hogy nem fer bele. Pl Margalis csak 3.lett igy nem is indulhat. 27szazad volt az elso 3 kozott, de csak 4.33 veget mentek.

Igazabol akit en nagy ellenfelnek tartok az nem is a ket amerikai, hanem Ohashi. Hazai palyan lesz es ott mindig nagyon jokat uszik, 18.ban pl 4.30at.