Rekordok amit jó eséllyel soha nem döntenek meg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A most döntő frameben lévő Észak-Ír Open közben mondta a szakkommentátor, hogy Ronnie 5.20as 147es rekordját soha nem döntik meg. Egyetértek vele. Elképzelhetetlennek tartom hogy témeccsen lökjön valaki ennél gyorsabbat.


Nektek van olyan rekord a fejetekben, amit szerintetek soha de soha nem döntenek meg?


https://youtu.be/HwdvROf-V9w

Szerintem a Belichick-Brady páros rekordjai sose dőlnek meg.

Akárhogy is végződik Federer, Nadal és Djokovic versenyfutása, szerintem még csak a közelében sem lesz senki a 20 Grand Slam-győzelemnek.

Nekem ez a három, Puskás idejében persze más volt, de akkor se hinném hogy megdől valaha. Szilágyi sportja sok esetben szerencsén, egy-egy pillanaton múlik, szerintem lehetetlen utánozni. Foreman rekordját is ilyennek tartom, biológia is ellene szól, nem hinném hogy megcsinálja még valaha valaki.

- Puskás 4 gól BEK/BL döntőn
- Szilágyi Áron férfi kard zsinórban 3. olimpiai aranya
- George Foreman 46 évesen nehézsúlyú világbajnok lett

Josef Maria Bartomeu:

1350 millió Eurós tartozás felhalmozása az FC Barcelonánál. Ezt szerintem lehetetlen lesz fölülmúlni.
-Ok, nem a nulláról indult, de azért a legjava a nevéhez köthető  ;D


De hogy ne 'vicceljem el', ami így beugrik:

Lewandowski amikor 9 perc alatt vágott 5 gólt a Wolfsburg ellen, az szerintem egy olyan rekord, amit lehetetlen megismételni.

Négy darabom van, a felsoroltakon kívül:

1.Phelps olimpiai aranyai
2. NFL- Chicago-Washington 73:0
3. Labdarúgás VB-selejtező- Ausztrália-Óceánia 31:0
4. Jégkorong olimpiai selejtező- Szlovákia-Bulgária 82:0

Most így hirtelen Papp László háromszoros Olimpiai bajnoki címe is igen jó teljesítmény.

Idézetet írta: curpy82 Dátum október 18, 2021, 09:14:58
Négy darabom van, a felsoroltakon kívül:

1.Phelps olimpiai aranyai
2. NFL- Chicago-Washington 73:0
3. Labdarúgás VB-selejtező- Ausztrália-Óceánia 31:0
4. Jégkorong olimpiai selejtező- Szlovákia-Bulgária 82:0

Magyarország-Korea 64-0 (női vízilabda)
(szerintem ez sem fog megdőlni, hacsak Burundi vagy Csád nem rendez vizes vb-t...)

Idézetet írta: grof19 Dátum október 18, 2021, 09:18:32
Most így hirtelen Papp László háromszoros Olimpiai bajnoki címe is igen jó teljesítmény.

Ezt valami kubai iden minimum beallitotta, azt hiszem

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 18, 2021, 11:51:02
Ezt valami kubai iden minimum beallitotta, azt hiszem

Azt nem tudom, hogy idén beállította-e valaki, de, hogy előtte már volt két kubai háromszoros az biztos: Teofilo Stevenson és Felix Savon. Amúgy szerintem idén birkózásban volt az, aki Karelint lenyomta és lett négyszeres OC.

Onnan remlik hogy hozzatettek hogy Kubaban nem szokas profinak allni, a csavo meg valami 28korul volt. De most megnezem


Iden csak kétszeres olimpiai bajnok boxolok voltak.