NFL 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Melyik csapat nyeri a Super Bowlt?

Los Angeles Rams
7 (63.6%)
Cincinnati Bengals
4 (36.4%)

Összes szavazó: 9

január 31, 2022, 18:04:52, Admin
NFL 2021/22

Itt lehet beszélgetni a 2021-22-es NFL szezon eseményeiről, mérkőzéseiről.  :topbet_125:

Szeretnek egy-ket elozetes felmerest csinalni arrol mennyi forumozot erdekelne iden is egy NFL-es fantasy football league.
Aki szeretne jonni az legyen szives nyomni egy 'Koszonet' gombot erre a hozzaszolasra, igy nev szerint fogom tudni mely forumozoknak kell uzennem itt a rendszeren belul ha meglesz a link a meghivohoz az indulaskor...

Addig is itt egy link ahol arrol lehet nyilatkozni augusztus vegeig hogy melyik platformot preferaljatok iden a jatekhoz.

https://strawpoll.com/vq4xyz4ou

A valasztasi lehetosegek:
- Sleeper (itt jatszottunk tavaly, az oldal ill. a mobil app remek plusz tudtunk chatelni es privatban uzenni egymasnak a meccsek alatt/utan de a felulet nem mindenkinek jott be)
- NFL.com (itt jatszottunk az elozo evek soran, valoszinuleg majd mindenkinek van mar regisztracioja az oldalra, a mobil app nem igazan jo de a draft kliensuk remekul atlathato, nincs league chat vagy privat uzenet mert uzenni/hozzaszolni csak a jatek honlapjan lehet)
- ESPN (az egyik legnepszerubb fantasy sport portal, kell kulon regisztracio de a mobil appjuk viszonylag hasznalhato ellentetben a honlappal ami tulzsufolt, van league chat a honlapon de nincs privat uzenet)
- Yahoo (akinek volt baja mostanaban a yahoo-s email fiokjaval az megerti miert akarom elkerulni ezt az oldalt, de fantasy sportokban viszonylag otthon vannak, a mobil appjuk kb. atmenet az NFL.com app es az ESPN app kozott - van jo es rossz oldala egyarant)
- Az otodik opcio azoknak van akiknek teljesen mindegy hol indul el a jatek, beregisztralnak majd oldaltol fuggetlenul ha indul a dolog

#2 augusztus 24, 2021, 00:07:47, junglefever
Meg varunk jelentkezoket az idei fantasy football ligankba. Ha van kedvetek jonni, akkor kovessetek az elso hozzaszolasomban leirtakat es kuldom majd a meghivokat szeptember elsejen.
Min. 8 ember kellene hogy osszejojjon az indulashoz - eddig egyelore csak 4-en vagyunk.

***

Aki szavaz a strawpoll-os oldalon az vagy nyomjon egy koszonetet vagy irjon nekem (vagy ebbe a temaba) mert tudnom kell a felhasznaloneveket ahhoz hogy kitudjam kuldeni privat uzenetben a forumon belul a meghivo linkjet egy heten belul - ezt fent mar egyszer leirtam.
Eddig hat szavazat van de velem egyutt meg mindig csak negy ember felhasznalonevet tudom...

Idén is az Arena tv közvetíti?

Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 21, 2021, 18:54:01
Meg varunk jelentkezoket az idei fantasy football ligankba. Ha van kedvetek jonni, akkor kovessetek az elso hozzaszolasomban leirtakat es kuldom majd a meghivokat szeptember elsejen.
Min. 8 ember kellene hogy osszejojjon az indulashoz - eddig egyelore csak 4-en vagyunk.

***

Aki szavaz a strawpoll-os oldalon az vagy nyomjon egy koszonetet vagy irjon nekem (vagy ebbe a temaba) mert tudnom kell a felhasznaloneveket ahhoz hogy kitudjam kuldeni privat uzenetben a forumon belul a meghivo linkjet ket het mulva - ezt fent mar egyszer leirtam.
Eddig hat szavazat van de velem egyutt meg mindig csak negy ember felhasznalonevet tudom...


Jelentkeznék, csak valamiért nem tudok köszönetet nyomni.

#5 augusztus 25, 2021, 22:04:50, junglefever
Draft idopontjat betettem a Sleeper-be.
Szept. 05 - Vasarnap - 19:30

Ez egy kiindulasi alap, akinek nem jo az jelezze most, amig van idonk valtoztatni rajta. Azt szeretnem ha mindannyian ott lennenk.

Legkesobbi idopont amig meg lehet tartani az Szept. 08 esteje.

***

Tovabbra is varunk jelentkezoket akiket erdekel a dolog. Irjatok nekem a forumon vagy ide a temaba es kuldom a meghivot.

Jövök akkor én is, köszi az invitálást jungle! :beerchug:

Itt van a meghivo link az idei forumos NFL Fantasy Football ligankba - aki fel szeretne iratkozni az meg pentek estig megteheti.
A ligank 0.5 PPR tipusu 1QB/2RB/3WR/1TE/1FLEX/1K/1DEF/5BENCH rosterekkel es most vasarnap este 19:30-kor fogunk draftolni.

https://sleeper.app/i/YxGRgq16eg1W

Ha van valamilyen kerdes a fentiekkel kapcsolatban nyugodtan irjatok ram itt a forumon es igyekszem megvalaszolni.
Aki szereti az amerikai focit de nem akarja tet nelkul nezni a meccseket amikor eppen nem a kedvenc csapata jatszik az jelentkezzen batran!


A youtube-on fent van az osszes multheti meccs osszefoglaloja. Nem tudtam eddig ezt, nagyon jo.

Most egy viszonylag laikus hozzaszolas lesz:

CLE@KC

Kurva jo meccs lehetett az osszefoglalo alapjan.

Ket szembetuno dolog volt: az egyik clevelandi faszi annyit futott es olyan konnyeden, hogy nem is hittem el. (C betuvel kezdodott a neve😊)

A masik, hogy Mahomes kurvasokat passzolt ( erzesre 10+) a 10-es gyereknek, a nevet nem tudom, de hetvegen ha lenne ra egy 6,5 opcio, es nem felejtem el, ranezek.

Nick Chubb volt a clevelandi futó.
Mahomes pedig Tyreek Hillnek 11 labdát dobott és ebből össze is szedtek kis híján 200 yardot.

Idézetet írta: zbking Dátum szeptember 17, 2021, 14:34:16
CLE@KC
Ezt a ket csapatot varom iden az AFC dontojebe. Elozetesnek nem volt rossz a meccs.

Idézetet írta: zbking Dátum szeptember 17, 2021, 14:34:16
Most egy viszonylag laikus hozzaszolas lesz:

CLE@KC

Kurva jo meccs lehetett az osszefoglalo alapjan.

Csekkoltam és valóban :ok: Ezt várom a Chiefs vs. Ravens összefoglalótól is; szerintem nem fogok csalódni :)

Nincs Arena4-em, továbbra is az összefoglalókat nyomatom a youtube-on.

Elképesztő meccsek voltak megint.

Rogers nyomott 32 másodperc alatt a végén nyerő támadást, berúgták az FG-t.

Detroit 66 yardos FG-vel szopott ki, NFL rekord.

A Jacksonville meccsen rövid FG után volt egy 109 yardos visszahordott TD

Mahomes olyan volt, mint  tököm, ilyen szarul még nem láttam játszani.

Stb.